Huggies plienky, ich výhody a nevýhody

sisulik
19. jan 2008

ahojte babenky..mozete mi tu napisat vase pozitivne a negativne skusenosti s tymito plienkami a jej druhmi? dakujem..

sisulik
autor
19. jan 2008

ci to neni po spanielsky? hehe

saskarisko
19. jan 2008

som sa tam pomylila - pouzivam velkost c. 4, od 8 kil

ivka19
19. jan 2008

tak to si kde nabrala,na tych plienkach 😀 😀 alebo sa ucis po spanielsky 😀

sisulik
autor
19. jan 2008

ivka...no je napisana velkost 3 (small/medium) vedla toho je 4-10kg, tam je aj deitado...hehehehehehe...

saska..myslis, ze som radsej mala vyskusat vel.4?

saskarisko
19. jan 2008

sisulik - to zavisi od velkosti stehna babatka, ak je hrubsie tak treba dat uz vacsiu velkost

ivka19
19. jan 2008

to mi nic nehovori,zeby sa tam sekli a chceli napisat "dieta do"10kil 😀 😀

zuzkafuny
19. jan 2008

Ja používam HAPPY plienky... o tých ssa tu aj málo hovorí. Používam ich hlavne v noci. Sú super a v akciovej cene najsuper 😉
Spokojná som aj s Pampers active baby, aj s Huggies premium (moč v nich trošku smrdí)...
Ale minulý mesiac mi môj drahý kúpil plienky CLEVER z billy? a na deň sú suprové. Tak teraz tie používam. Len noc premoknú.

zuzkafuny
19. jan 2008

SISSULIK ja viem že si sa pýtala na plienky... ale ako sa ti žije v tak odlišnej krajine od Slovenska...?
Inak dietky máš super 🙂

sisulik
autor
19. jan 2008

saska..ale moj neni buchticka ale ani kosticka......lebo som si vsimla, ze aj ked ma 8kg a ma na sebe tu trojku od huggies, tak akoby to mal okolo stehien trosku volnejsie...

sisulik
autor
19. jan 2008

zuzka...da sa vsade zit len treba si zvyknut... 😀 na kulturu ktora je uplne odlisna od tej nasej sa zvyka dlhsie, ale vsetko sa da, no... 😀 sak mozme i poipckovat...napis..ja odpisem..teraz idem do hajan..mame o dve hodiny viac ako u vas na sr...dobru noc babenky..a kludne piste tu dalej..ja zajtra precitam... 😅

dominica
19. jan 2008

Tak my máme Huggies, no otras, malý sa už toľkokrát precikal, dnes dokonca sedel na mne a ocikal viac mňa ako seba, asi mu to vytekalo a minule keď spal na boku, tak plienka suchá, ale malý mokrý, takže sú na hov.. Ináč máme tie zelené, neviem ako sa volajú.
Nedajú sa s Tesco fialovými ani porovnať...
Čo sa týka výroby, tak kamoška čo žije v Taliansku hovorila, že talianske Pampers a slovenské sú úplne iné, čo je zaujímavé, asi ich v každej krajine vyrábajú z iného materiálu 😕

julia225
19. jan 2008

huggies, su dobre na oducanie, mne sa mala uz skoro vobec nepocikava v noci.... tak mame uz len huggies, ale ked bola mladsia by ju precurala isto iste, ved pampers precikala... 😲 ale to sa mi tiez stalo len na sk, v uk sa nikdy neprecikala a plienky boli uplne ine.... teda ked som chytila plienku spozorovala som rozdiel... 😒

dominica
20. jan 2008

Malý sa v noci zas precikal, už ma tie plienky štvú, ale musíme ich minúť, na noc ale pôjde tescáčová, pri tej sa mi to nikdy nestalo ani po 12 hod.

mmem
20. jan 2008

ahojte

ja som s huggies velmi spokojna (tie zeleno - modre,nie tie cerveno modre) skusali sme pampers,happy a tesco,ale najviac sa mi osvedcili preve huggies.

pampesky mi prekakal, este kojim tak je ta stolicka este taka riedka

s tesco sme boli spokojni, ale uz mu nestacia, precika ich, a happy ani nekupujte a pampersky sleep and play tiez precikal

na huggies sa mi paci ta gumicka co zachyti stolicku,aby nepretiekla, pampers su tiez dobre,ale asi az ked je stolicka trosku tuhsia

magg
20. jan 2008

ja som s nimi nebola spokojna, strasne smrdeli, ked sa mal pocurkala a vnutro sa hned akoby rozdrobilo

julia225
20. jan 2008

magg, presne... 😖

ivka19
20. jan 2008

magg,mne toto presne robili pampersky,vnutro sa mrvilo a smrdeli az mi dali na smeti cetlik,ze ho mam vydenzifikovat,lebo mi viac nevynesu smeti 😕 ☹ 🙄 ale asi to fakt zavisi kde su vyrabane 😒

elise
20. jan 2008

ja od narodenia používam huggis sú to super plienky nedám na ne dopustiť ked sa malý narodil tak som musela jeden balík kúpila pampersiek a boli veľké a nemotorné od narodenia používame huggis.ja len odporúčam

