Aké vlhčené obrúsky používate na zapareniny bábätiek?

susik77
25. jan 2008

ahojte, ake mate vlhcene obrusky?my sme do 5.mesiaca v pohode vyuzivali pampers sensitive, ale teraz sa mi mala 1.krat zaparila ☹ tak som kupila balik sebamedu vlhc.obruskov a strasne sa to zlepsilo.ked som sa znovu vratila k tym pampers. znovu sa zhorsuje.myslite, ze moze zacat byt na ne alergicka po 5.mesiacoch pouzivania?

addaa
8. aug 2008

Ahojte mamulky, vyskúšali sme už kadejaké značky, našťastie z ničoho sme neboli zaparený. Ak to môžem porovnať, tesco a dm babylove sú podla mna dosť suché a mne osobne sa snimi ťažšie utiera. Lepšie sa mi zdajú tie klasiky z lidl. Huggies sa mi trhali. Nivea boli super a takisto aj pampersky, sú fakt vlhčené, ľahučko sa s nimi utiera a sú jemnulinké.

čo sa týka hygieny, večer kupkáme a na noc dávam ryb. mastičku. Ráno umývam vodičkou a mydielko. POčas dna používam obrúsky, práve čo doma je, vždy kupujem akciové. Super je bubchem na riťku, nevonia tak kozmeticky, ale skôr tak lekársky - liečivo.

erika10
25. aug 2008

Ahojte,

ja používam pampers sensitive a práve skúšame johnson. A zatiaľ som nevidela niečo podozrivé na pokožke mojej malej. Neskôr plánujem skúsiť aj niečo lacnejšie ako tesco, babylove 🙂

sirinka
25. aug 2008

ja najcastejsie pouzivam babylove a som s nimi spokojna, ale ked aj pouzivam ine, tak vzdy neparfumovane..
a nie vsetky sensitive su aj neparfumovane 😕

kristi
25. aug 2008

my babylove a tedka jsem nestihla tam zajit tak mame neparfemovane ultra sensitiv z Rossmana a taky nejsou spatny

jahodka11
25. aug 2008

my babylove a som prekvapena, ze ziadna reakcia 🙂 najskor sme pouzivali papmpers, ale su velmi drahe, tak sme skusili babylove, nakolko je maly alergik, tak som aj cakala, ze sa vyhadze alebo co a nic, takze zostavame pri babylove modrych 🙂

ivusakos
28. aug 2008

Nejlépe se mi osvědčily Nivea (jakékoliv, ale nejlépe voní Soft and Care) a Hipp. Ostatní se mi zdá buď moc mokré anebo blbý materiál.

anke
28. aug 2008

Ahoj, my pouzivame babylove sensitive z DM (bily obal). Jsou bez parfemace. Po Pampers se nam maly v porodnici hned oprudil. S temito nikdy, jenom se nam tedy jeste osvedcilo ho po utreni vlh. ubrousky jeste osusit bunicitou vatou v prirezech, aby krem nesel na to mokre a nezaparilo se to. Zatim ma Davidek prdelku jak z alabastru. 🙂

ivett79
10. sep 2008

ahojte! Babylove sú super,najmä modré,nivea je naj, ale drahé,kupujeme v DM 3 balenie nivea za 210 sk.Páčia sa mi vône Huggies Aloe a Shea Butter ale na zadoček sú hrubé a trhajú sa tak ich používam len na tváričku a ručičky keď sma vonku.Počula som od kamarátky z Nemecka ,že Hipp sú výborné a krásne voňajú ,ale neviem či sa u nás dajú zohnať.Ak áno kde???

ivusakos
11. sep 2008

Hipp se dají sehnat snad jen v lékárně - balení cca 90 kč.

matinka
11. sep 2008

mne boli babylove biele aj zelene suche, aj ked som otocila balik (na spodku boli celkom fajn vlhke), ale inak su v pohode. My pouzivame pampers sensitive, byvaju v hypernove a v metre za dobru cenu, tak vtedy nakupujem viac 😉

robi
11. sep 2008

ahoj, naše malá se nedávno strašlivě oprudila, pak mě došlo, že jsem změnila ubrousky - dřív jsem používala bílý Babylove a teď jsem vzala Pampers Baby Fresh - ale jsou hodně vlhčený a parfemovaný a špatně jsem osušila místa kde jsou faldíky! Odteď jenom bílý Babylove, jsou levný a nejlepší! Dřív jsem je nekupovala, ale dala jsem na vaše rady z této diskuze a fakt jsou nejlepší! díky za tip 😉

pomfrita
11. sep 2008

my používáme od narození huggies, ostatní mi přijdou strašně "mokrý" 😝

marfushenka
11. sep 2008

my taky používáme Huggies. Moc příjemně voní a jsou prostě naše nejmilejší. Měli jsme ty babylove ale přijdou mi moc tenké.

dagina
17. okt 2008

Ahojky, tak jsem ráda že jsem narazila na tuhle diskusi, zrovna jsem přemýšlela jaké ubrousky koupit, je přeci tolik druhů.... .

norik1
17. okt 2008

Ja mam tiez radsej umyvadlo a cistu vodu, obrusky pouzivam na cesty. Maleho vopcham do umyvadla a ten sa tam tak rehli ze az mam pocit ze sa niekedy pose.. naschval aby tam isiel 😀 😀 Inak Nivea Soft and Care a tiez Nivea Toddies ale tie mi manzel nosi zo Srbska...skoda su fantasticke 😀 😀

veronikahel
18. okt 2008

my používame pri každom prebalovaní. pri kakaní používame aj vodu. používame tesco s umelým vrchnákom, helen harper, clever-billa, tie su ako tesco, mali sme už aj huggies, ale tie sa trhali, potom pampers semsitiv a z tych mal maly zaparený fliačik, vyskúšali sme aj farmasi, linteo, ale tie ani moc dobre nevoňali a ešte aj z DM drogerie, tie su tiež dobré, len o niečo suchšie ako ostatné. Na zadoček používame bubchen krém a teraz máme sudokrém, kvôli tej zaparenine, ktorá po ňom zmizla.

tucika
18. okt 2008

Tak my sme uz vyskusali hadam vsetky. Naj favoritmi su Pampers levandulove, Huggies - tieti krasne vonaju a uplne najnovsie krasne vonajuce su JandJ tmavomodre tusim extra sensitive. 😉
Po kakani umyvame v umyvadle.
A kremiky sa snazime striedat. Naj su Sudokrem, B panthen a SOS nivea - to ak je nejaky problem a normalne ma potesili Weleda a Bio dm- kovy a este Sensitive dm.

kobyliacik
24. okt 2008

Malá ma 11 týždňov, najprv som používala Pampers sensitive, ale začala som neznášať tú vôňu...a prešla som na Pampers Fresh - sú lacnejšie, viac kusov v balení a vôna je prijateľná pre môj nos. Malá sa mi nikdy nezaparila, ten krém na zapareniny od Nivei je asi zázračný.
Mám dobré ohlasy na obrúsky Sevena z Lidl-u.

sarihy
24. okt 2008

V porodnici jsem měla ubrousky Pampers Sensitive a malá měla opruzený zadeček, vyměnila jsem je za bílé Babylove a bomba 😉 😵

3558
25. okt 2008

baby ja pouzivam tesco a super.pouzivamm ich od narodenia a este sa mi ani raz nevyhadzal. 😅

ajdika
25. okt 2008

Aj ja používam Tesco, mne sa oproti iným zdajú pevné a netrhajú sa a aj dostatočne vlhké, tak akurát. Z ostatných značiek (okrem Nivea Sensitive, tie sú tiež super) mal malý červený zadoček.

veronikahel
25. okt 2008

my sme mali aj bubchen, kúpila som ich raz, nevšimla som si tu cenu 😅 ale boli výborné. stáli asi 180sk

martik28
29. nov 2008

Babylove zelené z DM - naprostá spkojenost 🙂

majka35
29. nov 2008

my sme používali neparfumované Nivea, potom som ich nevedela dlho zohnať, tak som skúsila Pampers a to sa mi malá tak vyhádzala, že až... potom som skúsila babylove z DM, zelené a ostali sme pri nich až dodnes ... sem tam skúsim aj biele, ale väčšinou kupujem zelené ... nedám na ne dopustiť

lyongirl
29. nov 2008

my používame Wickies, jednoducho sú super za skvelú cenu a teraz ich nemali, tak sme vyskúšali z Lidla v akcii obrúsky Sevena Comfort a sú tiež super a krásne voňajú. Mali sme aj Pmapers, ale podľa mňa sú zbytočne drahé a sú fajn aj Tescové, len mne smrdia.

helenkaa
29. nov 2008

Babylove zelené nebo bílé z DM - naprostá spkojenost 😉

jankando
29. nov 2008

ja pouzivam Pampers a Johnson, sem tam i Huggies....a som spokojna..zvacsa vsak Pampers..
a ze su zbytocne drahe?
ja ich nakupila dopredu v akcii/ 😉

chymenitta33
29. nov 2008

Ja používam Niveu od malinka síce v pôrodnici som mala Pampers. Pretože David má citlivú prdelku tak nič iné ani neskúšam🙂

bibula
29. nov 2008

aj my wickies-superna cena a su aj dost velke 😀

ma76
30. nov 2008

sem tam zelene babylove.Su dobre... 🙂