Aké vlhčené obrúsky používate na zapareniny bábätiek?

susik77
25. jan 2008

ahojte, ake mate vlhcene obrusky?my sme do 5.mesiaca v pohode vyuzivali pampers sensitive, ale teraz sa mi mala 1.krat zaparila ☹ tak som kupila balik sebamedu vlhc.obruskov a strasne sa to zlepsilo.ked som sa znovu vratila k tym pampers. znovu sa zhorsuje.myslite, ze moze zacat byt na ne alergicka po 5.mesiacoch pouzivania?

lyongirl
30. nov 2008

jankado, pre mňa sú zbytočne drahé 😉 , možno u vás v zahraničí toľko nestoja, ale keď mám dať za balíček obrúskov Wickies 30Sk a za Pampers a im podobné 100 Sk a viac, tak si to veľmi rýchlo rozmyslím 😉
Akcia na ne sa takisto vôbec neoplatí....

zdenus
30. nov 2008

my pouzivame babylove biele - sensitive....a no problem...ale uplne najradsej mame umyvadlo s vodou a mydlom 😉 ....ale vyskusali sme uz asi vsetky vlhke obrusky, co dostat kupit, najviac mi idu na nervy tie, co sa zle vytahuju 😠

qetinka
30. nov 2008

mi tiez použivame biele babylove z DM, 4 kusy vyjdu na 199,.a su skvele..a taktiez ked sa len da tak voda a mydlo...

anelis5
30. nov 2008

my pouzivame tiez z dmky 4 ks za 199 😀 som s nimi velmi spokojna a cena je super 😉 najprv sme mali biele,teraz mame zelene,ale nikde som uz tie modre nevidela v tej akcii,maju ho este niekde?predtym sme pampersky mali,biele mi strasne smrdeli,potom fresh,tie boli tiez dobretie oranzove mi strasne vonaju,tiez su dobre...samozrejme,ze vsetko v akcii kupovane,bo su drahsie a mali sme aj od nivei a tie tiez pekne vonaju,ale su tiez dost drahe,ked by boli lacnejsie by sme pri nich zostali...zatial sme s vyrazkami,alebo so zapareninkami nemali problem co sa tyka obruskov 🙂

jarula25
1. dec 2008

my sme puzivaly a sem tam este pouzivame HAPPY v takom oranzovom obale krasne vonaju a su aj dobreeeeeee 🙂 🙂 a kupovaly sme ich vzdy ked bola akcia 4 kusy za 169.- alebo niekde boly aj za 149.-vzdy sme si kupily viac balikou a bolo to vybavene..

bzuco
1. dec 2008

aj my používame wickies....načo platiť za to isté u konkurencie niekoľkonásobne viac...sú pevné, veľké a dobre voňajú...ja meniť nebudem 🙂

ve24
1. dec 2008

nejlepší vlhčené ubrousky jsou zelené z drogérie DM, josu za super cenu a jsou suuper

venuse333
1. dec 2008

se zelen. ubrousky z Dm naprosto souhlasim 🙂

leonik
2. dec 2008

Ahoj, tak my jsme vyzkoušeli hodně značek ubrousků, ale nakonec jsme také zůstali u zelených z DM drogerie. Jsme s nimi spokojeni, i s cenou.

lucinka7988
2. dec 2008

Také zelené Babylove z DMka 😉 😉 😉

kousinka
3. dec 2008

aha tak koukám nemám divnej nosík zase tolik když mi Pampers sensitive smrdí :D ale pravda jsou jemnější ... malej se mi po nich neosejpá, ale stejně se asi vrátim k bílejm z DM - ty nezklamaly nikdy

henri001
3. dec 2008

ahojte maminky, my doma pouzivame perlanek a na cesty vlhcene klorane...tie su drahsie, ale zase setrim doma....ta vona je uuuzasna a nemame ani bodecku na prdelke 😉

bielanevesta
21. jan 2009

tak sme dlhú dobu používali pampers sensitive a vyhovovali nám. Potom sme presedlali na Nivea(všetky druhy sú výborné, ale najlepšie Soft and Care). No raz sme zas kúpili pampers a vtedy sa po pár týždňoch príšerne osypala a odvtedy sú zavrhnuté.

ygreen
21. jan 2009

pa,pers sensitive a fakt smrděj a teď baby love a jsou super a o polovinu lacinější

bielanevesta
21. jan 2009

a úplne najhoršie boli také obyč modré tesco

beruska2x
21. jan 2009

me se osv. Nivea a Huggies jsou opravdu super

agness02
21. jan 2009

ahojky, přidám taky svůj názor: Pampers sensitive - smrdí a jsou takový slizký 😝
nejradši máme Linteo - za dobrou kačku, krásně voní a jsou jemňoučký 😉
a když narazíme na dobrou akci, tak jsou úžasný Nivea Soft and Care 🙂
ale teď už nejvíc používáme mýdlo a vodičku 😵

evicka7
21. jan 2009

přidávám se k názoru, že zelené Babylove z DM jsou fajn, ale teď najíždíme na emulzi Medvídek od Eone, takže místo ubrousků budou vlhčené kapesníky nebo kousky látkovek

llaabbkkaa
21. jan 2009

susik77 - necitala som vsetky prispevky, tak prepac, ak sa budem opakovat. Moj maly Andy mal /a ma/ dost citlivu pokozku a najviac spokojna som bola s utierkami Huggies bez parfemu/modre/.

agness02
21. jan 2009

llaabbkkaa -tahle diskuse je rok stará, tak hádám, že susik77 už v tom má jasno 😕
promiň, že se ptám, ale vy už asi nepoužíváte vl. ubrousky, že?
evicka7 - jukla jsem na tu mycí emulzi medvídek a mohlo by to být fajn, jen my už nemáme takovou spotřebu, tak používáme většinou mýdlo a vodičku a předtím jen utřu ubrouskem krém z prciny 😀

llaabbkkaa
21. jan 2009

mila agness02, budes prekvapena, ale pouzivam - hlavne na cestach. Uvidis sama, ako sa vie aj skoro trojrocne dieta "zabrizgat". Ale to ta este len caka...

many
21. jan 2009

my máme nejraději modré Linteo 🙂 🙂 🙂

zoeno.1
21. jan 2009

ja som prve 2mesiace pouzivala olivovy olej z lekarne a kuchynske jednorazove utierky,odporucali mi to v porodnici.....teraz uz obrusky Nivea soft and care

agness02
21. jan 2009

llaabbkkaa - to je pravda, na cestování budou potřeba ještě dlouho 😵

bertica.h
21. jan 2009

ked bola V.uplne malinká,kupovali sme niveu,tie su super,aj krásne vonkaju..potom sme skušlai všelijaké..ale nič moc..tesco mi smrdeli a boli moc suché..A huggies -ky boli fajn.
teraz mám pre mimčo 3balíky NIvea obruskov,potom uvidíme..
ale je fakt,že nikdy nebola malá z ničoho opruzená.
plienky sme tiež najprv dávali pampers..neskor tesco fialové a bola ok.

zuzanale
22. jan 2009

Ahoj maminky sa pridam naša má síce už 2,5 ale na DM baby love nedám dopustiť tie zelené sú naj. ostanem pri nich aj pri druhom drobcovi...... my sme začínali s tými z tesca ale boli strašne suché a malé a to nehovoriac o tom aké tenké, hagies boli dobré len drahšie, nivea su fantastické ale za nekresťanský peniaz a pampers nám smrdeli...
No a pre porovnanie v dm dáte za dvojbalenie tj. 160ks cca 100sk a za ostatné ktoré bežne dostať 68-72ks balenia tiež cca 100 takže ekonimickejšie jednoznačne dm a fakt nepoznám nikoho komu sa z nich dieťatko vyhádzalo

danulik
22. jan 2009

uplne NAJ su podla mna nivea soft and care a potom este pampers sensitive, moze byt aj klorane.. biele babylove su ok, ale zelene otras - tymi utieram doma prach 😀 huggies su strasne mokre a trhaju sa..

crysmile
22. jan 2009

my dm babylove biele, nemame vobec problem..

beruska2x
22. jan 2009

me prave vyhovuje jak jsou huggies mokre, krasne vsechno utrou a jeste se mi neprotrhly, nejvic me zklamaly Pampers, des 😠 ale chce to stridat, po case smrdej vsechny 😉

bihan
22. jan 2009

Ja som tiež mala obľúbené žlté a biele Babylove, úplne skvelé, Tesco štípu ako čert, Pampersky sa mi nepáčili vôbec, Nivea Pure ako tak, ale úplne naj je čistá voda. U nás je spotreba tak jeden balík na dva mesiace 😀

Podľa mňa je najlepším testom utrieť si stým obrúskom podvozok a budete vedieť, čím utierate tie najcitlivejšie časti vašich detí 😉