sisulik
autor
20. jan 2008

ako som uz pisala, ja som pri malej pouzivala len pampersky a nikdy sa neprecikala...to boli pampersky zo SR...ale pri malom som skusala pampersky z kuvajtu a precikal ich...tie huggies co som kupila v kuvajte, tak vecer som si vsimla ze maju iny a nie disney vzor...mam so sebou este jeden kus huggies zo SR..je ina nez ta kuvajtska..na tej zo SR je napisana verzia z roku 2005. a na tej z kuvajtu je rok 2002-2003...no co uz...pouzijem to co mam a idem lovit po inych znackach..
je to aj urcite tym ze kde su jednorazovky vyrabane ale asi aj tym, ze zrejme kazde dieta ma ine proporcie...dedukujem to z toho co je tu vsetko popisane, ze niektore chvalia pampers, niektore su proti...niektore chvalia huggies a niektore su proti...
no ja uz mam z toho poriadny chaos 😅

mmem
20. jan 2008

asi bude fakt rozdiel kde su vyrobene. kedze zijeme v CR tak som si kupovala v huggies vzdy v CR a raz som si bola nutena kupit jeden balik v SR a tie mali veru iny vzor a boli take tvrdsie,ale nevenovala som tomu pozornost,az teraz ked to tu rozoberate som si to uvedomila.

a teraz co mame tak je na nich napisane ze vyrobene v 1.UK a 2.Jaromer_CZ a je to verzia 2002-04 a fakt s nimi nemam ziadny problem,neprekaka,neprecika 😀

sisulik
autor
20. jan 2008

jeeej...no tak asi naozaj budem skusat vsetky dostupne znacky v kuvajte...len velmi dufam ze na nejake take co nam vyhovuju aj natrafim...lebo inac budem nutena vyrabat jednorazovky rucne..len este neviem ako. 😀

miva
20. jan 2008

Ahojte dievčatá,

chcela som sa spýtať, videli ste niekde aj iné newborn - novorodenecké lieky ako Pampers? Vraj sú dosť alergénne, ale iné novorodenecké som v celom meste nevidela ☹ Huggies som videla len od veľkosti 2 - 3-6 kg. A ostatné až od trojky. Mali ste u detičiek nejaké alergie na pĺienky? Ja som ako malá bola dosť citlivá na drogériu, tak sa chcem nejako vyhnúť vyrážkam v pôrodnici, ak bude aj malá taká citlivá 😅

mmem
20. jan 2008

miva: ja som mala huggies new born,ale je ich tam strasne malo,mali sme ich aj v porodnici a super

dominica
20. jan 2008

Happy sú newborn, ale nikde som ich nevidela, my sme ich zháňali pre naše predčasniatko, ale nezohnali sme, neviem vôbec či ich v nejakom obchode majú, ale na obale plienok Happy je písané, že také existujú.

elise
20. jan 2008

miva veľkosť 2 je úplne v pohode je tam napísané mewborn ved dieťatko má do 3 kg a viac 🙂

sisulik
autor
20. jan 2008

miva...vacsinou maju babetka od 3kg viac ako to pisala aj elise...
pri malej som pouzivala len pampersky a nikdy nemala na ne alergiu...maly sa mi z nich vysypal tak preto potom huggies..

lubi22
20. jan 2008

Miva, maju aj Huggies Newborn 1 sú do 5 kg myslim, my sme pouzivali tie, v porodnici a aj doma, potom sme presli na Huggies Newborn 2, az ked mal okolo 5 kg. Teraz mame Huggies tie modrozelene Superflex Premium 3, syncek vazi 8,3 kg a sme spokojni. Ja som skusala ine iba Pampers, a Huggies sa mi pacia viac. Tiez sa nam parkrat stalo, ze precikal, ale to bola chyba toho, ze sme mu nenapravili vonkajsiu gumicku na stehienku. Takze ja som s Huggieskami spokojna.

elise
20. jan 2008

ja si myslím že každá z nás používa plienočky, ktoré jej vyhovujú a aj jej bábätku každé je rôzne tak sa musí všetko skúsiť aj ja som skúšala aj clever v bile aj hyppy, aj tesco plienky, ale vrátila som sa ku huggys.

janina77
20. jan 2008

Miva - od 2 do 5 kg vyrabaju (a daju sa dostat) plienky - Happy, ja som ich kupovala vo V-drogerie, a Babylove - v DM, ale tie sa mi nepacili. Happy boli perfektne, viac sa mi pacili ako Pampers. No a este v lekarniach zozenies Fixies, tie su tiez vyborne.

jul
20. jan 2008

ja pouzivam plienky Huggies a som s nim totalne nespokojna a uz ich v zivote nekupim,ale mam este 3 velke balenia 🙄 🙄 🙄 ,tak ich chcem minut.
Malicky mi skoro pokazde precika az bodynko a hocikedy aj prekaka ☹
A to mi este svokra jedno balenie pred mesiacom kupila 😒 ked som mu davala fialove Tesco plienky,ani raz sa nestalo,ze by ich precikal 🙂