Aké vlhčené obrúsky používate na zapareniny bábätiek?

susik77
25. jan 2008

ahojte, ake mate vlhcene obrusky?my sme do 5.mesiaca v pohode vyuzivali pampers sensitive, ale teraz sa mi mala 1.krat zaparila ☹ tak som kupila balik sebamedu vlhc.obruskov a strasne sa to zlepsilo.ked som sa znovu vratila k tym pampers. znovu sa zhorsuje.myslite, ze moze zacat byt na ne alergicka po 5.mesiacoch pouzivania?

danuska24
30. jan 2009

ja beriem vlhcene ked ideme k Dr. - kdyby neco... a ked ideme do nakupneho centra lebo minule sa mi stalo ze tam tiekla studena voda ako lad.... 😒

yasmina
31. jan 2009

Pampers sensitive max.spokojnost 😉

atreides
31. jan 2009

nejraději mám Nivea, ale doma jdeme pod vodičku s mýdlem - nad to není 🙂

tinka08
1. feb 2009

Na moje deťúrence používam z DM babylove biele s panthenolom na zadočky a na ostatné telíčka Huggies Pure - červeno-modré. Boli vyhodnotené ako najlepšie v ktoromsi časopise (dieťa alebo mama a ja). Som maximálne spokojná. Zásadne nepoužívam obrúsky alebo kozmetiku s kamilkami. Tie sú totiž alergén.

kaciska
1. feb 2009

nejlepší u nás jsou NIVEA PURE pak JOHNSOHN a BABYLOVE(modré)jsem se všemi nad míru spokojená 😵 jinak ty huggies se trhají a jsou takové trvdé,nepoddajné 😅

fanycku
1. feb 2009

ja zas pouzivam pampers biele ale stane sa ze aj sprchu 🙂

tinka08
1. feb 2009

Najpríjemnejšie na dotyk sa mi zdali Nivea, ale vyhádzali sme sa po nich, takže osvedčené Huggies a Babylove pokračujú. Je pravda, že Huggies sa trhajú , ale zadočky máme chrumkavé 😀 . A ak sa v lete náhodou stalo, že sme sa zaparili a Sudocrem nám nepomohol, Dr. nám predpísala IMAZOL.

andy79
2. feb 2009

Kamarádka má výborné zkušenosti s ekologickýma ubrouskama Natracare nebo WIP. Malej měl podrážděnej zadeček a úplně se mu to spravilo.

kamilecka
5. aug 2009

Ahojte
neviete kde vymyzli fialove tesco mokre obrusky?

silente
5. aug 2009

My používáme ubrousky pouze na cesty, a to se nám osvědčily tyto:
Nivea Soft&Care, Pampers Sensitive a Babylove sensitive.
Doma používáme mycí olej na zadečky Medvídek a ubrousky Perlička (pratelné).

iinuska
5. aug 2009

My pouzivame Pampersky s aloe

wild.horses
5. aug 2009

my sme pouzivali vacsinou pampers, ale v poslednom case ho uz viac umyvam obycajnom vodou 😉

kristi
5. aug 2009

babylove sensitive

astrane
5. aug 2009

huggies pure...nevoní a dtě se mi po nich ani nepruzuje...a nejsou ani nejdražší 🙂

zuzik.3
5. aug 2009

kamilecka, já si myslím, že je změněný jen obal nebo ne?? 😕

bubosek
5. aug 2009

Pampersky jsou otřesné, oprudil se mi po nich, Huggies je trhají a žmolkují nechávají žmolky i na prdelce běs, Babylove nejsou špatné, ale přijdou mi takové tvrdé a některá balení i málo napuštěné. pro nás je nejlepší Johnson modré i zelené, jsou měkoučké, ty zelené jsou i hodně napuštěné, takže se hovín krásně umyje. Taky fialové tesco jsou fajn 😉

kamilecka
6. aug 2009

Zuzik3 no neviem,je tam napisane ze novinka ale aj uplne inak vonaju.

kjajule
6. aug 2009

Tak já jsem zkusila snad všechny...Tesco se mi zdály moc suché.Pampers senzitive po těch se mi malej hned oprudil ted jsem zkusila ty nové naturals a ty jsou super, i ty levandulové jdou.Huggies se hrozně trhají nebyla jsem schopná mu porádně utřít pokakaný zadeček natolik rychle aby se mi nezačal kroutit.Babylove z DM jsou super všechny bílé, modré i zelené.Ted máme niea svetle modré a tmavě mordé a ty jsu taky dobrý.Linteo jsou taky poměrně suché.Lidl ubrousky mi hrozně zapáchaly...Nejlepší jsou Hiip a Sebamed ale bohužel taky poměrně drahé...My ted už začínáme kakat do nočíčku poznám kdy se mu chce ..začne prdět a je neklidnej, tak ho dám na nočníček on se vykaká otřu zadeček mohrou plínkou nebo jdeme rovno koupat, chodí většinou večer...Takže v tom nemusí ani sedět a odpadly nám tak opuzeniny...

