• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bavlnené plienky Kikko. Poznáte ich?

29. decembra 2012 
Mate niektora z vas skusenosti s ceskymi bavlnenymi plienkami KIKKO? Myslim plienky 70x70cm, alebo 80x80cm alebo osuska TETRA 90x100 cm alebo plienkove nohavicky KIKKO... chcela by som zohnat take plienky, ake sme este nosili my :slight_smile:, cize take hrubsie a hlavne makkucke, pretoze tie, ktore bezne dostat, sa mi zdaju dost drsne. Totiz, pocula som, ze vraj tie KIKKO su take, ake boli predtym... je to pravda?
dakujem!
19. okt 2007 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj veve88, my máme KIKKO také s kačičkami. A máme aj iné, myslím Hybler, tiež z Motýlika - oni dovážajú väčšinou z Poľska, ale neviem či sú z tade a aj naše staré, takže viem porovnať. No na tie roky sú skutočne tie staré super, až na to, že sú už žlté :wink: Z Motýlika sú najhoršie, už by som ich nekúpila. KIKKO sú mäkučké, dobre sa žehlia a sú tam krásne kačičky, u našej malej jednoznačne vedú :grinning: Ale sa nám zožmolkaveli, asi z toho, že sú také jemné :unamused: Hyblerky sú pevnejšie, ale zase nie tak mäkké. Podľa mňa sú fajn Hybler aj KIKKO. Tak si vyber :wink: :slight_smile: Pa
20. okt 2007 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajabb: si ma potesila, lebo ja som si objednala tie kikko plienky, ale zatial ix mam odlozene len v skrini. pocula som totiz, ze vraj maminky s nimi nemaju dobre skusenosti, lebo vraj po oprani v nix boli diery :angry: (neviem, mam len taku informaciu, ze jedna pani povedala)...
ja som ix este neprala, ale dufam, ze budem s nimi spokojna :slight_smile:
20. okt 2007 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame kikko 80x80 a su super makulinke :slight_smile: a aj uteraciky su ferfis :slight_smile:
22. okt 2007 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dievcata, dakujem vam velmi pekne za odpoved!!! pomohli ste mi...
22. okt 2007 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj veve, aj ja som si objednala KIKO plienky a som celkom spokojna. su makucke, ale je fakt, ze po par praniach sa mi na nich urobili zmolky - hlavne na tych s obrazkami. ale inak su v pohode :wink:
22. okt 2007 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vita1, dakujem!
u nas (v Kosiciach)je predajna Maderna a tam ich maju (ale podstatne drahsie), tak pojdem kuknut, lebo ked ich budem objednavat z Ciech, tak okrem plienok a utieracikov by som chcela aj osusky (ja mam doma totiz este stare - 27 rocne :slight_smile: a sama sa do nich utieram po osprchovani :wink: ) a az teraz sa mi niektore zacali rozpadavat... tak by som kupila nove
23. okt 2007 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A podľa čoho mám určiť veľkosť 70x70 alebo 80x80? Vo veľa témach sa hovorí o malých a veľkých plienkach - čiže toto sú tie rozmery? A koľko ich budem potrebovať, keď chcem používať hlavne jednorázové, ale zo začiatku sa balí na široko a tam treba aj tieto bavlnené. Poradte prosím
12. okt 2008 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja s obyčajnými bielymi Kikko plienkami vôbec nie som spokojná... osušky sú OK...
12. okt 2008 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja mam kiko plienky,ale nie som spokojna s ich kvalitou,su ako gaza :unamused:
12. okt 2008 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam tiez Kikko plienky a zdaju sa mi tenke, fakt ako gaza...osusky su o.k., ale s plienkami nie som velmi spokojna :unamused:
14. okt 2008 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skusim obnovit tuto temu, mate niekto skusenosti s plienkovymi nohavickami Kikko?
hadam sem mozem dat link http://www.plienky.sk/plienkove-systemi/-/-/plienkove-nohavicky-kikko-colours-/25362.html
cena sa mi zda super, ze na zaciatok, ale sa bojim aby to nebol sunt. dik
9. apr 2010 o 14:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenk neviem, ci sem este chodis, tiez som toto pozerala, vyskusala si ich? Ake su?
5. jan 2011 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erika12345 jasne ze chodim, studnica napadov a skusenosti :slight_smile: nakoniec som ich neskusala, nenasla som nikoho kto by mal relevantne skusenosti a nechcela som vyhodit peniaze.
13. jan 2011 o 15:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenk tiez sa tu chodim inspirovat. :wink: A ine plienky od nich si skusala? Ak ano, ake boli? Myslim tie bambusove stvorce a Lux.
13. jan 2011 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erika12345 nie, nic z toho, len v DMku som kupila take stvorce kacickove, pod hlavicku a na grckanie a tak, no tie su uplne riedke, vonku schnu snad len hodinu, takze na normalne pouzitie isto nevhodne. ale tie kacicky vzdy zaujali :slight_smile:
13. jan 2011 o 21:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ale asi záleží pri bavlnených plienkach aj na hustote toho vlákna alebo ako by som to nazvala, nie? čím hustejšie tým lepšie.
28. dec 2012 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Z kikko plienok sú vraj dobré iba Kikko Lux ale najlepšie sú plienky MAM square - sú ale aj drahšie
29. dec 2012 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok