Aké vlhčené obrúsky používate na zapareniny bábätiek?

susik77
25. jan 2008

ahojte, ake mate vlhcene obrusky?my sme do 5.mesiaca v pohode vyuzivali pampers sensitive, ale teraz sa mi mala 1.krat zaparila ☹ tak som kupila balik sebamedu vlhc.obruskov a strasne sa to zlepsilo.ked som sa znovu vratila k tym pampers. znovu sa zhorsuje.myslite, ze moze zacat byt na ne alergicka po 5.mesiacoch pouzivania?

digysa
3. feb 2008

My, ked mame HNACKU, tak nam nepomozu ani "zlate utierky"....sup s nim do sprchy 😀 😀 😀

lilyk
3. feb 2008

nam nerobia problem zatial ziadne a to sme vyskusali teda uz hodne vela druhov 😉

flora
3. feb 2008

Nám nesedí snad žádné. Malej byl po nich červenej,ale mě se osypaly ruce 😖 Teď myjeme čistou vodou a prdelku má krásnou 🙂 Doma se mi válí snad 10 balíků huggies a pampers sensitive (dárky od příbuzných)

zuzanacb
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
binki
3. feb 2008

Dělají nám dobře Nivea sensitive, teď zkoušíme Happy, jde to, jen mu to lehce vysušuje prdelku.

omfahad
3. feb 2008

ahojte baby, ja budem dnes snad v kazdej teme 😅
Z vlastnej skusenosti vam vrelo odporucujem, umyvat umyvat a umyvat.NOrmalne ked sa vam babo pok...hned pod vodu, s mydlom sa zadocek umyje a hotovo.Potom nakremujem sudocremom a je to.Mam skoro 5 rocneho synka a teraz mam 3 mesacnu dceru a moje deti verte-neverte sa mi nikdy nevypreli 😉

bramburka
3. feb 2008

já taky umývám vodou, ale občas použiju ubrousky Aby nevyschly, doporučuje se plastový box. Občas ho mají v akci, ale nemůžu sehnat nějaký malý cestovní... neviděly jste někde prodávat?

omfahad
3. feb 2008

bramburko, neviem ci myslis prave to co ja, ale niekedy vedia byt aj akcie napr. na pampers sensitiv a k tomu byva ten plastovy box gratis.Tak skus obehat drogerie 😉

mihapiha
3. feb 2008

omfahad a jaké mýdlo teda doporučuješ?

zlaticakhalil
4. feb 2008

ahojte

omfahad
4. feb 2008

mihapiha neviem aku znacku ty pouzivas, ja nivea baby, alebo skus seba med.Alebo hocico z lekarne, myslim neake detske mydlo....ide o to aby si mu ritku umyla pod cistou vodou, s mydielkom a potom das na to len krem a hotovo. 😉

aponchie
4. feb 2008

ja si taky myslim ze tekouci voda a troska mydla je naprosto v pohode akorat ty obrusky sou proto aby sme boly jeste vic lenivejsi 😀

digysa
4. feb 2008

aponchie: uz si viem predstavit, ako budem malemu utierat dokakanu rit s vodou a mydlom v restauracii....hlavne na SK/CZ 😀 Tu v USA by sa hadam aj to dalo, ale myslim, ze tie obrusky su idealnejsie a praktickejsie nemyslis?
Budme radi, ze ich ktosi mudry vymyslel....

Mne raz jeden profak na vyske povedal jednu mudru vec, na ktoru nikdy nezabudnem: Keby clovek nebol lenivy, tak nevynajde koleso.... Lenivost je nakoniec to, co pohana ludstvo dopredu 😵 (ale to je uz ina tema)

nikka.vo
4. feb 2008

kupovala jsem Linteo ,ale po čase po nich byl syn opruzenej,tak sem přešla na Huggies s Aloe vera a super... a hezky voní, což je u nác moooooc potřeba,aby ten smrádek převoněli 😅 😀

betka1
4. aug 2008

prave sa mi dostal do ruk clanok o skodlivosti Propylene glycolu v detskych utierkach, samponoch atd. Tak som isla skontrolovat utierky, ktore mam a zistila som, ze sa to nachadza v Pampers Sensitive. Ale v tych, co pouzivam najcastejsie to nastastie nie je (Simple Baby). Ale ja byvam v UK.

