Huggies plienky, ich výhody a nevýhody

sisulik
19. jan 2008

ahojte babenky..mozete mi tu napisat vase pozitivne a negativne skusenosti s tymito plienkami a jej druhmi? dakujem..

cmulinko
23. júl 2011

inak si myslim,ze nie vzdy su zle plienky...vsak aj tato tema dokazuje,ze su spokojne maminky,ktore pouzivaju huggies...skor naozaj zalezi na tom,aky je ten zadocek citlivy.napr moja dcerka ma uz 2 mesiace,ale este ziadny krem na zadocek som pouzit nemusela.....zadocek nema ani cerveny,ani vystipany od cikania ci kakania...normalne z nej nechapem 🙂 a to sme huggies pouzivali an striedacku s pamperskami.teda ja huggies nekupujem.....to sme dostali ako darcek vo forme plienkovej torty a viete si predstavit tu radost co som mala,ked som zistila,ze torta je z huggiesiek spravena co ja neznasam.

lyongirl
23. júl 2011

@cmulinko ja som si nevšimla, že žiješ v Írsku, takže ceny sú fakt rozdielne...
Pri staršom synovi som s Huggies spokojná nebola, lebo mu vždy moč vytiekol bokom, nechápem, ale pri mladšom nám zas vyhovujú a nakoľko starší nosí na spanie stále plienky ☹ , tak ich už dosť dlhú dobu dávam aj jemu a vyhovujú nám.
Čo sa týka Pampers, tak teraz pri mladšom synovi som mala asi 3x, manžel sa ulakomil na akciu a kúpil 3 balíky tých hnusných oranžových, som na ne alergická, lebo neskutočne voňajú. A potom sme mali nejaké z čiech s ktorými som bola aj spokojná, ale u nás som ich nevidela. A práveže mne vadí, že sa to mení na gel, lebo malý má hneď na zadku plnú plienku, urobí sa z toho taká kopa a vyzerá, akoby mal tú plienku medzi kolenami a že je brutálne plná a pritom do nej len trošku nacikal. No ale ako si písala, každému vyhovuje niečo iné, každopádne ďakujem za reakciu 🙂

cmulinko
23. júl 2011

@lyongirl co sa tyka kvality plienok,tak nie je pampers ako pampers...ked ideme na slovensko,tak si zabalim aj plienky na cely pobyt,lebo to co kupim doma pod znackou pampers...a to je jedno ci oranzove ci zelene ci fialove...je to neskutocne nieco uplne ine ako irske pampers.

cmulinko
23. júl 2011

@lyongirl ale zas musim uznat,ze firma huggies vyraba najlepsie vlhcene obrusky na svete...su proste dokonale.kupujem tie HUGGIES PURE a fakt tie obsusky su pevne...a nevonaju..proste ako cista vata a cista voda. 🙂

slniecko103
23. júl 2011

ahojte tak nam babicka o tyzden prinesie z cies huggiesky 3 baliky ako darcek pre maleho nakolko tam byva ,tak som zvedava ako nam budu vyhovovat.dufam ze budu dobre lebo neviem co s tolkymy pilenkami budem robit,ale zatial sme nemali problem so ziadnymi ani s tymi lacnejsimi .a dufam ze vydrzia celu noc ,lebomaly spi celu noc.

lyongirl
23. júl 2011

@cmulinko no šak to, poviem pravdu, že by som rada vyskúšala pampers iné, ako slovenské 🙂, tiež české boli vcelku ok, ale aj tak to nebolo ono 😀 a tie servítky Pure používame aj my 🙂, dokonca aj ja na záchode...
ináč bola som dnes v tescu a mali tam tie Huggies s bio bavlnou, ale balenie stálo 17,29€ a v tom linku, čo som dala stoja 12,99€, tak to je tiež rozdiel...

cmulinko
23. júl 2011

@lyongirl tu tie huggies s bio bavlnou stoja 7.59 eur.to na slovensku su ine sumicky...ale vyplaty zas na zaplakanie

mcoya
3. okt 2011

Ahojte, dnes som kupila v tescu huggies giga pack a plienky su mensie, ako obycajne byvali, mate s tym prosim vas niektora skusenosti? pouzivali sme pampersky a huggiesky, tie mam dokonca radsej, lebo boli dlhsie, ale teraz su rovnako velke, ako pampers, tak neviem, neviem, ze co to ma znamenat. 😒

ansira
11. dec 2011

ja kupujem Tesco plienky, a som spokojná. Raz som surne potrebovala plienku, a tak som si kupila Huggiesky. A môžem vám povedať, že su na****, ked som si kontrolovala, ci dobre udržia moc, bola som sklamana. Pritlacila som si prst na mokru plienku, a strasne bolo citit ten moc, mala som mokré ruky. S Tescáckymi plienkami sa to nikdy nestalo. :/