• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Detské plienky Wickies. Aké sú?

15. januára 2013 
ahojte,hladala som taku temu ale nenasla som tak zakladam novu
pouzivate tieto plienky?my sme ix teraz kupili na skusku a zdaju sa byt uplne super :slight_smile: a aj cena je super :slight_smile:
11. aug 2008 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
arabeska a sú to ,,igelitáky,,alebo normálne? už som mala nutkanie ich viackrát kúpit...ale som sa bála...lebo v tých igelitákoch :grinning: sa malá zaparuje
11. aug 2008 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukona...tie v zelenom obale sú igelitové

ae teraz sú nejaké nové - modro-červený obal, som ich dnes pozerala v kauflande a tie sú vraj papierové, ale neskúšala som ich, ani jedny ani druhé
11. aug 2008 o 21:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no práve na tie zelené som pozerala...takže tie druhé možme skúsit..potom dám vediet :wink:
11. aug 2008 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my ich uzivame od narodenia, su igelitaky a su PERFEKTNE :wink: :sunglasses:
11. aug 2008 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
tie igeliťáky sú o ničom, ale tie nové sú fajn, ako tescové, billové....
12. aug 2008 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja chcem vedieť, či sú to igelitové - tie nové :wink: . My sme boli veľmi spokojní s wickies vhlčenými utierkami, tie sú super (a aj cena)...
12. aug 2008 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak hodte do placu tu cenu konečne :grinning: a kde ich majú, v kauflande?
12. aug 2008 o 10:26  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronika ja som ich videla iba v kauflande..ale ked sú ako píše lyongirl / aj my používame tesco alebo clever/ tak ich pojdem kúpit... :wink:
12. aug 2008 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veronika, my ich kupujem v Kauflande, za 269 Sk /64 ks :wink:
12. aug 2008 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak tie co mame my igelitove niesu :slight_smile: a stali okolo 300sk presne si uz nepamatam
13. aug 2008 o 00:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
arabeska aký majú obal?
13. aug 2008 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kukona,taky modro-oranzovy ..
15. aug 2008 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som ich pozerala dnes zasa...mali aj rozbalenú vzorku, vyzerajú fajn, ale 1 plienka vychádza na vyše 7 korún :astonished: ...to je trošku moc, si myslím
15. aug 2008 o 20:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tiez som po nich pokukovala,ale zdaju sa mi dost drahe.Teraz mali v Kauflande akciu 209 k za 32 ks co je 6,50 za ks to aj pamperska tolko stoji v akcii a tie vacsie balenia vysla jedna ako bzuco pise asi okolo 7 sk kus.
Ale aj tak by som ich rada skusila a su pekne obrazkove :slight_smile:
20. aug 2008 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
od soboty budú v akcii za 170,- za balenie, vyjde okolo 5,60 plienka
21. aug 2008 o 19:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skúsila som tie wickies...no precikal ich z boku....pampers sú pampers.. :dizzy_face:
21. aug 2008 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lyz, no vidis a mne branus precurka zase pampers :wink: asi to je fakt tak ze na kazdu ritulu sedia ine plienky

bzuco dik za infosku
22. aug 2008 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ar,

inak vyzeraju tie plienky super....aj tak na dotyk....ale teda, precural ich z boku.... :dizzy_face:
22. aug 2008 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som dnes kúpila tie zelené...zajtra vyskúšame...dúfam, že nesklamú :sweat_smile:

ale ja nemôžem povedať krivé slovo ani na tesco bielo-modré, čo skoro každý "ofrflal" :sweat_smile: ...malému vyhovujú :slight_smile:
4. nov 2008 o 21:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie som raz kúpila a nebola som s nimi vôbec spokojná, malá mi ich precikala raz-dva.
4. nov 2008 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maci...ja som ich kúpila hlavne preto, lebo malý serinká do plienky aj na 3-4x a to máme potom nenormálnu spotrebu :unamused: ...a na nočníku nebude sedieť ani za svet...ach jo :rolling_eyes:
za doobedie sme schopný minúť aj 6 plienok...na to stačia aj najlacnejšie, no nie? :wink:
4. nov 2008 o 22:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zelene wickies kupujem stale + papierove /tecso,lidl,huggies/. Moje chrusty maju uzasnu spotrebu - 2x8 plienok denne. cez den stacia W a na vonku a noc nieco lepsejsie. podla mna su dobre,len skoda, ze nie vzdy ich maju. prave dnes my ich mama z ke poslala, lebo u nas uz dva tyzdne neboli, obaja maju nastastie jednu velkost. Papierove W sa mi zdaju drahe /8sk/, ale vreckovky za 29 su fakt super. to si stale kupim zo 10kusov, tiez ich nemaju vzdy.
4. nov 2008 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadhera...u nás tiež málokedy majú...a tie obrúsky kupujem aj ja...no ak na ne natrafím 2-3 do roka, aj to je veľa...večne sú vypredané :rolling_eyes: ...ale ked natrafím, tiež beriem aspoň 5 :grinning:
4. nov 2008 o 22:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
byuco
tak na to úplne stačia
mne stačili pri malej 4 plienky do dňa. niekedy ich bolo aj viac keď mala svoj deň.
ale malý je ešte malý :wink: na nočník, takže chápem ťa :wink:
4. nov 2008 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak...vyskúšali sme a zdajú sa fajn....konečne trocha ušetríme na plienkach :sweat_smile: ...aj ked na noc si ju asi netrúfnem malému dať...to ostaneme na fialových tesco plienkach :slight_smile:
5. nov 2008 o 20:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mate uz nove velkonocne balenie ? kuriatka v skrupinke :grinning:
8. nov 2008 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aké??? :sweat_smile:
9. nov 2008 o 07:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzuco, mame kupene wickiesky a uz maju nove pasiky na lepenie - same kuriatka v skrupinke. preto som pisala, ze je to velkonocne balenie. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. nov 2008 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

chcela som sa vas opytat, ci aj vy v poslednej dobe mate pocit, ze plienky Wickies smrdia ako za spaleninou?? :unamused: :confused: Alebo, ja mam v poslednej dobe taky pocit?? :sweat_smile: :confused:
24. apr 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj junovka ja som ich dnes kupila prvy krat ale zajtra ich pojdem hned vratit, preoze su citit ako po nejakej chemikalii. To sa mi u plienok este nikdy nestalo
11. jún 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok