• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aké vlhčené obrúsky používate na zapareniny bábätiek?

25. marca 2017 
Ahojte mamulky, vyskúšali sme už kadejaké značky, našťastie z ničoho sme neboli zaparený. Ak to môžem porovnať, tesco a dm babylove sú podla mna dosť suché a mne osobne sa snimi ťažšie utiera. Lepšie sa mi zdajú tie klasiky z lidl. Huggies sa mi trhali. Nivea boli super a takisto aj pampersky, sú fakt vlhčené, ľahučko sa s nimi utiera a sú jemnulinké.

čo sa týka hygieny, večer kupkáme a na noc dávam ryb. mastičku. Ráno umývam vodičkou a mydielko. POčas dna používam obrúsky, práve čo doma je, vždy kupujem akciové. Super je bubchem na riťku, nevonia tak kozmeticky, ale skôr tak lekársky - liečivo.
8. aug 2008 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

ja používam pampers sensitive a práve skúšame johnson. A zatiaľ som nevidela niečo podozrivé na pokožke mojej malej. Neskôr plánujem skúsiť aj niečo lacnejšie ako tesco, babylove :slight_smile:
25. aug 2008 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja najcastejsie pouzivam babylove a som s nimi spokojna, ale ked aj pouzivam ine, tak vzdy neparfumovane..
a nie vsetky sensitive su aj neparfumovane :confused:
25. aug 2008 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my babylove a tedka jsem nestihla tam zajit tak mame neparfemovane ultra sensitiv z Rossmana a taky nejsou spatny
25. aug 2008 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my babylove a som prekvapena, ze ziadna reakcia :slight_smile: najskor sme pouzivali papmpers, ale su velmi drahe, tak sme skusili babylove, nakolko je maly alergik, tak som aj cakala, ze sa vyhadze alebo co a nic, takze zostavame pri babylove modrych :slight_smile:
25. aug 2008 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nejlépe se mi osvědčily Nivea (jakékoliv, ale nejlépe voní Soft and Care) a Hipp. Ostatní se mi zdá buď moc mokré anebo blbý materiál.
28. aug 2008 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, my pouzivame babylove sensitive z DM (bily obal). Jsou bez parfemace. Po Pampers se nam maly v porodnici hned oprudil. S temito nikdy, jenom se nam tedy jeste osvedcilo ho po utreni vlh. ubrousky jeste osusit bunicitou vatou v prirezech, aby krem nesel na to mokre a nezaparilo se to. Zatim ma Davidek prdelku jak z alabastru. :slight_smile:
28. aug 2008 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte! Babylove sú super,najmä modré,nivea je naj, ale drahé,kupujeme v DM 3 balenie nivea za 210 sk.Páčia sa mi vône Huggies Aloe a Shea Butter ale na zadoček sú hrubé a trhajú sa tak ich používam len na tváričku a ručičky keď sma vonku.Počula som od kamarátky z Nemecka ,že Hipp sú výborné a krásne voňajú ,ale neviem či sa u nás dajú zohnať.Ak áno kde???
10. sep 2008 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hipp se dají sehnat snad jen v lékárně - balení cca 90 kč.
11. sep 2008 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne boli babylove biele aj zelene suche, aj ked som otocila balik (na spodku boli celkom fajn vlhke), ale inak su v pohode. My pouzivame pampers sensitive, byvaju v hypernove a v metre za dobru cenu, tak vtedy nakupujem viac :wink:
11. sep 2008 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, naše malá se nedávno strašlivě oprudila, pak mě došlo, že jsem změnila ubrousky - dřív jsem používala bílý Babylove a teď jsem vzala Pampers Baby Fresh - ale jsou hodně vlhčený a parfemovaný a špatně jsem osušila místa kde jsou faldíky! Odteď jenom bílý Babylove, jsou levný a nejlepší! Dřív jsem je nekupovala, ale dala jsem na vaše rady z této diskuze a fakt jsou nejlepší! díky za tip :wink:
11. sep 2008 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my používáme od narození huggies, ostatní mi přijdou strašně "mokrý" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. sep 2008 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my taky používáme Huggies. Moc příjemně voní a jsou prostě naše nejmilejší. Měli jsme ty babylove ale přijdou mi moc tenké.
11. sep 2008 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, tak jsem ráda že jsem narazila na tuhle diskusi, zrovna jsem přemýšlela jaké ubrousky koupit, je přeci tolik druhů.... .
