Aké vlhčené obrúsky používate na zapareniny bábätiek?

susik77
25. jan 2008

ahojte, ake mate vlhcene obrusky?my sme do 5.mesiaca v pohode vyuzivali pampers sensitive, ale teraz sa mi mala 1.krat zaparila ☹ tak som kupila balik sebamedu vlhc.obruskov a strasne sa to zlepsilo.ked som sa znovu vratila k tym pampers. znovu sa zhorsuje.myslite, ze moze zacat byt na ne alergicka po 5.mesiacoch pouzivania?

navi
25. jan 2008

vladkaz1: Babylove zkus bílé ty jsou sensitive, tak třeba budou dobrý

vladkaz1
25. jan 2008

skusim ich pozhanat maju ich len v Dm??

navi
25. jan 2008

jo jo, mají je jen tam, je to jejich značka. My od bybylove používáme i olej do koupele, taky bílý, je úplně bez barviv a neparfémovaný, protože už se nám malý 2x osypal s Bubchen olejíčku a i z pěny Nivea.

vladkaz1
25. jan 2008

Ja kupem s sebamedom ten sa nam najviac paci aj na vlasy aj do kupela.

navi
25. jan 2008

Sebamedem taky umýváme, ten olejíček dáváme, protože má malý hodně suchou pokožku, tak aby ho voda ještě víc nevysušila

vladkaz1
25. jan 2008

no ja mam krem na extremne vysusenu pokosku a je velmi dobry len nemam sajnu ako sa vola dala mi ho segra 😲

pheva
25. jan 2008

byvam vo FR a tu ziadne obruzky na cistenie zadocku neodporucuju. Vsetci lekari vam povedia, ze je to chemia a najlepsia je cista voda a vata. Takisto umyvanie babatka s roznymi super pripravkami je tiez otazne. Najlepsie je prirodne mydlo.

lenkazdenek
25. jan 2008

my kupujeme Lineto v kauflandu a nemůžu si stěžovat. Jinak na prevenci opruzenin Rybylka.Jinak má malá suchou pleť zkoušela jsem seba med ,ale je to stejný jako když používáme Niveu.

lenka11784
25. jan 2008

Nám sa osvedčili modré vlhčené obrúsky z Tesca.Kúpeme sa v Pene značky Nivea.Ak má malý viac vysušenú pokožku používame tekutú olejovú prísadu do kúpeľa značky Oilatum soft.Je to výborná vec.Je na presušenú, podráždenú a ekzematickú pokožku.

uhlikova09
25. jan 2008

My pouzivame tesco od narodenia a sme velmi spokojny 😉

danulka2
25. jan 2008

my tiez pouzivame fialove z tesca a nemame ziaden problem. Len ked sa nam tlacili zubky, tak sa obcas zaparil, ale vyborne nam pomohol aviril detsky krem a panthenolom.

martik28
25. jan 2008

My používáme zelené balení z DM a růžové Linteo se žabkama - oboje bezva a taky jsem jednou koupila značku Nicol a taky šly.

mata79
25. jan 2008

My sme pouzivali Pampers Sensitiv, ale ked som nahodne vyskusala Babylov DM zelene aj biele, Pampers sa mi zdali strasne mokre, ze mi hovienka utekali.... 😀
S Babylovkami som velmi spokojna.
A kazda ritka sa obcas zapari, neverim, ze nie. Vtedy treba zvolit dobry hojivy krem.

dadulka19
25. jan 2008

ja používam z Kauflandu Wickies 😉 ,sú super a stoja do 30sk,...skúsila som aj tie tesco fialové,ale sú málo vlhké ☹ ...Linteo sme dostali,ale nič moc...,ešte sme mali z DM-ka babylove,tie sú fajn,len DM-ko je daleko 😠

dannynka
25. jan 2008

aj my pouzivame s kauflandu wickies,krasne vonaju a su aj dost vlhke a za rozumnu cenu 🙂 😉

adelin
25. jan 2008

Ahojíkjá používám taky Babylove od DM a jsem spokojená . 😉

zuzkafuny
25. jan 2008

Pampers sleep a play obrúsky sú zlééé... aspoň na ritku môjho Mišiačika. Používam HAPPY sú super akoaj plienky.

