Aké vlhčené obrúsky používate na zapareniny bábätiek?

susik77
25. jan 2008

ahojte, ake mate vlhcene obrusky?my sme do 5.mesiaca v pohode vyuzivali pampers sensitive, ale teraz sa mi mala 1.krat zaparila ☹ tak som kupila balik sebamedu vlhc.obruskov a strasne sa to zlepsilo.ked som sa znovu vratila k tym pampers. znovu sa zhorsuje.myslite, ze moze zacat byt na ne alergicka po 5.mesiacoch pouzivania?

titkovamiriam
5. aug 2008

😀 Nivea 😀

sasenka
5. aug 2008

Babylove su fakt dobré, a lacne v tom 4-balení. Ale plienky Babaylove su zle.

lila794
5. aug 2008

aj my pouzivame Babylove, pokial nemame vodu po ruke 🙂 a su dobre

luci
5. aug 2008

ja som od narodenia pouzivala babylove, boli za super cenu pri tolkom minani....a teraz ked ich uz tak neminame tak kupujem aj tie drahsie.....penaten,nivea soft and care a teraz som kupila pampers..... 🙂 tie sme este nemali tak som zvedava 🙂

marianeta
5. aug 2008

Sasenka v com sa ti plienky babylove nepacia ja som teraz kupila to 100kusove balenie.A co sa servitkov tyka najviac sa mi pacia pampers sensitive.A huggies su strasne hrube a robia take zmolky

stresmenka
5. aug 2008

My a i pouzivame ,,fixies" su perfektne ale dost drahe 😒 a plienky klasika bavlnene 😉

miskinadamko
5. aug 2008

my ked sa maly narodil sme pouzivali len pampersky aj plienky aj obrusky lebo sme si mysleli ze nejake lacnejsie su horsie ale casom sme prisli na to ze to nie je tak, teraz pouzivame obrusky tesco aj fialove tesco plienky a sme uplne spokojni, urobia nam taku istu sluzbu ako aj pamparsky 😅

coriven
5. aug 2008

taky sem se začátku používala hlavně pampers senzitive, teď už zkoušíme kde co, zatím na nic horší reakce
ale Nivea sou o poznání lepší a dýl vydrží vlhčí - jen ta cena 🙄

erikasadek
5. aug 2008

pre mna su nivea lajlepsie, pekne vycistia , prijemne vonaju

adulik23
5. aug 2008

pouzivame huggies pure. 🙂 uz rok vkuse. 🙂

lara1znk
5. aug 2008

huggies, pampers, tesco

kijonkova.k
5. aug 2008

Tak my měli po narození Huggies pure,byli sice jemné,ale trhaly se.Vyzkoušeli jsme toho hodně,ale teď většinou kupujeme Linteo,Clever z Billy nebo Tesco fialové.Malá má ekzém,ale prdelku má, jako jediné místo na těle,krásně jemnou.

nikuska123
5. aug 2008

Ked sa nam narodila Veronika, tak smekupovali stale Babylove a plienky Huggies, no a teraz pouzivame plienky Tesco fialove a obrusky tiez Tesco.Mala z nich nema podrazdenu pokozku a aj tak ich vyhodime do kosa ako aj tie drahsie.

fifla
6. aug 2008

my pouzivame niveu, teda len mimo dom, doma vodicka vodnata....kupujem ich vzdy v multipacku v dm ked vyuzivam zlavu 10+15%, takze cena mi potom celkom vyhovuje

tinuska1
6. aug 2008

ahojte,ja pouzivam pampers sensitive,ale z rakuska.inac sme vyskusaly vsetky druhy vreckoviek.z tych zelenych papers mala strasnu ritku,ale kamoska mi poradila seba med krem a je super stoji okolo 140sk ako kde.a dost dobre vreckovky boli z dm babylove sensitive.aj za dobru cenu.

