Anketa: Používate látkové plienky?

erikasadek
6. sep 2008

tato je pre vas.
preco, kvoli ekologii? alebo pretoze su ekonomickejsie?
ake su vase skusenosti a vasa spokojnost?

kili
7. sep 2008

dahlia, ranná moč vždy strašne smrdí. Nemusí to nutne znamenať, že čúrala celú noc po troškách, skôr že pustila koncentrovanejšiu dávku ráno, takže v tom nie je pravdepodobne dlho, tak to riešiť nemusíš 😉

erikasadek
autor
7. sep 2008

no ja mu davam , tiez na noc dvojitu so oddelovadou vlozkou a v pohode zadocek je suchy, a neako mi to nesmrdi, tak neviem

ale haj pekne celu noc

dahlia23
7. sep 2008

hmmm, je to možné....
lenže ja mám pocit, že jej smrdí aj pyžamko aj všetko. nie je to v tom, že by mala mokrý zadok, ale v tom smrade... 😝
je pravda že jej dávam PU gaťuše, možno, keby boli vlnené... či? nemám si robiť ilúzie?

erikasadek
autor
7. sep 2008

no ja pouzivam bambino mio , tie nie su vlnene, takze neviem, podla mna len v noci vylucuje viac mocu a rano moc byva viac koncentrovany nie?
tak si nelam hlavu.

drobec.z
7. sep 2008

ahojte, tak ja davam vlnene a to mi maly vypije aj 5 flias za noc, a da sa v pohode, nie je to sice ziadna vona 😀 😀 😀 ,ale pri tolkom papkani a nasledne cikani, je to v pohode a nesmrdi to. 😉

erikasadek
autor
7. sep 2008

ved vravim , ja neviem , ale mne viac smrdia pri jednorazovkach ked to otvoris tak je tam hned silny zapal mocu. 😉

venonna
7. sep 2008

no, kocky, sice oneskorene, ale hlasim sa aj ja do ankety - pouzivam latkovky 😵
a dovody? Pre pocit - je mi prijemnejsie zabalit dieta do latky ako do umeliny a kedze robim bkm, moje dieta je v mokrej latke pomerne kratko a aj to len sem tam 😉

sirinka
7. sep 2008

pri jednorazovkach to po celej noci tiez hrozne smrdi, takze hlboky nadych a rychly sprint ku vedru 😝
rano je moc najkoncentrovanejsi, preto sa aj vsetky vysetrenia robia z ranneho a preto je zapach intenzivnejsi, ale ved aj to raz prejde a nase dietky budu cupitat pekne na zachodik...

bezaz
8. sep 2008

vidim, ze anketa sa uz zvrhla 😀
tiez hlasujem za latkovky, teda tiez este nase ditko este len cakame, ale chcem latkovkam dat minimalne sancu, kedze som presvedcena o ich prevazujucich vyhodach 🙂

eriqe
8. sep 2008

tiez sa s mojou Ruty hlasujeme za latku. Mame aj tvarovane aj stvorce a kazda je dobra na inokedy. Rozhodnuta som bola a este som nebola ani tehu. Chodila som na baby-cafe 😀 ja mam strasne problemy s vlozkami, moja svokra tiez, tak uz len kvoli tomu a tiez kvoli ekologii, teda ekonomicke hladisko bolo asi posledne, ale tiez zavazi. Ten tyzden po porode co sme boli v porodnici a mala mala papierove plienky bola stale zaparena, ale ako mame latku tak parada. Mozem len odporucat

titkovamiriam
8. sep 2008

nie a uz ani papierove 😀

nig77
2. okt 2008

ahoj ahoj fiha eriqe fakt dobry clanok, nie je o com, som za latkove 🙂

tepka
1. jan 2013

Maminy urobila som stay dry vrstvu z dekoviny ako to prať davam na 40 myslíte že sa zničia bakterie kedže sa to nežehlí či ako?potom 4covky ako periete na vyvaranie či 60?a tie bambusky vkladačky prežiju vyvaranie sem tam???ďakujeeeeem za infošky🙂 😉

tepka
1. jan 2013

@nika.r am sa zlepšil zadoček ked používame latkovky

tepka
8. jan 2013

baby čo robím zle ked dám pulky a mala ma na nožičkách to ošuchane zo zipsu:(nie vždy....