Aké plienky pre chlapca na noc?

frenchie
2. dec 2008

Ahojte. chcela by som sa opytat mamiciek chlapcov, ake plienky pouzivate na noc? My uz plienky na den nedavame (len na spanie a von) a ked ide v noci spat, tak je vecne precurany. Plienka je ale sucha a on je precurany cez pas plienky. Myslim, ze ked cika a pipik mu v tej plienke "cestuje"...Uz sme skusili vselijake druhy a stale sa to opakuje.

filipa
2. dec 2008

frenchie, no presne viem o com hovoris... tento problem sme mali aj my... pouzivala som pampers klasicke zelene (obal), velkost tusim 5... a niekedy bol precurany az hroza... myslim si, ze to velkost ani kvalita plienky neovplyvni, proste, ako pises, ked pipik "cestuje", tak rozne cika... stavalo sa to v takych narazovych obdobiach... proste boli noci, ked bol pekne suchy a potom noci, ked som rano zacinala pranim pyzamka a ostatnych veci... ale nevedela som to ovplyvnit... treba pockat, kym sa nezbavi celkom plienok aj pocas noci... drzim palce...

lenerka
2. dec 2008

ahoj

ségra má taky chlapečka
dávala přes den i přes noc pampersy,ale z těch se jí pročůral,prokadil
tak začla dávat hugiess premium se zvířátkama disney a je spokojená jak ona tak i on 😉
na den i přes noc a jsou bez nehody

mikca
2. dec 2008

mame taky jen na noc a pouzivam ty nejobycejnejsi co kde sezenu.. jde spise o to jak spi..jestli spi na brisku s vystrcenym zadeckem , tak asi s tim nic nenadelas....nas malej jeden cas takle spal a byl stale procuranej..ted uz spi docela dobre na boku a zadech a tento problem nema ani v tech obycejnych 🙂

tannawe
2. dec 2008

frenchie: nam se osvedcili plenky eko od DM - tusim Alana se jmenuji...na to ze jsou eko jsou levne a super drzi... 😉

tonicka
2. dec 2008

frenchie, a nemas tie plienky "akurát", vacsinou sa to stava,ked potrebuje na noc o cislo vacsie. ja odporucam fixies, kamoska dava cez den 4 a na noc 5,lebo inak jej to maly precura 🙂

ankam
2. dec 2008

no ja si myslim tiez ze vecsie cislo skus 😉

danulka2
2. dec 2008

ahojte, my pouzivame fialove tesco a sme spokojni obaja 😉

yasmina
2. dec 2008

Frenchie...poslala som ti internu postu tak mrkni na to 😉

spantex
2. dec 2008

Aj my máme ten istý problém. Používam na noc aj na deň zelené pampersky. Cez deň ok, ale v noci ich prečúra. No nie vždy. Sú také obdobia keď zostane suchý. Keďže ešte aj v noci pije 180ml mliečka a cez deň dosť veľa čajíka, máme ráno kilovú plienku.

kondi33
2. dec 2008

presne tak skús o číslo väčšie. nám sa to osvedčilo tiež. bývl prečúraný a odkedy dávame väčšie je to ok. dávame hugies tie disney. sú super

amina
2. dec 2008

Ja též nedám dopustit na teskácký fialový. Klidně v nich je v noci 12 hodin a ok, opravdu výjimečně je pročůrá.

erikasadek
2. dec 2008

frenchi, mne sa osvedcili na noc, obycajne, plienky ja pouzivam bambino mio, velkost 3, velmi spokojna,
stavalo sa ze jednorazovky precural, tu nie, je na pevno... v tychto plienkach.. 😉

frenchie
autor
2. dec 2008

jej baby som rada, ze v tom nie sme sami, uz som si myslela, ze...no ani neviem co 😒
skusala som mu dat na noc vacsiu ale mam pocit, ze mu bola volna v slabinach a tade sa zas precural...zas mu nechcem davat mensie lebo niektore plienky ho rezali a mal nepekne akokeby popaleniny 😢
tesco fialove sme pouzivali a sa mi zdali uz male pre neho (a zas vacsie boli velmi velke) Maly ma tak 11,5 kg takze niektore plienky su mu uz male a niektore velke. Dokonca sa precural uz v miestach hokolo noziciek.

mikca ano spi naa brusku s vystrcenym zadockom...potom sa svacne nabok a cele sa mu to rozleje az pod pazuchy (skoro ma tuto noc slak trafil, ked som to zbadala).

No nic, este skusime tie Huggies alebo sa vratime k tesco plienkam. Len sa bojim ze aku velkost. No skusim a dam vediet.

DAKUJEM

🙂 🙂 🙂 🙂

amina
3. dec 2008

frenchie,
z tech tesco plenek bych v Tvem pripade vzala ty 9-18 kg, my je uzivali v dobe, kdy mel vahu 11,5 (jenze to mu bylo neco pres rok), ted ma 14 kg a radeji nosime ty 10-20 kg. Ja jsem s nimi max. spokojena a navic je cena velmi prijemna.

bodka13
3. dec 2008

frenchie,nám nepomohlo ani väčšie číslo-zbadala som že malí spávajú v takej zvláštnej polohe na kolenách/teda zadok hore a hlavička na vankúši/ a vtedy vznikla medzera medzi bruškom a plienkou a boli sme prečúraní a plienka suchá,keď som ich tak našla vždy som ich uložila rovno a vtedy ostali suchí 🙂

frenchie
autor
3. dec 2008

amina, skusim pozriet u kamosky, ci by velkost vyhovovala (ma Tesco). My sme s nimi boli spokojni, a vlastne ani neviem, preco sme ich vysadili...hmm

bodka, toto ma vobec nenapadlo...skusime, dakujem 😀

pucik
4. dec 2008

ahojky, my používáme tesco plenky fialové a málokdy se stane, že se prcek pročůrá, to až k ránu a když toho hodně vypije, vyzkoušeli jsem už mnoho různých a jednoznačně tesco fialové, nejlepší,ale každému vyhovuje něco jiného, nám tyto, asi to chce vyzkoušet, nejlépe vypujčit od kamarádek, aby se jich nemusel kupovat balík. Měli by prodávat třeba po 2-3 aby si každá mamča mohla vyzkoušet, co jejich prckovi vyhovuje, tak pevné nervíky a klidný spánek 🙂 😉

evaka
4. dec 2008

Ja mam take dievcatko co vsetky pleny precura 😀 , jedine Tesco fialove su jej ok, fakt spolahlive. Ja som spokojna a mala tiez.

titkovamiriam
4. dec 2008

marek ma plienku uz len v noci a pouzivam tesco 😀

mba
4. dec 2008

ja mám síce tiež dievčatko a používame zásadne len plienky z DM-ky Babylove. Som s nimi max. spokojná. Predtým som skúšala všeličo. Odporučila som ich aj kamoške, čo má chlapčeka a mala tiež problém s precikaním a je s nimi tiež veľmi spokojná. Odvtedy iné nekupuje.

renatalen
10. dec 2008

myslím, že to plíny neovlivní, my jsme ze začátku používaly huggies, teď pampers. Taky máme období, kdy se pročůrá. Většinou je to když večer víc pije. Jinak je to v pohodě🙂

luciferkax
3. okt 2012

Ja by som skúsila dať plienku o čílslo menšiu, aby ten pipík necestoval 🙂 používala som pampers, nemáme problém... a mám dvoch chlapcov :D

migely
3. feb 2014

skus sple & play