kotenko
6. aug 2008

My pouzivame fialove tesco plienky a take bledomodre vlhcene tesco utierky, ktore su mimochodom vyborne aj na dolicovanie, nestipu, su jemne a vobec nie su drsne, ako mi pripadaju nivea. tie su navse este malicke... 😖

manchiny
6. aug 2008

ahojte ,ked sa nám narodil malý vyskušali sme viac druhov obruskov (pampers, tesco, babylove, nivea) ani jedny mu nevyhovovali a to čo píšu na tých obaloch, bla bla bla...samé keci , aj tak je to len chémia , dokonca mal kvasinky,museli sme aj na kožné. detská lekárka nám uplne zakázala hociaké obrusky a museli sme ho len sprchovat pod vodou a dobre poutierat do sucha. nakolko je dnes malý už dost tažky používam len namočenu obyčajnu vatu (spravím si také vatové placky )v čistej vode , potom dobre vysuším plienkou a natierame sudocremom, to je podľa mna najlepšie . nieje v tom žiadna chémia, aj to vyjde lacnejšie a hlavne zadoček je krásnučký 🙂

kalo
6. aug 2008

já jsem značku ubrousku nikdy neřešila...kupuji pokaždé něco jiného, podle toho, kam jdu nakupovat, ani na obal jsem se snad nikdy nekoukla 😀 Jestli je to chemie nebo ne...

scharfinka
7. aug 2008

tak my jsme zezačátku používali pamers, pak jsme odzkoušeli linteo a wickies z Kauflandu a všecko nám výborně sedí, opruzeninky jsme ještě neměli a to malý kadí jako o závod🙂 po každém ho poutírám a zasypu Aviril pudrem a řiťku má jak lusk🙂 jediné co nám nesedlo jsou plenky pamers, kdy se malému jednou vyhodily takové červené pupínkyjak je ta plínka na bříšku, vyměnili jsme je za Happybaby z Alberta a zas jsme krásní🙂

alex21
7. aug 2008

my používame fialové tesco plienky a na ritku vodu. Ked niekde sme tak fialove tesco utierky lebo maju na vrchu ešte pridaný uzaver 😉

minda
7. aug 2008

Nivea, Pampers Sensitive, Bella Háppy a potom mokrou žíňku, nakonec máznu Rybilkou.

zrzulka
7. aug 2008

my pouzivame co pride. ale doma alebo ked mozem tak ritku umyvam v umyvadle.neviem mne sa tie obrusky nejako nepacia. voda je voda... 🙂 ritku sme zaparenu nemali nikdy, a to nepouzivam ani ziadnu masticku.

martina21
7. aug 2008

Ahojte ja pouzivam pampers sensitiv vzdy ked je to vyhodne stvorbalenie kupim, a naposledy som kupila tesco sensitive a tiez dobre sluzbu urobia... 😉

ivee
7. aug 2008

Holky v Plusu mají dobré ubrousky, nevím sice jméno, ale stojí cca 37 Kč a mají růžovobílé nebo zelenobílé balení. Měly jsme je a připadají mi lepší než ubrousky pampers. Jinak doma používáme vodu, ubrousky jen na cesty nebo na prochajdě. 🙂

anezena
7. aug 2008

baby. my sme vcera kupili Pampers s aloe vera - 4 balenie za nejakych 260 Sk - tak nejak - mali akciu v Bille. sme spokojni

bramburka
8. aug 2008

nam vyhovují Linteo z Hypernovy. Pampersky a huggiesky byly staršný, okamžitě se oprudila. Jak tam je něco přidané, tak jí to nesedí. Tyhle voní, ale přitom je to v poho.

giorgina
8. aug 2008

Pampers sensitive, 12 ks za 15 eur

hynka
8. aug 2008

Ahoj holky, a to používáte ty ubrousky při každém přebalování? Já myslela, že je nejlepší obyč. voda a jen vyjímečně při cestování vlhčené ubrousky. 😨

martina1206
8. aug 2008

Ahojte, ja používam DM utierky pri cikaní a po kakaní je najlepšia voda, ináč by sme ich spotrebovali hromadu.Som s nimi spokojná, aj cena je fajn.

miriamkac
8. aug 2008

ahojte. Pri dcerke som pouzivala vodu, ale pri chlapcoch nestiham davat pod vodu, takze obrusky to istia 😝 ...my sme na tesco utierkach...