nadhera
25. jan 2008

u nas tiez vedu wickies z kauflandu . mala som aj tesco, ale prekazala mi ich vona.

dzany
25. jan 2008

ahojky, my používame kapesníčky pampers sensitive, ale pouze na otření prdelky z toho nejhoršího a pak šup pod sprchu.nechci je jináč moc používat protože kámošky malá dostala zvlhčených ubrousků zánět 😖 tak to taky nechci riskovat, oni holčičky budou asi náchylnější
kosmetiku opatrně začínam používat až teď když jsou malý 3.měs. sebamed a hipp. doteď jsem používala pouze šmýrové mýdlo ( to co měli v porodnici) a slunečnicový olejíček a čestne můžu prohlásit že malá neměla do dnešního dne ani jedinkou opruzeninku!

aponchie
25. jan 2008

dzany:tak proc u toho nezustanes? 😎

ingrid78
25. jan 2008

My pouzivame fixies a su vynikajuce, ako aj plienky. Zuzi tebe vyhovovali Happy plienky? Ja som s nimi nebola velmi spokojna, to asi preto, ze to porovnavam s fixies, oni su fakt genialne

dzany
25. jan 2008

aponchie: protože jsem pro malou dostala spoustu kosmetiky a chci to vypotřebovat dokuď to není po zaruce 😉 ale nevylučuji že se k tomu znovu vrátím.

aponchie
25. jan 2008

dzany:to ja jsem vsem zatrhla dopredu pac sem nevedela ci na neco nebude alergicky reagovat ale neodolala sem a mela jednu lahvicku johnson samponu a olej na telo pred mesic letel do kose me to nevonelo male nesedelo ale lito mi to bylo vsak dlouho pretrvaval 😀

dzany
25. jan 2008

no já jsem si taky zásoby nedělala, ale když už jsme to dostaly,? 😅
a co používaš ty za kosmetiku?
johnson nechci vůbec, mám hodně referencii že jsou děti nan alergické. a to nám ho v porodce hrozně doporučovali!

dominica
25. jan 2008

sestra keď bola v pôrodnici, tak im povedali, že Johnson je najhoršia značka, ale ony ju používajú, lebo ich johnson sponzoruje. Ja som naňho "alergická", pretože malého som s tým musela umývať na JISke a všetko čo sme tam používali sa mi hnusí... 😝

lukynek
26. jan 2008

Nám se osvědčili modré vlhčené ubrousky z Tesca, vůbec nejsou suché, jak tu jedna maminka píše. Malý na ně nemá žádnou alerdii, a jsme s nima spokojení. 😉

bielanevesta
26. jan 2008

Vyskúšali sme fakt všetko možné. Najhoršie boli modré tesco. Najviac sa nám osvedčili Nivea no perfume, ale tie sú veĺmi drahé, tak používame Pampers sensitive a pekne jej vyhovujú, zatiaĺ žiadna zlá reakcia. To z fialových tescovských bola vyhádzaná a ani jej to dobre neutieralo. Potom ešte Helen Harper, tie v núdzi, Linteo, tiež núdzové, a Huggies pure, tie boli veľmi hrubé a zle s ami s nimi utieralo.
Takže u nás vedú Nivea, ale používame Pampers, no príležitostne keď je viac peňazí tak aj Niveu 🙂

lyzenka
26. jan 2008

Fialove tesco utierky a Babylove utierky z DM, aj Pampers su dobre, a mala som aj z Lidla utierky Cien - a tie boli tiez super, normalne vonali a aj strukturovo boli ako Pampers sensitive.
Zatial nemal problem ani s jednymi.... 🙂

aponchie
26. jan 2008

no ja pouzivam mydlo z DM vydrzi az mesic sampon mam sebamed vzorek nekde sem nasla jinak nivea.vydrzi i 4mesice davame kapicku a jinak na telo indulonu a ribylku

marse
26. jan 2008

my pouzivame od zaciatku babylove zelene s DM a som maximalne spokojna 🙂