elule
6. aug 2009

Ahoj tak mi sme ritku nikdy neumyvali pod vodou mam menši hendikep na lavej ruke a neviem neviem či by som ho udržala a zo žiadnych utierok sme nemali zapareniny akurat sme sa vyhadzali z tesco plienok a zo sudocremu tieto vyrobky už nepouživam.Inak si myslim že vypareniny vzikaju teplom alebo zle utretou ritkou no z obruskou sa môže dieta vyhadzat tym že mu nesadne daka zložka no nemyslim že to je vyparenina.Ked sme mali alergie na spominane vyrobky použivali sme imazol či rybiu mast.Pri synovy použivam dm utierky a ešte nikdy nebol zapareny a to kaka aj 4-krat denne.

susik77
autor
7. aug 2009

ahojte, ja som zakladala tuto temu. nakoniec sme presli na obrusky Huggies pure a sme spokojni. nikdy nebol ziadny problem a maju aj super cenu - v akcii-balik vyjde asi na 50 kc.

berus222
7. aug 2009

my pouzivame vsetky, na ktore prave natrafim. tesco, huggies, happy, z lidlu, babylove,... a zatial maly statocne odolava.klop klop. ale snazim sa ho vzdy oplachnut pod vodou, ked ma naklad.

marionn
7. aug 2009

ahojte. my sme vyskúšali skoro všetky vlhčené obrúsky, no pre nášho drobca sú naj- Huggies Pure. sú jemnučké, naozaj ako bavlnka a bez vône. Sú super 🙂 🙂 🙂 Ostatné spôsobovali začervenanie.

janzi
10. aug 2009

Ja som velmi spokojna s obruskami Wickies - zelene, su to tie Kauflandacke, ale u nas ich uz dlhsiu dobu nemaju. Neviem ci je to problem iba u nas alebo ich nemaju vsade..

marcelkatt
14. aug 2009

My používame PAMPERS 72 kusové. Sú pre malého najlepšie a som spokojná. Vyskúšali sme rozne od lacnejších po drahšie. No osvedčili sa nám NIVEA a PAMPERS, tak sme ostali pri PAMPERS a kupujem ich v akcii iba. 🙂

zuzana581
14. aug 2009

Ja používam Hipp vlhké utierky a som s nimi velmi spokojná. A kupujem aj babylove 30 ks balenie, čo nosím so sebou v taške a aj tie sú dobré. Mne osobne sa Nivea a Pampers nikdy velmi nepáčili. Nivei boli dosť suché, Pampers zase velmi mokré. Tieto Hipp sú tak medzi.

evulka25
24. aug 2009

My ať jsme použili jakékoliv ubrousky, vždycky měl opruzený zadeček, takže myjeme zadeček pod vodou. Problém je, když jsme někde v terénu kde zadeček neosprchujeme ☹ Teď mám nějaké ubrousky no name a vypadá to,že když je použijeme krátkodobě, nic se neoprudí.

mici11
24. aug 2009

Nam najviac vyhovuju pampers baby fresh, alebo happy oranzove. Aj babylove su fajn. A doma len vodu 😉 .

mavion
24. aug 2009

Ahojte,my pouzivame uz len niveu,mali sme aj pampers-ako tak,huggies boli moc hrube a trhali sa,happy tiez.takze uz pozivam len niveu a aj celu kozmetiku a som spokojna 🙂

marcela72
25. aug 2009

Já používám nastříhaný Perlan namočený ve vodě. Když někam jdu, tak si namočím s sebou do pytlíku. Jinak pokakaný zadeček doma taky omývám vodou a nikdy Tonička žádné problémy neměla 😉

martulikk
25. aug 2009

Ahoj, tak já bych doma taky chtěla sprchovat, jenže zatím nemůžu pořádně přijít jak na to... ☹ Takže používáme kupované ubrousky. Máme Pampers sensitive, ale ty mi přijdou dost suché... Johnsonś jsou zase hodně mokré, ale jsou větší a jsem s nimi spokojená. V kočárku máme Huggies, jsou takové silné, hezky pevné. Měli jsme i cestovní balení od Hippu a to bylo taky fajn. Minulý týden jsem nakoupila pár balení do kočárku od Nivey, Happy a ještě nějaké jiné, tak jsem zvědavá jaké budou. 🙂