17. okt 2008 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mam tiez radsej umyvadlo a cistu vodu, obrusky pouzivam na cesty. Maleho vopcham do umyvadla a ten sa tam tak rehli ze az mam pocit ze sa niekedy pose.. naschval aby tam isiel :grinning: :grinning: Inak Nivea Soft and Care a tiez Nivea Toddies ale tie mi manzel nosi zo Srbska...skoda su fantasticke :grinning: :grinning:
17. okt 2008 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my používame pri každom prebalovaní. pri kakaní používame aj vodu. používame tesco s umelým vrchnákom, helen harper, clever-billa, tie su ako tesco, mali sme už aj huggies, ale tie sa trhali, potom pampers semsitiv a z tych mal maly zaparený fliačik, vyskúšali sme aj farmasi, linteo, ale tie ani moc dobre nevoňali a ešte aj z DM drogerie, tie su tiež dobré, len o niečo suchšie ako ostatné. Na zadoček používame bubchen krém a teraz máme sudokrém, kvôli tej zaparenine, ktorá po ňom zmizla.
18. okt 2008 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak my sme uz vyskusali hadam vsetky. Naj favoritmi su Pampers levandulove, Huggies - tieti krasne vonaju a uplne najnovsie krasne vonajuce su JandJ tmavomodre tusim extra sensitive. :wink:
Po kakani umyvame v umyvadle.
A kremiky sa snazime striedat. Naj su Sudokrem, B panthen a SOS nivea - to ak je nejaky problem a normalne ma potesili Weleda a Bio dm- kovy a este Sensitive dm.
18. okt 2008 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Malá ma 11 týždňov, najprv som používala Pampers sensitive, ale začala som neznášať tú vôňu...a prešla som na Pampers Fresh - sú lacnejšie, viac kusov v balení a vôna je prijateľná pre môj nos. Malá sa mi nikdy nezaparila, ten krém na zapareniny od Nivei je asi zázračný.
Mám dobré ohlasy na obrúsky Sevena z Lidl-u.
24. okt 2008 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V porodnici jsem měla ubrousky Pampers Sensitive a malá měla opruzený zadeček, vyměnila jsem je za bílé Babylove a bomba :wink: :dizzy_face:
24. okt 2008 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja pouzivam tesco a super.pouzivamm ich od narodenia a este sa mi ani raz nevyhadzal. :sweat_smile:
25. okt 2008 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja používam Tesco, mne sa oproti iným zdajú pevné a netrhajú sa a aj dostatočne vlhké, tak akurát. Z ostatných značiek (okrem Nivea Sensitive, tie sú tiež super) mal malý červený zadoček.
25. okt 2008 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme mali aj bubchen, kúpila som ich raz, nevšimla som si tu cenu :sweat_smile: ale boli výborné. stáli asi 180sk
25. okt 2008 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babylove zelené z DM - naprostá spkojenost :slight_smile:
29. nov 2008 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme používali neparfumované Nivea, potom som ich nevedela dlho zohnať, tak som skúsila Pampers a to sa mi malá tak vyhádzala, že až... potom som skúsila babylove z DM, zelené a ostali sme pri nich až dodnes ... sem tam skúsim aj biele, ale väčšinou kupujem zelené ... nedám na ne dopustiť
29. nov 2008 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my používame Wickies, jednoducho sú super za skvelú cenu a teraz ich nemali, tak sme vyskúšali z Lidla v akcii obrúsky Sevena Comfort a sú tiež super a krásne voňajú. Mali sme aj Pmapers, ale podľa mňa sú zbytočne drahé a sú fajn aj Tescové, len mne smrdia.
29. nov 2008 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babylove zelené nebo bílé z DM - naprostá spkojenost :wink:
29. nov 2008 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pouzivam Pampers a Johnson, sem tam i Huggies....a som spokojna..zvacsa vsak Pampers..
a ze su zbytocne drahe?
ja ich nakupila dopredu v akcii/ :wink:
29. nov 2008 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja používam Niveu od malinka síce v pôrodnici som mala Pampers. Pretože David má citlivú prdelku tak nič iné ani neskúšam:slight_smile:
29. nov 2008 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my wickies-superna cena a su aj dost velke :grinning:
29. nov 2008 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sem tam zelene babylove.Su dobre... :slight_smile:
30. nov 2008 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok