Aké vlhčené obrúsky používate na zapareniny bábätiek?

susik77
25. jan 2008

ahojte, ake mate vlhcene obrusky?my sme do 5.mesiaca v pohode vyuzivali pampers sensitive, ale teraz sa mi mala 1.krat zaparila ☹ tak som kupila balik sebamedu vlhc.obruskov a strasne sa to zlepsilo.ked som sa znovu vratila k tym pampers. znovu sa zhorsuje.myslite, ze moze zacat byt na ne alergicka po 5.mesiacoch pouzivania?

bramburka
26. jan 2008

ještě se musí dávat pozor než se zabalí do pleny aby měla zadeček opravdu suchý, takže ubrousek nebo já myji čistou vodou a osušit plínkou.

vrtule83
26. jan 2008

nejvíc používám babylove bílé, ještě byly dobré háppy, měla jsem vzorek nivea a super ale dražší a pampers sensitiv a pro mě fuj, měla jsem i babylove zelené ale zdají se mi sušší než bílé. Mám nachystané tesco sensitive, tak uvidíme. Švagrová používá ty z kauflandu a pěkně silné jsou ze schleckeru. Nemám ráda když jsou voňavé a moc mokré. Po žádných malá neměla reakci a to je exematička.

marorlinko
27. jan 2008

zapareny zadocek od pampers je normalne ako bolo povedane su dost mokre, ja ich pouzivam, ale necham nech mu zaschne zadocek a potom mu davam krem sudokrem a na noc puder od johnsons baby a nemame tak ziadne problemy.

zuzitka
27. jan 2008

my sme zacali od malicka s obruskami huggies a teraz pouzivame obycajne tesco obrusky. pri ziadnych sme nemali problem so zapareninami. potom vzdy pouzijeme rybaciu mast - v takej zelenej tube - a hotovka.

my ako 2rocny by sme mali uz skoncit s plienkami a mastickami na ritku 😝
.... ked to nejde, tak to nejde...... 😖

nasticka
28. jan 2008

my pouzivame nivea pure a max spokojenost, prijemne vlhke,temer zadna vune a jsou pevne...a opruzeniny nemame od tedoby, oc nepouzivame latkove pliny 😖

katusha
28. jan 2008

my obrusky na ritku striedame. mali sme pampers fresh, tie sa nam celkom pacili, ale pampers clean and play v oranzovom obale - sice pekne vonaju, ale emka z nich mala vyrazky 😒 mali sme aj babylove z dm zelene, teraz moemntalne mame biele, tiez su celkom fajn a za dobru cenu.
nevadia nam ani tesco obrusky, ale tie kupujeme zriedka 😉

luckaa
28. jan 2008

Ahoj holky,kolik stojí ty obrousky z DM?

jujka
28. jan 2008

aj my používam dosť dlho obrúsky z DM zelené a masť s rybým olejom a zatiaľ sme nemali žiadné problémy som snimi spokojná.
lucka okolo 100sk dvojbalenie.

luckaa
28. jan 2008

díky jujka

vivian
28. jan 2008

Já mám zatím nejlepší zkušenost s ubrousky Huggies Pure, byly mi nejpříjemnější. Jinak dobré jsou i od Nivey. Kromě toho jsem vyzkoušela Pampers a Tesco a to už je horší, s těmi se mi pracuje hůř, ty Huggies jsou takové pevnější a navíc třeba v těch od Pampers je takové nepříjemně lepkavé a celkem agresivně vonící tělové mléko, zatímco Huggies jsou jenom jakoby namočené do vody, bez parfemace, což je mi příjemnější... Ale malá snáší na prdelce cokoliv bez problémů, ještě se mi po ničem neosypala, takže u nás jde čistě o to, jak se mi s těmi ubrousky pracuje.
🙂

sarkasa
28. jan 2008

já malýmu utírám prdýlku mokrou plínou, po jakkýchkoli ubrouskách se dřív nebo později osypal

vrtule83
29. jan 2008

tak jsem vyzkoušela i tesco sensitive, jsou bez parfemace a konzervantů ..., sice vůbec nevoní (ale to mi vyhovuje), akorát vlhké a malá neměla žádnou reakci

bielanevesta
29. jan 2008

Tak som včera bola úplne nadšená. V Hypernove majú akciu na obrúsky Nivea 3 balíky za cenu 2, čiže 179,- čo je skvelé, vyjdu takto ešte lacnejšie ako Pampers, hneď som si ich musela kúpiť 🙂 😀

sibuska
29. jan 2008

my pouzivame najcastejsie huggies pure, tie bez nicoho, len voda, sme spokojni...

lindda
29. jan 2008

cafte my pouzivame z DM-ky alebo s rakuska prety baby boli sme spokojny skoro rok a dnes sa maly vyhadzal na ritke ako keby male bodky a lysaje ☹ dufam, ze to prejde ,,, ak nie zajtra musime ist ku lekarke ☹

vivian
29. jan 2008

sibuska: já jsem si taky myslela, že to v Huggies Pure je jen voda, ale není. Složení: Water| Potassium Laureth Phosphate| Glycerin| Polysorbate 20| Tetrasodium EDTA| DMDM Hydantoin| Methylparaben| Malic Acid 😖
Ale to nevadí, stejně jsou bezva 😎 Malá je snáší dobře a mně se s nimi nejlíp pracuje.

mimmka
29. jan 2008

my používame tie dm utierky zelené a sme spokojní, asi ich budeme kupovať aj naďalej..... 🙂

ponozka
30. jan 2008

mne sa tiez maly zo vsetkeho vyhadzal, a lekarka mi povedala ze tie obrusky je lepsie vobec nepouzivat. tak to robim tak, ze mam po ruke flasticku s vodou, odlicovacie tampony a maly ma ritku odvtedy uplne bez problemov. ked je pokakany moc, pouzijem ktorekolvek obrusky co prave mam, a potom pretriem cistou vodou, alebo ide rovno do sprchy. ale to sa stava zriedka.

fifa
30. jan 2008

my používame Clever, sú akurát vlhké a celkom dobre vonaju, vyhovujú nám

luckaa
30. jan 2008

My používáme buď Pampers nebo Linteo růžové,ale asi nejhorší pro mě byly Helen Harper,protože jsou na můj vkus hodně parfémované a což se mi moc z vůní nestává,ale z téhle mě bolela hlava.

martinabarak
30. jan 2008

Taktiez zelene dm, su dobre aj cenovo... 😉

sibuska
30. jan 2008

vivian, no vidis, zlozenie som nepozerala 🙂 ale vyhovuju nam dost, hlavne ze moc nevonaju, nemam rada silne vone...ale mala znasa celkom dobre vsetko, nevyhadzala sa zatial z nicoho-klop,klop, lebo sme skusali aj pampers,tesco, nivea, huggies s maslom aj aloe...a teraz mame pampers naturals s levandulou, tiez celkom ok

digysa
31. jan 2008

Kedze nie som na SK/CZ tak ani nebudem spominat znacku tych obruskov, co pouzivam ja, lebo tu nie je....ale zistila som ze tie hypoalergenicke bez vone su asi najlepsie pre detsku pokozku. Ja osobne mam rada vonave, ale vzdala som sa ich....A tieto obrusky, co puzivam ja su na vsetko: aj na spinave ruky, usta, zadok....dokonca, a nerehocte sa prosim 😉 s nimi umyvam aj "kozenne sedadla v aute"...... 😀 😀
Su super viacucelove 😵

sibuska
1. feb 2008

digysa, ja umyvam tymi cistymi huggies kocar 🙂

danu
1. feb 2008

my pouzivame Tesco filaove utierky a su uzasne nikdy sme nemali problem so zaparenou ritkou, predtym sme pouzivali Nivea a tie su tiez dobre 🙂

markiza
1. feb 2008

BABYLOVE z DM, vonaju dobre, nemali sme z nich ziadne kozne problemy a su cenovo vyhodne 😉

vocko3
2. feb 2008

ahojte, taká otázka, mojej malej utieram zadoček tou utierkou vzdy ked ju prebalujem, teda aj ked je len pocikana. je dobre to pouzivat tak casto? nemala by som ju radsej umyt len vodou? a utierky pouzit len ked sa pokaka? ako to robite vy?

janka33
2. feb 2008

vocko,tak ja nepouzivam zakazdym vlhcene utierky,mala ked je pocikana,tak ju umyjem mokrou plienkou a ked sa pokaka,tak to musime vacsinou do sprchy 😅 mne dokina hovorila,ze netreba zakazdym pouzivat tie vlhcene utierky

biccy
2. feb 2008

Ja pouzivam stale vlhcene obrusky,väcsinou Nivea a obcas aj Tesco.A tiez sme zatial nemali ziadny problem. 🙂 🙂

rybka78
2. feb 2008

po odporucani koznej pouzivam vacsinou cistu vodu na umyvanie, vlhcene utierky pouzivam len v noci a ked sme mimo domu. a vyskusala som rozne znacky. pacila sa mi nivea, dm, tesco sensitive aj jedny z lidlu boli dobre.