Aké plienky používate? Ktoré sa oplatia?

alinka76
17. júl 2007

Ahojte,
rada by som si začala chystať výbavičku pre bábätko a neviem, aké plienky teraz letia. Pred 7 rokmi som si kupovala hlavne baby love, alebo Huggies, ale viem ze teraz sú kvalitné aj v hypermarketoch. Aké máte s nimi skúsenosti? ktoré sa oplatia a nie sú z nich alergie? Díky za každú odpoveď.

julia225
28. apr 2008

od narodenia pampers...teraz pampers 6 a dufam, ale ze uz s tym skoncujeme

sonoga
28. apr 2008

od narodenia Fixies

minina16
28. apr 2008

ja pouzivam skoro stale len plienky Happy dostat ich v hypernove a aj v kauflande.stavalo sa mi ze ine plienky mala v noci precikala ale tieto su podla mna najlepsie skusli sme uz vseliake ale na kazdych sme nasli nieco negativne pampersky su velmi tenucke je pravda ze su asi pohodlnejsie ale na noc sa nam neosvedcili...zas je pravda ze kazdy musi vyskusat a potom uvidi zelam vela stastia 😉

sakura77
28. apr 2008

pampers,vacsinou sleep and play,obcas activ,a parkrat sme mali aj fialove tesco,neboli zle ani tie.kazdemu ine sadne,to je pravda.a este ked maly okolo 4 mesiacov,mal riadne "sunky"-vtedy sme kupovali Happy,tie su omoc sirsie na stehienka.

katulka2709
28. apr 2008

ja pouzivam pampers aktiv na noc a sleep and play cez den a som spokojna, Hugisky boly strasne tvrde ked boli precikane.

luci
28. apr 2008

my pouzivame na striedacku....a vacsinou co je v akcii...maly s tym nema problem......
Babylove, pampers active baby, huggies premium 🙂

lenand
28. apr 2008

ja som pouzivala len pampers a bola som velmi spokojna

jesssie
28. apr 2008

Teraz používam iba Pampers Active Baby. Pri staršej sme tiež mali do jedného roka iba pampersky a potom sme prešli na tie fialové Tesco plienky. Raz sme skúsili Huggies a tiež môžem potvrdiť, že keď boli pocikané boli veľmi tvrdé.

mata79
28. apr 2008

Ked bol maly malicky, pouzivali sme Pampers, potom Tesco a uz dlhsiu dobu pouzivame Helen Harper - cervene balenie. Som s nimi velmi, velmi spokojna a ked su v akcii v 101-ke, tak maju super cenu - ako Tesco v akcii

pezincanka
28. apr 2008

My pouzivame Pampers, a aj fialove Tesco plienky. Su trosku tvrdsie ako Pampers, ale daju sa. A pri starsej dcere sme skusili Huggies, ale neosvedcili sa nam, tak teraz neexperimentujeme.

salka
28. apr 2008

Ja dávam dcérke Pampers activ baby a používeme ich od narodenia. Skúsila som jej dať aj Sleep and play ale tie jej cez noc nevydržali. Dávala som jej aj fialové tesco, ale boli dosť tvrdé a tiež ich rýchlo precikala.

martina.d.
1. máj 2008

Keď sa mi narodila dcérka, používala som Huggies, ale ako náhle mala 4-5 kg prešla som na LIDl - od fi.CIEN, moja dcérka nebola kojená MM, ale iba umelým a za noc vypila aj 2 fľaše vody - to ešte okrem lieka. Bola som s nimi veľmi spokojná, vyskúšala som aj pampers, ale cez noc sa mi neosvedčili. Musela som ju 2 a viac krát prebaliť. Synčekovi som od narodenia dávala pampers a potom som opäť prešla na LIDl. Striedam ich s plienkami Metro- ARO - ale z Rakúska. Tie sú fakt bombastické, za noc miniem 1 a cez deň 1-2 plienky. Perfektne sajú a majú aj super cenu cca.3,50 Skk. Môžem len odporučiť.

dahlia23
4. jún 2008

Martinka, prepáč, ale príde mi choré nechať dieťatko cez deň tak dlho v plienke.... Vieš si predstaviť, že by si ty mala jednu, prípadne dve vložky na deň??? ☹

tomaslavka3
4. jún 2008

Tak este stale davam na noc,na prechadzky..." Tesco pripadne Lidl a cez den latkove pllienky klasicke.Ked je teplo vonku tak na dvore ich necham bez. 🙂

kili
5. jún 2008

toma, ty fakt látkuješ 😨 , tak to je super

bihan
5. jún 2008

1-2 plienky na deň? 😨 Občas nemám slov, keď vidím, čo ľudia robia aby ušetrili 😕

My používame látkovky a predtým Pampers.

majka35
5. jún 2008

martina ... si sa určite pomýlila ... neverím, že by si takto zámerne ubližovala svojmu dieťaťu ... 😒
si neviem predstaviť moju malú celý deň v jednej plienke ... brrrrrrrr ... 🙄 🙄 🙄

suzita7
5. jún 2008

my mame dvojičky a snažíme sa šetrit ,lebo mame dalšie dve deti.Používam TESCOVE fialové plienky,muž ich kupuje v čechách tam výdu ovela lacnejšie ako u nás.Na noc im stačí jedna plienka,vobec sa neprecikaju.A cez den im kludne vystačia 3 plienky 😎

kili
5. jún 2008

tak to je sila, že 1-2 plienky alebo aj 3 🙄 😝
dieťa je len v relatívnom suchu, ale moč zostane aj na povrchu a tak vlaste celý deň vám dieťa leží v šťankách 😝 🙄

denisocka
5. jún 2008

baby,ake su Helen harper,chcem teraz skusiť,su v hypernove v akcii 2+1

bambusko
5. jún 2008

ha-ha, viete, ze niektori spoluobcania jednorazovky susia, ked su len pocikane a zase pouziju? chodte sa kuknut na ploty do letanoviec alebo jarovnic 😀 vtedy maju mozno spotrebu 1/2 plienky na den 😀

denisocka
5. jún 2008

babumus,ty si od nás? 😀 ,ale ja som u nás na dobrej vôli a žehre teda ešte toto nevydela 😀

geegee
5. jún 2008

ja som pouzivala az doteraz fialove tescace, ale su nejake tvrdsie oproti tomu ako byvali, tak som s nimi skoncila. Som teraz spokojna s Pamperskami, kupujem Giants...dufam ze pre Matka uz nie dlho 😀

bambusko
5. jún 2008

deni, som od nas 😀 ale do osad nechodim. to znamy predaval nejake lacne ceske jednorazovky, vzdy po podpore rozpredal plnu dodavku a vedel by rozpravat neverending story 😀

melory
5. jún 2008

killi "stanky" su velmi zdrave na kozu 😅 - urinoterapia 😝

my pouzivame od narodenia pampersky a s nimi to aj ukoncime.

denisocka
5. jún 2008

geegee,no giants su už malo v akcii,ešte ich maju tušim v hype.po 519 a inde cez 660, a teraz je konečne akccia tesco 2+1,takže urobim menšiu zasobu a chcela som aj tie heleny skusiť

a odkial si bambusko presne

nevesta
5. jún 2008

Tiez sme na Pampers... Tak 6-7 za 24 hodin... prebalujeme vzdy pred jedlom a aj ked sa pokaka...

denisocka
5. jún 2008

no ja tiež tých 6-7, niekedy sa stane že len 4ks s jedným kakaním,ale je to skôr sviatok 😀 .my kakame snad 5x denne ,najlepšie do čistej plienky

bambusko
5. jún 2008

urinoterapia - stanky hej, ale tie prisady v pamperske asi nie 😖

fifla
6. jún 2008

to vazne nechate dieta cez den aj 5 hodin v jednej plienke?