Aké vlhčené obrúsky používate na zapareniny bábätiek?

susik77
25. jan 2008

ahojte, ake mate vlhcene obrusky?my sme do 5.mesiaca v pohode vyuzivali pampers sensitive, ale teraz sa mi mala 1.krat zaparila ☹ tak som kupila balik sebamedu vlhc.obruskov a strasne sa to zlepsilo.ked som sa znovu vratila k tym pampers. znovu sa zhorsuje.myslite, ze moze zacat byt na ne alergicka po 5.mesiacoch pouzivania?

vendy01
25. jan 2008

My pouzivame pampers sensitive a Huggies + Rybilku na zadecek a zadny problem zatim nebyl 🙂

gandy
25. jan 2008

my taky používáme pampers sensitive a několikrát jsem měla i niveu, žádný problém neni, ale v porodnici nám říkali že holčičky pak mají gynekologické problém, takže většinou utírám suchýma kapesníčkama /(mám vytahovací) a když je pokakaná tak teprv beru ty vlhčené...

zuzula28
25. jan 2008

moja maminka niekde vynuchala na nete, ze vlhcene obrusky obsahuju prave nejake hnusoby, aby zostali dlho vlhke, je to karcinogenne svinstvo, tak my mame prisny zakaz pouzivat 😕 😕 My ich pouzivame iba tak, ze hned po kake rozbalime plienocku na podlozke, utierkami poutierame hovienko z ritusky, aby maminka to nemusela chytat zbytocne a potom hned sup sup pod tecucu vodicku a sa umyjeme. Pouzivame babylove z DM, lebo na tento ucel nam stacia...A kremik proti zapareninam Nivea a striedame so sudocremom. Oba su vyborne. Maly sa narodil v juli, v tych najvacsich horucavach a este nikdy nemal ritulku ani len cervenkavu.
Babicka nam oznamila, ze ked uvidi tie obrusky, ako mu s tym chodime okolo pipiska a vajicok, ze nas dorazi... 😀 Aby nemal problemiky s plodnostou alebo este nieco horsie...Stacia uz tie jednorazovky plienky, je to pohodka, ale v buducnosti sa uvidi, ci to bola az taka vyhra aj pre nase deti...
Udajne teraz dospieva do reprodukcneho obdobia prva generacia jednorazoviek a sa pripravuju studie vplyvu na plodnost. hlavne teda u chlapcov. to, ze tie tesne rifle co boli velka moda, ked nasi fotrovci boli pubisi, tak to sa uz aj potvrdilo, ze to malo zly vplyv na plodnost, ked mali "vybavu" tak natesno...

pipisek
25. jan 2008

zn. Babylove z DM, mají 3 druhy a všechny jsou super a za dobrou cenu

vlasa
25. jan 2008

my pouzivame babylove sensitive z dm-ky.osvedcili sa nam aj na pusu a kludne na celu tvaricku.su bez vone a chemie 😉

jandalinka
25. jan 2008

Ze začátku jsem používala (tak zhruba 1týden)vlhčené ubrousky,ale ukázalo se že než abych zkoušela,které ubrousky jsou pro naši prdélku vhodné,tak jsem začala používat obyčejnou vodu a žíňku a je to.Sice je velká spotřeba žíněk,ale to vypere pračka. 😅 Občas na návštěvách použiju vlhčené ubrousky,ale hned se mi zdá,že se nám prdélka lehce osipe,takže používáme opravdu jen nárazově 😉

dominica
25. jan 2008

my používame obrúsky od narodenia, malému nikdy nič nebolo, ritku natieram rybacou masťou. Utierky sme mali Pampers, podľa mňa nič moc, teraz som kúpila Babylove biele a zelené, ale ešte sme nevyskúšali a stále používame Kauflandové Wickies, stoja 27,90 😀 ,ale nemôžem povedať na ne krivé slovo, aj pekne voňajú. Tescové mi smrdeli, mali sme ich tiež.

penelope10
25. jan 2008

videla som test v mamine, koncom min. roku a najlepsie vysli (porovnávala sa kvalita a cena ) DM babylove, je ich asi 80 ks a cena .. uz si nepamatam, kupila som ich a som spokojna, velmi.
inak super su aj nivea ale tam uz su cenovo vyssie.

kupinka
25. jan 2008

Já taky používám babylove z DM 😉

kristi
25. jan 2008

my mame taky Babylove - vetsinou ty modre

lusil2005
25. jan 2008

my sme zozaciatku pouzivali sebamed obrusky, lebo v porodnici nam kazali umyvat len s vlhcenymi obruskami. vraj to staci. mala ich znasala dobre ale po dvoch tyzdnoch sa zacala zaparovat. tak som vyskusala postupne tesco (strasne vysychaju) pampres sensitiv (z tych sa tiez riadne vysypala), pampers obyc (tie boli fajn), nivea (tie su uplne super) a huggies (strasne sa mi trhali a na malej nechavali zmolky)... ale najviac sa nam osvedcila cista voda. ja mam na prebalovacej komode taku odnimatelnu nadobku z ikey, kde si vzdy napustim teplu vodicku, a s chumacom vaty ju poumyvam a poutieram plienockou. tie vlhcene obrusky vyzivame skor ako uz niekto pisal - ked sa mala pokaka tak najprv vlhcenym obruskom a potom tou vodou docista docista 😀

petraluk
25. jan 2008

Ahoj holky, myslim, že jsem už vyzkoušela spousty druhů a musim říct, že nejhorší mi přišli ty žlutý Babylove z DM (vždycky mě to proteklo na ruku) a ty Tesco. Taky jsem měla nějaké Disney a ty byly hodně naparfémované. Nejlepší mi přišli s Billi, ale ty už nevím jak se jmenovali. Taky mi vyhovují LIndo z Makra nebo je maj v Kauflandu. Dobrý jsou i Pampersky. 🙂

susik77
autor
25. jan 2008

ahojte, dakujem 😉 tak asi pojdem do tych sebamed, uplne vyliecime tu zapareninu a potom vyskusam tie dm...

