• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aké vlhčené obrúsky používate na zapareniny bábätiek?

30. júna 2017 
vladkaz1: Babylove zkus bílé ty jsou sensitive, tak třeba budou dobrý
25. jan 2008 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skusim ich pozhanat maju ich len v Dm??
25. jan 2008 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo jo, mají je jen tam, je to jejich značka. My od bybylove používáme i olej do koupele, taky bílý, je úplně bez barviv a neparfémovaný, protože už se nám malý 2x osypal s Bubchen olejíčku a i z pěny Nivea.
25. jan 2008 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja kupem s sebamedom ten sa nam najviac paci aj na vlasy aj do kupela.
25. jan 2008 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sebamedem taky umýváme, ten olejíček dáváme, protože má malý hodně suchou pokožku, tak aby ho voda ještě víc nevysušila
25. jan 2008 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja mam krem na extremne vysusenu pokosku a je velmi dobry len nemam sajnu ako sa vola dala mi ho segra :astonished:
25. jan 2008 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
byvam vo FR a tu ziadne obruzky na cistenie zadocku neodporucuju. Vsetci lekari vam povedia, ze je to chemia a najlepsia je cista voda a vata. Takisto umyvanie babatka s roznymi super pripravkami je tiez otazne. Najlepsie je prirodne mydlo.
25. jan 2008 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my kupujeme Lineto v kauflandu a nemůžu si stěžovat. Jinak na prevenci opruzenin Rybylka.Jinak má malá suchou pleť zkoušela jsem seba med ,ale je to stejný jako když používáme Niveu.
25. jan 2008 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nám sa osvedčili modré vlhčené obrúsky z Tesca.Kúpeme sa v Pene značky Nivea.Ak má malý viac vysušenú pokožku používame tekutú olejovú prísadu do kúpeľa značky Oilatum soft.Je to výborná vec.Je na presušenú, podráždenú a ekzematickú pokožku.
25. jan 2008 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My pouzivame tesco od narodenia a sme velmi spokojny :wink:
25. jan 2008 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my tiez pouzivame fialove z tesca a nemame ziaden problem. Len ked sa nam tlacili zubky, tak sa obcas zaparil, ale vyborne nam pomohol aviril detsky krem a panthenolom.
25. jan 2008 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My používáme zelené balení z DM a růžové Linteo se žabkama - oboje bezva a taky jsem jednou koupila značku Nicol a taky šly.
25. jan 2008 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme pouzivali Pampers Sensitiv, ale ked som nahodne vyskusala Babylov DM zelene aj biele, Pampers sa mi zdali strasne mokre, ze mi hovienka utekali.... :grinning:
S Babylovkami som velmi spokojna.
A kazda ritka sa obcas zapari, neverim, ze nie. Vtedy treba zvolit dobry hojivy krem.
25. jan 2008 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja používam z Kauflandu Wickies :wink: ,sú super a stoja do 30sk,...skúsila som aj tie tesco fialové,ale sú málo vlhké :frowning2: ...Linteo sme dostali,ale nič moc...,ešte sme mali z DM-ka babylove,tie sú fajn,len DM-ko je daleko :angry:
25. jan 2008 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my pouzivame s kauflandu wickies,krasne vonaju a su aj dost vlhke a za rozumnu cenu :slight_smile: :wink:
25. jan 2008 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojíkjá používám taky Babylove od DM a jsem spokojená . :wink:
25. jan 2008 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pampers sleep a play obrúsky sú zlééé... aspoň na ritku môjho Mišiačika. Používam HAPPY sú super akoaj plienky.
25. jan 2008 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas tiez vedu wickies z kauflandu . mala som aj tesco, ale prekazala mi ich vona.
25. jan 2008 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, my používame kapesníčky pampers sensitive, ale pouze na otření prdelky z toho nejhoršího a pak šup pod sprchu.nechci je jináč moc používat protože kámošky malá dostala zvlhčených ubrousků zánět :confounded: tak to taky nechci riskovat, oni holčičky budou asi náchylnější
kosmetiku opatrně začínam používat až teď když jsou malý 3.měs. sebamed a hipp. doteď jsem používala pouze šmýrové mýdlo ( to co měli v porodnici) a slunečnicový olejíček a čestne můžu prohlásit že malá neměla do dnešního dne ani jedinkou opruzeninku!
25. jan 2008 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzany:tak proc u toho nezustanes? :sunglasses:
25. jan 2008 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My pouzivame fixies a su vynikajuce, ako aj plienky. Zuzi tebe vyhovovali Happy plienky? Ja som s nimi nebola velmi spokojna, to asi preto, ze to porovnavam s fixies, oni su fakt genialne
25. jan 2008 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aponchie: protože jsem pro malou dostala spoustu kosmetiky a chci to vypotřebovat dokuď to není po zaruce :wink: ale nevylučuji že se k tomu znovu vrátím.
25. jan 2008 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzany:to ja jsem vsem zatrhla dopredu pac sem nevedela ci na neco nebude alergicky reagovat ale neodolala sem a mela jednu lahvicku johnson samponu a olej na telo pred mesic letel do kose me to nevonelo male nesedelo ale lito mi to bylo vsak dlouho pretrvaval :grinning:
25. jan 2008 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no já jsem si taky zásoby nedělala, ale když už jsme to dostaly,? :sweat_smile:
a co používaš ty za kosmetiku?
johnson nechci vůbec, mám hodně referencii že jsou děti nan alergické. a to nám ho v porodce hrozně doporučovali!
25. jan 2008 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sestra keď bola v pôrodnici, tak im povedali, že Johnson je najhoršia značka, ale ony ju používajú, lebo ich johnson sponzoruje. Ja som naňho "alergická", pretože malého som s tým musela umývať na JISke a všetko čo sme tam používali sa mi hnusí... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jan 2008 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nám se osvědčili modré vlhčené ubrousky z Tesca, vůbec nejsou suché, jak tu jedna maminka píše. Malý na ně nemá žádnou alerdii, a jsme s nima spokojení. :wink:
26. jan 2008 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vyskúšali sme fakt všetko možné. Najhoršie boli modré tesco. Najviac sa nám osvedčili Nivea no perfume, ale tie sú veĺmi drahé, tak používame Pampers sensitive a pekne jej vyhovujú, zatiaĺ žiadna zlá reakcia. To z fialových tescovských bola vyhádzaná a ani jej to dobre neutieralo. Potom ešte Helen Harper, tie v núdzi, Linteo, tiež núdzové, a Huggies pure, tie boli veľmi hrubé a zle s ami s nimi utieralo.
Takže u nás vedú Nivea, ale používame Pampers, no príležitostne keď je viac peňazí tak aj Niveu :slight_smile:
26. jan 2008 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fialove tesco utierky a Babylove utierky z DM, aj Pampers su dobre, a mala som aj z Lidla utierky Cien - a tie boli tiez super, normalne vonali a aj strukturovo boli ako Pampers sensitive.
Zatial nemal problem ani s jednymi.... :slight_smile:
26. jan 2008 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja pouzivam mydlo z DM vydrzi az mesic sampon mam sebamed vzorek nekde sem nasla jinak nivea.vydrzi i 4mesice davame kapicku a jinak na telo indulonu a ribylku
26. jan 2008 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my pouzivame od zaciatku babylove zelene s DM a som maximalne spokojna :slight_smile:
26. jan 2008 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok