Billa plienky. Aké sú?

lyongirl
26. júl 2008

Ahojte, používa niekto tieto plienky? Aké sú? Sú papierové, alebo igelitové.
Vďaka za všetky názory 😉

bzuco
26. júl 2008

ahoj, mali sme ich raz, boli celkom fajn
potom sme vyskúšali fialové tesco a už sme ostali pri nich
sú papierové a na suché zipsy a výrobca ja ten istý ako plienky helen harper....vlastne billa a harperky modré(nie červené -tie sú igeliťáky) sú úplne rovnaké, ale billa sú lacnejšie

lyongirl
autor
26. júl 2008

vďaka, lebo videla som, že sú v akcii za 269 Sk tuším. Tiež používame Tesco plienky a som spokojná, ale teraz išli aj trošku hore s cenou/v akcii okolo 320-330 Sk, už nie 299/, teda, nie že by som na ne nemala 😀 , ale uvažovala som vyskúšať Billové, keď sú za takú fajn cenu, len som sa bála, že budú za tú cenu igelitové....

bzuco
26. júl 2008

a dokonca mi zdá, že vo veľkostiach sú na tom počtom kusov rovnako 😉
neviem, či ich tiež nepôjdem kúpiť, lebo teskáče dochádzajú a akcia kde nič-tu nič na ne 😒

lyongirl
autor
26. júl 2008

veď to, akcia žiadna, len nie som si istá, či som pozerala dobrý Billový leták, to som pozerala u našich a asi bol najnovší, no nechcem to tvrdiť na 100% 😉

bzuco
26. júl 2008

ale mám dojem, že sú, som to pozerala tento týždeň v letáku

bzuco
26. júl 2008

áno, je akcia do 30.7. 😉
ale vo veľkosti 3-9kg je ich 56, toľkoto kusov je v tesco hmotnosti 9-18kíl...takže asi tie počty na jednotlivú váhu budú trošku menej, neviem či nie 52kusov

269:52 = 5,17 za kus...to je celkom fajn

lyongirl
autor
26. júl 2008

😉 , porozmýšlam, čo povie ešte manžel, lebo on na Tesco plienky nedá dopustiť a nemá rád extperimenty s plienkami, keďže nášmu sadli len teskáče a ostatné buď pretiekli, alebo boli nanič, musím ho nahovoriť 😀

bzuco
26. júl 2008

lyon...ved my sme tiež ostali pri tesco, lebo ako sa začal malý krútiť, tak pretekali, tesco jediné vydržali...hlavne v noci
ale asi ich kúpim a budem ich dávať na deň a na noc tie tesco

dannynka
26. júl 2008

ahojky,tak aj my sme raz kupili clever plienky a veru nič moc...som si tiez myslela ked boli v akcii ze vyskusam..ale nakoniec som bola rada ze sme sa ich zbavili 😝
a teraz ked nebola na Tesco plienky ziadna akcia,tak sme kupili v lidli..mali akciu tusim nasu velkost 15-25-kg,12-ks za 49,90-sk 😉
a len pre zaujimavost je to ten isty vyrobca teda tesco a aj lidl plienok 😀

bzuco
26. júl 2008

danynka...len lidl nemajú vzadu tú gumičku a tú tam malý potrebuje, ak nechce byť po hodine v plienke totálne mokrý

nespomínam si ale, či ju celeverky majú 😒 ...nevieš?

lyongirl
autor
26. júl 2008

ahojky,

kúpili sme na skúšku teda Clever plienky, vyzerajú fajn, len sa mi zdajú tenšie a nemajú veru gumičku vzadu....,

kúpili sme tam na skúšku aj nejaké iné plienky, je ich 10 ks za 49,90, ale sú to igeliťáky 😠 , tak nejako ich cez deň minieme, veď ich je len 10 ks,

no a uvidíme, čo povie skúsenosť s Clever, ale tiež na noc dám asi staré osvedčené teskáče, na ktoré nedám dopustiť.

Tie Lidlové Sevena sa mi nejak nepáčia, mali sme ich, tiež nemajú vzadu gumičku a malý ich precikal, aj keď, viem, že Lidl a Tesco je ten istý výrobca, teda bol....

Muž povedal, že by mohla byť konečne akcia na Tesco 2+1 a hneď by kúpil aj 9 balíkov 😀 😀 😀

bzuco
26. júl 2008

aj ja som ich bola kúpiť
hlavnou vecou, že píšu vzadu, že plienka má pružný pás na chrbátiku 😠 , teda gumičku....no ja ju nemám ani na jednej 😒 ...ale na deň poslúžia, lebo teskáčov mám už len pár kusov, tak nech vydržia na noc, kým bude akcia...a 2+1 dlho nebude, lebo bola nedávno, netuším ako často to zvykne bývať

hoci normálna akcia na tesco býva každé 2 týždne, teraz sa nejako pozabudli 🙄

lyongirl
autor
26. júl 2008

ináč , posledne bola akcia 2+1 2x dosť rýchlo po sebe, dúfam, že som to napísala zrozumiteľne 😀 , tak veru asi tak skoro nebude, ale mohla by....

my máme tescáčov ešte 1 balíček, ale keď som videla clever akciu, tak som sa dala nahovoriť tou cenou, no uvidím, aké budú a potom poprípade napíšem ako sme spokojní 😉

uvažovala som aj nad lidlovými, ale muž zamietol 😀 😀 😀 , tak som zvedavá, ako bude nadávať na cleverky, on rád nadáva na plienky a vždy povie, no vidíš, hovoril som, načo si vymýšlala, mali sme zostať pri osvedčených...

maca793
26. júl 2008

sú dobré, stoja 269,-sk, mala som ich raz a bola som s nimi spokojná. 😉

mirrinka
27. júl 2008

my máme Cleverky osvedčené,sú výborné...raz sme kúpili Tesco fialové,kedže boli v akcii - chceli sme vyskúšať,ale bola som rada,ked sme sa ich zbavili a vrátili sa znova ku Cleverkám....takže ja už iné ako Billa plienky nekúpim,aj ked ich už veľa nepotrebujeme,kedže malá cez deň už plienky doma nenosí,jedine ked ideme vonku alebo v aute a ešte v noci 😉
...ale každému vyhovuje asi niečo iné,poznám baby,ktoré si za nič na svete nedajú modré Tesco plienky,aj ked ja z vlastných skúsenosti by som ich už v živote nekúpila.sú igelitové a hrozne pretekajú,pretože od ostatných sú o dosť menšie -aspoň teda ja som to postrehla. 🙂

lyongirl
autor
27. júl 2008

tak máme za sebou prvú noc v cleverke a musím povedať, že ráno o 3:30 som musela malého komplet prezliecť, lebo bol precikaný, ale obávam sa, že by tomu asi ani tesco plienka nezabránila, totiž bola taká plná, že už nemala kde sať. Večer sme ho okúpali dosť skoro a zostal už v tej plienke aj na noc a večer ešte veľa pil, tak bola nehoda, sem, tam sa nám to stane aj pri tescovej, ale to fakt málo, takže ešte cleverky nezavrhávam 😀 . Uvidíme cez deň ako bude, aj keď teraz má na sebe ten igeliťák, čo sme kúpili na skúšku a nevedeli sme, že je to igeliťák.
Malý veľa pije a občas ho prebalím aj v noci aj napriek tomu, že má tesco plienku, len túto noc som dobre spala a nestihli sme to....
Tak potom napíšem ďalšie skúsenosti a ako sme spokojní.... 😉

bzuco
27. júl 2008

lyon, my sme včera boli s MM troška večer žiť a pri malom bola svokra a tá ho okolo pol 10 prebalila do cleverky, lebo sa zobudil...ked som to večer zistila, ked sme sa vrátili...som nevedela či ho prebaľovať alebo čo, ale nechala som ho spinkať a zmierila som sa s tým, že bude nadránom precikaný až do susedov...ale NIE...všetko čo malo ostať v plienke tam aj ostalo 😵 ...tak normálne rozmýšľam, že pôjdem ešte po 1 balík 😉 kým je akcia

lyongirl
autor
27. júl 2008

veď keď sa mi osvedčia, tak aj ja by som ešte kúpila, len po dnešnej noci to neviem posúdiť, lebo fakt by precikal asi aj tescáčovú plienku, tak čakám ako sa osvedčia cez deň, poprípade možno skúsim aj na noc, ale asi nie túto čo bude 😀 , lebo sa mi nechce zasa prať návlečky 😝 , no musíme rýchlo testovať, lebo zachvíľu končí akcia...

lyongirl
autor
27. júl 2008

jéj, teraz som si všimla, že rôzne plienky sa preberali aj v téme fialové tesco plienky.... 😀 , ale akosi ma nenapadlo opýtať sa tam, lebo som si myslela, že by mi tak skoro nikto neodpovedal, keďže tam chodia baby čo používajú tescáče

maca793
27. júl 2008

ja som skúsila aj pampers , ale s nimi som nebola spokojná. krčili sa a vytvárali sa želatínové guličky. malá bola od nich vyparená raz sme mali aj fialové tesco plienky, kvalita dá sa povedať super ale kupujem tie bielo-modré obyčajné, som s nimi spokojná a malá si už atak zvykla,že iné neznesie, vždy sa vyhodí alebo sa vyparí.
ale každému sedí niečo iné 😉

bzuco
28. júl 2008

tak...už máme doma aj ďalší balík

ale normálne uvažujem, že pôjdem kúpiť aj tie igeliťáky tesco, lebo malý mi tak smiešne kaká..aj na 5x a to sa nejdem nameniť plienok 🙄 ...takže tieto by som mu dávala na kakošenie 😀
maci...aké sú...viem že igelit a na lepku...ale viac neviem

kukona1
28. júl 2008

my používame iba Clever plienky sú perfektné a aj fialové tesco sú super 🙂
ked sme používali modré ,,igelitáky ,, tescové malá bola od nich zaparená..ale ako píše maca...každé diet aznesie niečo iné

lyongirl
autor
29. júl 2008

aj my sme včera kúpili ešte 1 balík Cleveriek a som s nimi spokojná, aj keď, nie som si 100% istá, či sajú toľko čo Tesco plienky, lebo malý aj hróóózne moc pije a ja prebalujem každé 2 hodky 😕 , no ale spokojnosť je.... 😉

gucz
29. júl 2008

ahojky ja to mám asi naopak ako Ty. Ja zvyčajne kupujem Cleverky a teraz máme pre zmenu tesco fialové, nakúpili sme viac keď boli v akcii. Tie tesco však malú trochu odierajú na chrbátiku, tá gumička, takže sa vrátime ku cleverkám. Myslím že aj clever aj tesco vyrába helen harper v čechách, ale niesom si istá, a zdá sa mi, že sajú rovnako 🙂 .

frog
29. júl 2008

Taky používáme clever plenky..nakoupila jsem si je v akci,když byl balík za 169,90..máme tedka č. 4 a malá miluje toho králíka co na nicj je.Jinak jsem zjistila že jsou naprosto shodné s plenami Babytime z Penny marketu 😉 ..

lyongirl
autor
3. aug 2008

tak, musím skonštatovať, že síce sú dobré, ale.... nesajú ako tescové, čiže odkedy ich máme, už som 3x prevliekala malému postel, čo sa v noci precikal. A to behom týždňa 3x, čo je moc! U tescových sa nám to stáva minimálne a u billových až dosť často, takže budem rada, ak budú konečne tescáče v akcii. Ak kúpim ešte cleverky, tak určite len na deň a musí ma o tom presvedčiť len dobrá akciová cena

trpezliva
3. aug 2008

ja mam presne opacnu skusenost...Billa plienky sa nam veeeeelmi osvecili! A to mam este dve balenia Tesco plienok. Z nich mala nasa cervene vyrazky na chrbte, tam kde je ta gumicka. A musela som ju kazdy den aspon raz prezliekat, ze mi tu plienku precikala. U Billackych sa mi to este nestalo. Som prekvapena ze su take dobre, podla obalu by som to o nich nepredpokladala..takze odteraz kupujem Clever plienky. (boli v akcii 269 SK za 58ks)

lyongirl
autor
3. aug 2008

asi má každé bábo inú ritku a ináč mu sadnú 😉 , lebo veľa báb spomína v témach o plienkach ako im každému sedí niečo iné....

certica
5. aug 2008

ja som tiez skusala tie clever-ky, su fajn materialovo, dizajnovo, velkostou, zapinanim atd., len sa o dost rychlejsie nasiaknu a precikaju ako trebars tesco, ale zase su o nieco makksie myslim.
nam v podstate vyhovuju vsetky druhy,najviac sa mi asi lubili huggies, ale ked zohladnim cenu, zostaneme asi pri tesco (hlavne na noc a dlhsie trasy) a tieto billa na den.
este nemam odskusane lidl.

nadush
5. aug 2008

ahojte

tak ja pridavam svoju skusenost, maly mi neznesie ine plienky ako pampersky... skusila som aj teskace aj happy plienky aj billa... od vsetkeho sa vyhadzal 😖