Aké vlhčené obrúsky používate na zapareniny bábätiek?

susik77
25. jan 2008

ahojte, ake mate vlhcene obrusky?my sme do 5.mesiaca v pohode vyuzivali pampers sensitive, ale teraz sa mi mala 1.krat zaparila ☹ tak som kupila balik sebamedu vlhc.obruskov a strasne sa to zlepsilo.ked som sa znovu vratila k tym pampers. znovu sa zhorsuje.myslite, ze moze zacat byt na ne alergicka po 5.mesiacoch pouzivania?

titkovamiriam
22. jan 2009

bihan-asi tak 😀 -ja ficim na nivea 😀

crysmile
22. jan 2009

bihan 😀 velmi dobry test.. niekedy mam pocit akoby tie utierky boli poliate nejakym parfumom.. no des.. 🙄

zuzanale
22. jan 2009

No danulik áno nivea sú skvelé ale to by som skrachovala ... tie zelene dm sa mi zdajú hrubšie ako biele minule nemali zelene som vzala biele ale som sa vrátila k tým zeleným a jediná nevýhoda že občas sú na vrchu sukšie a spodné úplne tečú takže otočím balenie a potom je to už ok.... a tie žlté už tuším ani dm nemá neviem či to neboli tie olejové ....

danulik
22. jan 2009

zuzi - to hej.. ale nasa lili nekaka casto, tak hadam neskrachujeme 😀

ale suhlasim aj s bihan, najlepsia je cista voda, len nie vzdy sa to da..

zuzanale
23. jan 2009

No my sme mali spotrebu to 4bal z dm za 1mesiac čiže balíček týždenne a to sme aj vodu a mydielko používali naša kakala prve mesiace tak že všetko až na chrbte.... takže ja som všade vláčila aj náhradné oblečenie 😒 takže pri takejto spotrebe by som ozaj skrachovala lebo bolo treba aj kvantum plienok......

pikkumyy
23. jan 2009

my pouzivame huggies pure - bez parfemu (zda se mi, ze v nich je nejmin pridanych slozek a nejsou uplne tenounke)

lucenek
23. jan 2009

Nivea pure 😵 😵 😵 naše TOP
pak pampers, ty jsou taky jakoby látkový
ty huggies mě přišly tvrdý papírový

natalien
23. jan 2009

jedou jsem náhodou narazila a koupila ubrousky Pufík - žlutý obal a teda super, voněli krásně a i byli velké a žádnou paseku N. neudělali. Bohužel už jsem na ně dlouho nenarazila.
Teď používáme Niveu, narazila jsem v Rossmenu na výprodej 3balíky asi za 120,- 😵

dicinka1
23. jan 2009

ajojte ja som kupila pampers sensitiv...myslite ze to bude fajn?

lucenek
23. jan 2009

didi každé miminko má jinou kůži uvidíš.....

dicinka1
23. jan 2009

LUCENEK..OK..TAK UVIDIME... 😉

lucenek
23. jan 2009

já je měla od začátku a v poho,ale pak jsem se zamilovala do vůně z Nivea pure tak nekupuju už jiné

miselin
23. jan 2009

Tiež som používala pampers sensitive, ale potom som vyskúšala nivea soft and care a super od vtedy používam len tie. A raz som mala aj hugiess a malá z nich mala prdel červenú jak angorák sme museli ísť až k doktorke 😝

dicinka1
23. jan 2009

tak si kupim aj tu niveu... 😉

cessy
24. jan 2009

aj my pouzivame nivea vlhcene obrusky, su dostatocne velke a pekne vonaju.malemu vyhovuju, tak sa nechystame kupovat ine.. 😅

bihan
25. jan 2009

Pre mňa fakt, že utierky "pekne voňajú" skôr znamená, že sú napustené zbytočnými parfumami, teda skôr argument, prečo ich nekúpiť, ale teraz sme prešli na splachovacie utierky a tie bohužiaľ bez parfumov nie sú 😖

lyongirl
25. jan 2009

tak ja som už písala, že používame Wickies, ale tiež aj čistú vodičku, samozrejme, že tá je naj...
no a na tom podvozku som sa nasmiala a poviem vám, nakoľko mám problém s trhlinkou pri konečníku, tak vždy po veľkej sa utriem vlhčenými obrúskami a sem, tam pretriem celý podvozok 😀 a vyhovujú mi 😉 , takže asi sú dobré, ani malému nerobia problémy.....
ale samozrejme každému vyhovuje niečo iné....

lucenek
25. jan 2009

bihan já zas potřebuju tu vůni a to proto, že jakmile rozbalim nový pytlík tak se mi hned vybaví sárinka v porodnici jaké byla mimnko...prostě pro mě je to olfaktorická stimulace 😵

cessy
25. jan 2009

presne ako pise lucenek....aj ja ked citim tu vonu,tak mi to pripomina moje dietatko....malemu sa rituska po nich nepovyhadzovala, nijak na ne nereaguje, tak preco si prebalovanie nesprijemnit este aj prijemnou vonou.

moravcula
28. jan 2009

ahojte,

ja som vyskúšala všetky možné - ale najviac sa mi páčia (aj malej najlepšie vyhovovali) pampers alebo nivea alebo babylove. zvlášť sa mi nepáčia Linteo.

ssissi
28. jan 2009

Vlhčené obrúsky kupujem balíček raz za štvrť až pol roka. Pampers, prípadne babylove.
Inak používame len čistú vodu. Vlhké obrúsky len mimo domu, ale aj tam sa to snažím riešiť vodou, našťastie, väčšinou to ide. Malá z nich nemá problém, skôr mne to príde také čudné utierať dievčatko do zbytočnej chémie.

Ale s tou vôňou mám aj ja jednu značku - tú čo som mala v pôrodnici. Keď privoniam, neviem sa od nej odlepiť, stále cítim tú vôňu čerstvého miminka a našich prvých momentov.

konja
29. jan 2009

Používáme Babylove a nebo Nivea. Nivea sou výborné když má dcera trochu opruzeninu, rychleji to mizí. 🙂

ina.b
29. jan 2009

Používáme tesco parfémované (fialové) na zadeček a neparfémované (světlemodré) na ruce a pusinku, na cesty apod. Zatím maximální spokojenost 😉

capy
29. jan 2009

my pouzivame pampers, nivea

kotenko
29. jan 2009

ina.b, tie bledomodre su naozaj neparfumovane? lebo podla mna maju vonu.. odstali nam doma este 2 baliky a tak ich pouzivame pre vlastnu potrebu, no mne pridu, ze su parfumovane

geminis
29. jan 2009

my nejvíce používáme pampers s aloe vera a heřmánkem...někdy nivea a babylove, podle akcí. některé jsou opravdu hodně naparfémované a i v sáčku pak bývá vespod hodně "tekutiny", jak jsou napácované.

zajímalo by mě, jak to řeší maminky, když používají jen čistou vodu...to mají žíňku?

zuzana17
30. jan 2009

My používame rôzne, no najlepšie sú nivea a pampers, ale sú dosť drahé, spokojná som aj s babylove, tesco fialové sú cenovo veľmi výhodné, no veľmi parfumované 😅

jamik
30. jan 2009

Geminis, moji chlapci zle reagovali na VO, a tak som im ritusku umyvala len v cistej vode. Normalne som si ich prehodila cez ruku na brusko a sup s ritkou pod vovovod. A normalne rukou som im umyla zadocek. Nezda sa mi na tom nic zvlastne. Naco zinku?

U dcery sa mi zase lepsie robi s VO. Pouzivame Babylove biele. Ak Bubchen su fain, ale moooc predrazene.

ssissi
30. jan 2009

geminis, teraz to riesim ako jamik, sup pod tecucu vodu pred každou plienkou a po nočníku. Ani mydlo nepoužívam, ak nemá nejakú totálku. Ked bola malá novorodenec, t.j. este taka "nestabilna" na manipuláciu v umývadle, tak som to riešila buď navlhčenou vatou v čistej vode, alebo navlhčenou papierovou obyč. vreckovkou. Ak som musela použiť tie vlhké utierky, tak som este pretrela jednou, dvoma vreckovkami vlhcenymi v čistej vode. Dá sa to riešiť aj krabicou obyčajných papierových vreckoviek a fľašou s rozstrekovačom, v ktorej je napustená čistá voda. Strekneš, zotreš.,

berus
30. jan 2009

já používám zelený ubrousky z Plusu a maximální spokojenost 😉