Detské plienky Wickies. Aké sú?

arabeska
11. aug 2008

ahojte,hladala som taku temu ale nenasla som tak zakladam novu
pouzivate tieto plienky?my sme ix teraz kupili na skusku a zdaju sa byt uplne super 🙂 a aj cena je super 🙂

kukona1
11. aug 2008

arabeska a sú to ,,igelitáky,,alebo normálne? už som mala nutkanie ich viackrát kúpit...ale som sa bála...lebo v tých igelitákoch 😀 sa malá zaparuje

bzuco
11. aug 2008

kukona...tie v zelenom obale sú igelitové

ae teraz sú nejaké nové - modro-červený obal, som ich dnes pozerala v kauflande a tie sú vraj papierové, ale neskúšala som ich, ani jedny ani druhé

kukona1
11. aug 2008

no práve na tie zelené som pozerala...takže tie druhé možme skúsit..potom dám vediet 😉

junovka
11. aug 2008

no my ich uzivame od narodenia, su igelitaky a su PERFEKTNE 😉 😎

lyongirl
12. aug 2008

tie igeliťáky sú o ničom, ale tie nové sú fajn, ako tescové, billové....

kometa
12. aug 2008

aj ja chcem vedieť, či sú to igelitové - tie nové 😉 . My sme boli veľmi spokojní s wickies vhlčenými utierkami, tie sú super (a aj cena)...

veronika13
12. aug 2008

tak hodte do placu tu cenu konečne 😀 a kde ich majú, v kauflande?

kukona1
12. aug 2008

veronika ja som ich videla iba v kauflande..ale ked sú ako píše lyongirl / aj my používame tesco alebo clever/ tak ich pojdem kúpit... 😉

junovka
12. aug 2008

Veronika, my ich kupujem v Kauflande, za 269 Sk /64 ks 😉

arabeska
autor
12. aug 2008

tak tie co mame my igelitove niesu 🙂 a stali okolo 300sk presne si uz nepamatam

kukona1
13. aug 2008

arabeska aký majú obal?

arabeska
autor
15. aug 2008

kukona,taky modro-oranzovy ..

bzuco
15. aug 2008

som ich pozerala dnes zasa...mali aj rozbalenú vzorku, vyzerajú fajn, ale 1 plienka vychádza na vyše 7 korún 😲 ...to je trošku moc, si myslím

marianeta
20. aug 2008

Tiez som po nich pokukovala,ale zdaju sa mi dost drahe.Teraz mali v Kauflande akciu 209 k za 32 ks co je 6,50 za ks to aj pamperska tolko stoji v akcii a tie vacsie balenia vysla jedna ako bzuco pise asi okolo 7 sk kus.
Ale aj tak by som ich rada skusila a su pekne obrazkove 🙂

bzuco
21. aug 2008

od soboty budú v akcii za 170,- za balenie, vyjde okolo 5,60 plienka

lyzenka
21. aug 2008

skúsila som tie wickies...no precikal ich z boku....pampers sú pampers.. 😵

arabeska
autor
22. aug 2008

lyz, no vidis a mne branus precurka zase pampers 😉 asi to je fakt tak ze na kazdu ritulu sedia ine plienky

bzuco dik za infosku

lyzenka
22. aug 2008

ar,

inak vyzeraju tie plienky super....aj tak na dotyk....ale teda, precural ich z boku.... 😵

bzuco
4. nov 2008

tak ja som dnes kúpila tie zelené...zajtra vyskúšame...dúfam, že nesklamú 😅

ale ja nemôžem povedať krivé slovo ani na tesco bielo-modré, čo skoro každý "ofrflal" 😅 ...malému vyhovujú 🙂

maca793
4. nov 2008

tie som raz kúpila a nebola som s nimi vôbec spokojná, malá mi ich precikala raz-dva.

bzuco
4. nov 2008

maci...ja som ich kúpila hlavne preto, lebo malý serinká do plienky aj na 3-4x a to máme potom nenormálnu spotrebu 😒 ...a na nočníku nebude sedieť ani za svet...ach jo 🙄
za doobedie sme schopný minúť aj 6 plienok...na to stačia aj najlacnejšie, no nie? 😉

nadhera
4. nov 2008

zelene wickies kupujem stale + papierove /tecso,lidl,huggies/. Moje chrusty maju uzasnu spotrebu - 2x8 plienok denne. cez den stacia W a na vonku a noc nieco lepsejsie. podla mna su dobre,len skoda, ze nie vzdy ich maju. prave dnes my ich mama z ke poslala, lebo u nas uz dva tyzdne neboli, obaja maju nastastie jednu velkost. Papierove W sa mi zdaju drahe /8sk/, ale vreckovky za 29 su fakt super. to si stale kupim zo 10kusov, tiez ich nemaju vzdy.

bzuco
4. nov 2008

nadhera...u nás tiež málokedy majú...a tie obrúsky kupujem aj ja...no ak na ne natrafím 2-3 do roka, aj to je veľa...večne sú vypredané 🙄 ...ale ked natrafím, tiež beriem aspoň 5 😀

maca793
4. nov 2008

byuco
tak na to úplne stačia
mne stačili pri malej 4 plienky do dňa. niekedy ich bolo aj viac keď mala svoj deň.
ale malý je ešte malý 😉 na nočník, takže chápem ťa 😉

bzuco
5. nov 2008

tak...vyskúšali sme a zdajú sa fajn....konečne trocha ušetríme na plienkach 😅 ...aj ked na noc si ju asi netrúfnem malému dať...to ostaneme na fialových tesco plienkach 🙂

nadhera
8. nov 2008

a mate uz nove velkonocne balenie ? kuriatka v skrupinke 😀

bzuco
9. nov 2008

aké??? 😅

nadhera
9. nov 2008

bzuco, mame kupene wickiesky a uz maju nove pasiky na lepenie - same kuriatka v skrupinke. preto som pisala, ze je to velkonocne balenie. 😀 😀 😀 😀

junovka
24. apr 2009

Ahojte

chcela som sa vas opytat, ci aj vy v poslednej dobe mate pocit, ze plienky Wickies smrdia ako za spaleninou?? 😒 😕 Alebo, ja mam v poslednej dobe taky pocit?? 😅 😕

stanuliatko77
11. jún 2009

Ahoj junovka ja som ich dnes kupila prvy krat ale zajtra ich pojdem hned vratit, preoze su citit ako po nejakej chemikalii. To sa mi u plienok este nikdy nestalo