Huggies plienky, ich výhody a nevýhody

sisulik
19. jan 2008

ahojte babenky..mozete mi tu napisat vase pozitivne a negativne skusenosti s tymito plienkami a jej druhmi? dakujem..

sisulik
autor
19. jan 2008

nikto nekupuje huggies?? ☹

dannynka
19. jan 2008

sisulik my ale neboli sme moc spokojny 😅 😅 😝

katusha
19. jan 2008

sisulik, my sme ich dostali do daru a nebola som spokojna 😒 hned prvu plienku, ktoru som malej dala na noc mi kompletne precikala. pri inych plienkach sa mi to nestalo 😉 za tu cenu nic moc podla mna 😖

sisulik
autor
19. jan 2008

lebo ja som tu v kuvajte kupila pampersky...a tie mi vzdy precikal..pampersky ktore sa predavaju v kuvajte su vyrobene v saudskej arabii...pri malej mi ani raz nepremocila pampersky ktore sme kupovali na SR...takze pampersky vyrabane v saudskej su na nic...do kosa...
tak sme dnes kupili huggies...tu maju dva druhy..jedny co mame my na SR a jedny co su vyrabane v saudskej..o tych vyrabanych v saudskej, no nebudem komentovat..a tie nase huggies, tiez mi dnes premocil...to teraz co mam robit? skusat nieco ine dalej?? a co take??

dannynka
19. jan 2008

sisulik ked tak skus prestudovat aj tuto temu 😉
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... - 34k -

katusha
19. jan 2008

sisu, urcite najdes aj nejake ine okrem pampers a huggies, nie? 😕 treba skusat. my pouzivame najcastejsie fialove tesco plienky, ale tie v kuvajte asi nemate 😅 😀

dannynka
19. jan 2008

katusha veru aj my tie,a sme moc spokojny,anak su tiez fajn aj z lidlu bo je to jeden a ten isty vyrobca s tesco plienkamy 😉 😉

saskarisko
19. jan 2008

Sisulik pouzivame Huggies premium, a pre nas su to najlepsie plienky. Classic sa nam moc nepacili - nemali tam gumicku.

sisulik
autor
19. jan 2008

tu nemame tesco ani lidl.. 😅

ja uz mam tu v kuvajte vyskusane: pampers (vyrobene v saudskej), huggies (vyrobene v saudskej), huggies (vyrobene v europe), darlings.....
no zatial tolko...ale nic moc...

dannynka
19. jan 2008

hmm sisulik no neviem ako ti inak poradit 😅 😅 😅

sisulik
autor
19. jan 2008

saskarisko..my sme dnes kupili tie huggies premium velkost 3..a hned precikal prvu plienku v okoli laveho stehna ☹
ta trojka je do 10tich kil...my mame 8kg...takze neviem cim to bude...

sisulik
autor
19. jan 2008

este viem ze tu maju aj plienky Bambi a mnozstvo inych..neviem akych...hmm...ale uz mam doma dva balenia ktore musim pouzit, ved nevyhodim...(1 balenie saudske huggies a 1 dnes europske huggies..hehe..)

dannynka
19. jan 2008

sisulik,no my sme teraz skusali plienky s billy tu na slovensku tiez my ich maminy chvalili a my sme ju tiez hned precikali a tiez neviem preco,kazdemu asi sadne ina plienka teda babetku 😅

janver
19. jan 2008

Sisulik, ja nedám na Huggies dopustiť. Nám vyhovujú viac ako Pampers. V SR sa predávajú Huggies Classic, Huggies Premium a Huggies Superflex. Nám najviac vyhovujú Premium. Ako hovorí Saskarisko, majú gumičku, sú pružné a pekné.

petusko
19. jan 2008

no tak my napríklad používame od začiatku Huggies a som spokojná.
mávame Huggies classic, preciká ju málokedy, keď, tak len v noci, ked prespí celú noc a má ju aj 12 hodín 😅 ale to by asi precikal každú 😅 a veľmi nám pomohlo,keď som mu "cvrka" začala "ukladať" smerom dole, vtedy to ide len do plienky. 🙂

ivka19
19. jan 2008

sisulik,my sme pouzivali pampers,ale hrozne smrdeli a stale nam pretekali cez boky ☹ zacali sme pouzivat huggies dry s tou elastickou gumou a sme spokojnejsi,zatial sa mi nestalo,ze by ich precikala,pouzivame 4 od 8-14 kg.

ak ma niekto dobre skusenosti s inymi plienkami,sem s nimi 🙂

sisulik
autor
19. jan 2008

ivka..huggies soft and dry? neviem ci tieto tu maju..ale skusim pokukat...ja som dnes kupila tie premium...naozaj neviem preco precikal...
ja som na pampers na SR nedala dopustit...ale co uz ked tu su pampersky vyrabane v saudskej? ohh..

ivka19
19. jan 2008

sisulik,tie nase sa presne volaju super dry - super flex

ivka19
19. jan 2008

do 12 hodin dryness & smiles 🙂

sisulik
autor
19. jan 2008

hehe..ivka..hehe...

ivka19
19. jan 2008

sisulik a je v tom velky rozdiel kde su vyrobene,myslela som,ze to ma firma pampers vsade rovnaky vyrobny postup a princip 😒

riuska
19. jan 2008

my mame tiez huggies premium som nesmierne spokojna, pampersky sa my nepacili a tesco plienky nam nevyhovovali sme sa z nich vyhadzali este boli celkom fajn babylove, ale nakoniec sme ostali pri huggieskach

janver
19. jan 2008

Mne sa ešte veľmi páčili plienky Happy od firmy Bella. Kupovala som ich v lekárni, ale vychádzali ešte drahšie ako Pampers.

andy.a
19. jan 2008

my sme s Huggieskami veľmi spokojní.. 😉
aj s Pampers..a teraz dlhší čas používame z DM-ka-Babylove..sú tiež dobré.. 😉

fialové Tescáče malá často prekakala na bokoch..ono je to naozaj indi-vindi .. 😉

ivka19
19. jan 2008

ake su tie premium huggies,maju tam tu gumu

saskarisko
19. jan 2008

Sisulik - Risko ma 7 kg, a pouzivam uz 8, a za pol rok ich precikal mozno 3x. Je to aj od pohyblivosti babatka, a treba skusat, co sadne

sisulik
autor
19. jan 2008

prave kukam ze ja na huggies nemam napisane nic ako premium...len ze Huggies diapers, 3, 4-10kg, 34 (kusov), stretchy fit for leakage protection

andy.a
19. jan 2008

sisu,v kwt máte asi iné.. 😀

sisulik
autor
19. jan 2008

sa smej....andy.. 😠 😀 nejaka stara verzia? heheh...ja uz to vzdavam...onedlho budem mat vyskusane vsetky plienky v kuvajte.... 😀 dam si asi dovazat nase pampersky ci huggiesky..hehehe..

sisulik
autor
19. jan 2008

co znamena po spanielsky ze deitado?