janka196
4. aug 2008

betka to vazne??? 😲 tie pouzivam aj ja 😠 😠

lila794
4. aug 2008

Ahojte, ja pouzivam vodu a mydlo. Obrusky iba v nudzi, ked ho nemam kde umyt. 🙂

bubba
4. aug 2008

ja som pouizvala pri malej obrusky vzdy a nemala nikdy zaparenu ritku ani ine prblemy(samozrejme ked bola redsia stolica bolo treba sprchu),moja kamoska je zastanca toho,ze voda a mydlo a maly ma zaparenu ritku neustale 😅

janka196
4. aug 2008

bubba suhlas, tiez sme mali ritku zaparenu iba raz, ked brala antibiotika ale inak nebadam ziadne reakcie tak preto ma to prekvapilo

motol
4. aug 2008

Ahojky,jako první sme dostali ubrousky johnson a po nich se pěkně osypal,tak sme koupili pampers s aloe vera a ty sou ok,ale jinak pokud je voda na blízku tak výhradně preferuji ji a ubrousky jen pokud musim jinak moc ne 😀

lila794
4. aug 2008

Ved ja nic proti obruskom, krpca umyvam len preto, lebo to ma rad 😀 a v noci vzdy len obrusky. A ritku sme z nich tiez nemali.

motol
4. aug 2008

Já nic proti nim nemám,ale mám radči vodu a myslim že je to pro ně lepší protože je pěkně čistoučkej a náš má taky rád vodu,však at každej používá co mu vyhovuje 🙂

hubka
4. aug 2008

Susik-mne sa tie pampers sensitive moc nevideli, ale klasicke zelene to uz ano...a najlepsie su podla mna Nivea-Soft and Care, ale aj tie Sebamed teraz mame a su tiez dobre, maly zatial nemal ziadnu zapareninku...mozno tvoje babo reagovalo na nejaku zlozku z tych obruskov....ale po kakani je naozaj najlepsia voda 😉

bubba
4. aug 2008

ja som len reagovala takto pretoze vela ludi je zasadne proti pouzivaniu obruskov vraj voda z kohutika je lepsia 😅 😅 no o tom by sa dalo tiez basnit.samozrejme ze sme nepouzivali nijake "parfumovane ani nejake prevonane"obrusky pre istotu som stale menila znacky(to viete nikdy neviete ci to nahodou neni nejaky zavadny vyrobok a take veci sa zistuju vzdy az "po funuse")

srnkamt
4. aug 2008

...mne sa dobre osvedcili tesco sensitive...ale zas zakazdim ked je mala po...tak ju vzdy supnem pod vodu...nemame problem... 🙂 ja som si tiez myslela ze vsetky obrusky budu zlee...ale potom som prisla na to ze trik je v tom,ze ked jej utriem ritulu s vlh.obruskom tak jej zakazdim osusim bavlnenou plienkou aby nemala vlhky zadocek....potom uz len kremik bubchen a hotovo... 😀 zatial bez zaparenin... 😀

luciar79
4. aug 2008

ja používam Johnnsos a niekedy pampers. Utieram len nimi a nedávam žiadny krém. Zapareniny nemáme. Robila som to aj pri malej a tiež nebyvala zaparená. Samozrejme každý večer zadoček pekne poumývame vo vaničke.

kamilecka
4. aug 2008

Tesco fialove vlhcene obrusky pouzivame od narodenia a su super.

sasenka
4. aug 2008

ja používam tie, čo su práve v akcii - tie drahšie su take jemnejšie a hrubšie - super su Pampares a Nivea, ale kedže sa toho u nas minie dosť, nekupujem ich bežne, a problem nemáme ani s jednými, aj z LIDL a fialove TESCO, HAPPY su OK.

lienockaa
4. aug 2008

babylove sensitive z DM a nivea sensitive no perfume..tieto dve znacky idu u nas..problem nikdy nebol..

monique02
5. aug 2008

tiez pouzivame pampers, nivea a najma babylove a babylove maju aj super cenu 🙂