Billa plienky. Aké sú?

lyongirl
26. júl 2008

Ahojte, používa niekto tieto plienky? Aké sú? Sú papierové, alebo igelitové.
Vďaka za všetky názory 😉

trpezliva
7. aug 2008

http://www.zlacnene.sk/letak/1479/p/12/
ake su tieto akciove Huggies premium plienky? Maju tu gumicku na chrbte ako fialove Tesco, ci su skor ako Billa plienky? Dakujeeeeem. Nechcem kupit trojo baleni, ak nam nebudu dobre....

lyongirl
autor
8. aug 2008

tie Huggies majú vzadu gumičku, ako tescové, no nášmu malému moc na ritku nesadli ☹ a precikával ich, aj napriek tomu, že plienka bola suchá.
My sme teraz kúpili v Kauflande nejaké nové plienky Wickies 28 ks za 165 Sk a sú tiež fajn, sú papierové, majú gumičku, ale na noc zostávam verná tescovým....

bzuco
8. aug 2008

lyon...tak tie kauflandové som chcela už dávno vyskúšať, ale niekto mi povedal, že sú igelitové na lepky, tak som to rýchlo pustila z hlavy, ale ak sú papierové, možno skúsime...ale vychádzajú dosť draho 5,98/ks 😒

v nedeľu je akcia na billa plienky, budú po 229,-...ale len v nedeľu!!!!!...tak si pôjdem po 2 balíky 😉

monkula
8. aug 2008

ja používam len Clever plienky... a som spokojná...

dannynka
8. aug 2008

bzuco ano tie kauflandacke si radsej nekupuj,my sme ich tiez maly a veru su to igelitaky,GAbike sa hned z nich ritka zaparila...uz nikdy ich nekupim.... 😝 😝 😝
a veru v nedelu asi aj ja nabehnem do billy 😅 ,som chcela s tesca ale teraz v poslednej dobe na ne vobec nedavaju akciu,neviem preco 😠 😠 😠 😠

dannynka
8. aug 2008

a este chcem dodat ze tie kauflandacke wickies plienky mali slto zeleny obal-tak tie su na stopro igelitaky,ale videla som tam aj nejaky novy druh wickies plienok tak to su mozno tie ktore spominaala lyongirl 😉

monkula
8. aug 2008

ale tá akcia je len v Trenčíne
Aj ja som si kočík brúsila a trrrrrt 😠 😠

dannynka
8. aug 2008

slto-malo byť žlto 😉

dannynka
8. aug 2008

monkula to vazne? 😲

no ja mam tentokrat stastie 😅

monkula
8. aug 2008

vážne, hovadá 😀 😀

dannynka
8. aug 2008

tak to teda potesi... 😠
moni tak ak chces mozem ti kupit a poslat postou..len neviem ci na tom neprerobis 😅 😅 😅 😅

bzuco
8. aug 2008

danny...nie!!!!!!!!!!!! máš šťastie

tam je napísané, že tá ponuka za tých 229,- platí v Trenčíne, ale až v pondelok 11.8., všade inde budú v akcii v nedeľu...mám tu leták, tak to mám odtiaľ

dannynka
8. aug 2008

hmm idem to skuknut... 😉

bzuco
8. aug 2008

ja som to tak pochopila....

dannynka
8. aug 2008

bzuco-no budem musiet kuknut zajtra v bille bo letak som uz vramci uratovania vyhodila 😝

bzuco
8. aug 2008

akciová ponuka pre predajňu trenčín-vajanského ul. platí v pondelok 11.8.2008

takto doslova je to tam napísané

dannynka
8. aug 2008

bzuco a pre predajnu v južanke tam neni?to mam pod nosom.... 😅

bzuco
8. aug 2008

danny....nie, len toto je tam napísané, nič viac

sofik
9. aug 2008

Ahojte. 🙂

Ja som ešte billa plienky clever ešte nemala ale koli akcii v nedelu do billy zbehnem. Kupujem prevažne Tesco ale už dlho nebola akcia tak sa mi mínajú. Ale som spokojná aj s Helen Harper.

Co sa týka tej akcie v nedelu je vo všetkých Billách len v Trenčíne je v pondelok, tak možte všetky v pohode nabehnúť nakúpiť. 🙂

lyongirl
autor
9. aug 2008

baby, tak tie kauflandové zelené sú igeliťáky, ale teraz majú nejaké nové balenia, sú nejako bielo-červeno-modré/tuším/, lebo každá veľkosť má aj inej farby obal a tie sú ako som písala - papierové.......
a sú fajn, len ako som písala, na noc dávame len tescové, pre istotu, malý veľa pije a veľa ciká a istí to fakt iba tescová plienka

zuzanat
9. aug 2008

dannynka prosim ta, billa na vajanskeho ul. to je na konci TN, smerom na DCA oproti tej benzinke? dakujem

asi tam teda nabehnem, aj ked som kupila lidl plienky, lebo tesco nema uz dlho akciu a ratala som plienky v lidli a oplatia sa aj ked nie su v akcii, su najlacnejsie (tie po 16ks v baliku) a som s nimi spokojna 🙂

sofik
10. aug 2008

Dnes som si kúpila prvýkrát tie clever plienky a sú fakt dobré ani som nečakala že budú také pekné a aj materiál je fajn. Sú skoro ako tie fialové tesco. 🙂

lyongirl
autor
11. aug 2008

môj muž včera kúpil 6 balíkov 😀

bzuco
11. aug 2008

lyon.... 😀 😀 😀 ....sa mu zapáčili? 😉

lyongirl
autor
12. aug 2008

veru, je s nimi spokojný, tuším viac ako ja 😀

gucz
12. aug 2008

aj MM na ne nabehol, kúpil 2 balíky. Všimli ste si že teskové sú niektoré tenké (asi novšie balíky) a niektoré hrubšie a mekučké? Tie tenké malú oškierajú ☹

trpezliva
12. aug 2008

AJ my sme nabehli a nakupili..dik za info..kebyze nechodim na MK tak ani neviem o tejto akcii. Fakt sa to velmi oplatilo, 229 SK za balenie...(skoda ze som dva dni predtym bola kupit za normalnu cenu, ale nevadi, zidu sa nam). A som s nimi zatial velmi spokojna. 🙂