daasik
25. jan 2008

nam vyhovuji nejlip DM babylove sensitive (bile), zelene taky ujdou, ale bile jsou lepsi, jinak jsou dobre Nivea sensitive, ale ty jsou drahe; meli jsme i Huggies a Rossmann, ale oboji mi prisly tvrde a mokre. No a kdyz je toho moc, tak myju zadek v umyvadle pod proudem vody nebo zinkou, prdku malemu natiram bepanthenem a opruzenej jeste nikdy nebyl 🙂

expertka8
25. jan 2008

..Tesco 😉

katka76
25. jan 2008

tiez sa pridavam k pouzivatelkam babylove z DM, bud biele alebo zelene

minusa
25. jan 2008

ahojte, my na ritku pouzivame najcastejsie DM babylove biele, ked je akcia tak aj Tesco, mali sme aj pampers....zatial sa z nicoho nevyhadzal 😉 nepouzivam nivea a sebamed, su zbytocne drahe na utieranie rituse 🙂

lubkaaa
25. jan 2008

my používame Linteo a som spokojná. tiež mám odskúšané Oli a tie sú tiež fajn, pampers sensitive mi nevoňajú.. a tesko ešte viac smrdia-hneď ako somj ich rozbalila dala som ich mužovi, nech si s tým utiera svetllá na aute 😝

minusa
25. jan 2008

hmm....tesco robi obrusky take bielo-modre, tie nekupujem, ale mala som fialove a teraz som kupila sensitive - su s aloe vera a harmancekom a neparfemovane, pre to asi nevonaju, ale ja nepotrebujem, aby to, cim utieram zadok vonalo 😉

sue
25. jan 2008

My už tri dni používame tečúcu vodu 😵 obrúsky máme Pampers sensitive a využívať ich budeme na výletoch 🙂

terrezka
25. jan 2008

ahojky, my používáme vlastně jakékoliv ale neparfumerované. ale většinou niveu, ale třeba teď máme johson nebo huggies

ena
25. jan 2008

babylove z DM drogerky a fialove tesco

trixi
25. jan 2008

My pouzivame vlhcene utierky len pri cestovani. Doma nam staci umyvadlo a tepla voda. Neviem si predstavit aby som maleho kaku utierala handrickami. To by som minula na jedno kakanie aj cele balenie (kakame aj 3x za den 😲 ) . Nas maly je poriadny kus chlapa 😉 , teda co sa tyka kakania. Vlastne tie handricky pouzivam len ked si trosku sprtne. Inak aj na cestach hladam umyvadlo s teplou vodou.

bystricanka
25. jan 2008

ja som umývala zadok pod tečúcou vodou, ale teraz, keď už je krpec väčší používam niveu. Sú veľmi dobré a nie sú až priveľmi parfumované. Som s nimi spokojná a odporúčam ich.

aponchie
25. jan 2008

ja si taky myslim na prvni sem to nejak jeste resila ale ted u druheho to uz fakt prdim zbytecne.jedny do zasoby jako zachrana ale jinak doma zinka a voda 😀

evisa
25. jan 2008

my používáme obyčejný perlan namočený ve vodě. po jakýchkoliv ubrouscích se malá osypala. koupila jsem celou roli, jen si vždy nastříhám samostatné ubrousky. mj. výborně finančně. 100 m role stojí cca 800, mám ji 5 měsíců a jsem ve třetině 🙂

katy1979
25. jan 2008

nám sa najviac osvedcili DM a najhoršie skúsenosti máme z Pampers Fresh

sammy
25. jan 2008

Ja pouzivam obycajne vreckovky (take balenie 100ks nam vydrzi asi 2 tyzdne a stoji do 30 Sk). Namocim do vody, utriem, potom dalsou vyutieram dosucha a hotovo. Nenatieram ziadny krem, akurat davam trosku Jekorisovej masticky. Nevieme, co su to zapareniny. Vlhcene utierky pouzivam len na navstevach 🙂

navi
25. jan 2008

pro nás jsou taky nej jednoznačně Babylove z DM, kupujeme zelené, ale jsou výborné i modré a bílé

vladkaz1
25. jan 2008

ahojte no mi to mame horsie mala ma precitlivelu pokosku tak sa vyhadze po akych kolvek a to som vyskusala skoro vsetky.Ale skusim tie babylove ked si ich tak chvalite .Ja uvarim harmancek alebo kamilky a tak som zacala umyvat..len niekde na nasteve pouzivame vlhcene ale hned mame drobucke pupaciky a na druhy den vysipanu celu ritku.