Huggies plienky, ich výhody a nevýhody

sisulik
19. jan 2008

ahojte babenky..mozete mi tu napisat vase pozitivne a negativne skusenosti s tymito plienkami a jej druhmi? dakujem..

zoya1
20. jan 2008

Ja som pri oboch deťoch používala iba Pampers. Od všetkcýh ostatných značiek sa mi vysypali a vyzerali ako keby sa opaľovali cez sitko. Ale teraz pri malej sem tam používame aj fialové Tesco - cez deň jej stačia.

crysmile
5. sep 2008

ahojte, otvaram znovu tuto temu.. mate niekto skusenosti s tymito plienkami? rozmyslam ci ich kupit..

miselin
5. sep 2008

Ja používam len pampers, ale Huggiesky sme dostali a moc som s nimi spokojná neni. Mne sa najviac páčia len pampers, ale vyskúšaj a uvidíš, určite sú zase podstatne lepšie ako tesco plienky

pietra
5. sep 2008

ja som vyskusla tiez viacero druhov plienok, ale najviac sa mi pozdavaju huggies. Teraz som kupila jeden balik pampers, ale len co ho dominam, vraciam sa naspat k huggies.

katy1979
5. sep 2008

my sme s huggie nadmieru spokojný či už s klasickými alebo natahovacími.
vyskusali sme snad všetky čo su na trhu ale vždy sa vrátime k huggies. akurát novorodenecké sme používali pampers.

musís vyskusať každemu zadocku sadne niečo iné.

lucqa
5. sep 2008

my pouzivame huggies a pampers, tak nejak na striedacku a vzdy ked mam pampersky, tak len zurim. Tie natahovacie pasiky sa daju lahko roztrhnut, maly si plienku natahuje a ja mozem vymienat a vymienat, lebo ich trha. Huggies mam osobne radsej a vyhovuje mi, ze nie su navonane a ze su pruzne na chrbatiku. Vlastne prave kvoli tomu som ich kupila 1x, ked sa malemu vzdy z pampersiek vylialo nakakane az ku krku. Takze ja som jednoznacne za Huggies.

livka299
5. sep 2008

Ja som asi pred mesiacom kupila HUGGIES pretoze boli v AKCII a tak som nadavala ako perun. Aj jdno diete vecne precurane aj druhe 😠 😠 😠 😠 NIKDY VIAC

livka299
5. sep 2008

Ja zas pouzivam iba tie natahovacie pampers, pretoze v HUGGIES mali vecne orezane nozicky od tych tvrdych pasov, kde je suchy zips...

lucqa
5. sep 2008

moj maly este Huggiesky neprecural a to toho vypije teda dost 😀

avanka
6. sep 2008

Aj my sme uz mali Huggies, Pampers sleep and play, tesco a fixies a naj su hugiess 🙂 takze pominame to, co mame a vraciame sa k nim
Inak minule som dala Fixiesku, Lukasko sa pri kojeni pokakal a nez som ho stacila behom asi 2 minut prezliect, mal pokakane bodynko, co to pretieklo 😅

katmi
7. sep 2008

ahojte..my pouzivame huggies premium a sme s nimi spokojny.. okrem toho fialove tesco a tiez celkom dobre vyzeraju clever..

jesssie
7. sep 2008

Baby - huggies premium - sú super, som s nimi spokojnejšia ako s pamperskami 😎

katmi
12. sep 2008

caute kocky.. nechcete niektora kupit Huggies Premium MIDI?? mam na predaj vyhodne balenie..

cecilh
11. mar 2009

Ahojte mi sme s huggieskami spokojni viac ako s pamperskami. sice sa stane ze mame trosku presiaknute,ale zistila som ze malemu robia lepsie na zadocek. nie je tam taky igelit a nema tak sparenu ritku. radsej prebalim kazdu hodinu ako sa trapit so zapareninami.

cecilh
11. mar 2009

ahojte este raz, nema niektora z vas na predaj huggies premium 4? zobrala by som aj viac balikov.alebo neviete o niekom kto ich predava. nasla som vela zien na nete co predavaju lacnejsie papmpersky ale huggiesky ziadna. dakujeeeeeem

veronikahel
11. mar 2009

cecilh, teraz je v bille akcia za 270,- huggies premium, ale pozor!! pri odbere 2kudov. my sme si nevsimli, zobrali sme len jedny a doma kukam na listok, ze 14,90€!!!!

my sme tiez spokojni... pouzivame classic aj premium, premium vydrží dosť dlho...

mamusia
11. feb 2010

Ahojte,

neviem,ci je este niekto na tejto teme...no chcela som sa podelit so svojimi skusenostami a spytat sa aj na Vase. Zacali sme pouzivat Huggies plienky asi 5 dni dozadu a nezdaju sa mi az take dobre.....teda neprecika, neprekaka ich, ale velmi ju citit mocom po nich a mam pocit,ze nie su az tak save,lebo nie je moc spokojna,az ked jej vymenim plienku,si myslim,ze sa citi velmi mokra v nich. Mate aj VY podobne skusenosti, ze citit moc po nich a Vase dieta sa neciti v suchu?
Predtym sme pouzivali Pampers a tie tak nesmrdeli a bola spokojna. Asi sa vratime k Pampers, k Huggies pri odnaucani od plienok 😉

nanika
11. feb 2010

mamusia, ono uz davno neplati, ze drahe plienky su automaticky kvalitnejsie, ako lacnejsie, tak sa vrat k tomu, co vam vyhovovalo, kazde babo je ine. Ina vec je, ze plienky predavane na slovensku su uplne ine, ako tie v zahranici, takze nie je huggies ako huggies

cerkris
11. feb 2010

mne malí prečúral huggiesky, pampersky sleep and play tak to bol otras, používame tieto, toujousr, happy, hypernovacke a libero z madarska, ale dobré boli aj tesco len tá cena ma dorazila a ešte kupujem aj babylove z dmka za dobrú cenu naša veľkosť 3,90sk za kus

mamusia
11. feb 2010

No..vyhovovali nam Pamoersky....a tie su najdrahsie.....

salonka77
12. feb 2010

Mali sme Huggies a uz nikdy v zivote ich nekupim! Precikany jedna radost, ritka zaparena s pucikmi... Ani som cely balik neminula, niekomu ich podarujem... Zdaju sa mi take tvrde, takze spokojnost u nas je absolutne nulova.... Vratili sme sa spat k milovanym Pamperskam... 🙂

uankab
13. feb 2010

my pouzivame huggies a max. spokojnost, pampers uuplna katastrofa.. inak upozornujem, ze medzi huggies je rozdiel, podla toho kde su vyrabane... tie classic nie su vobec dobre, su vyrabane v rusku... treba kupovat tie co su s mackom pu vyrobene v uk...

mendelka
11. mar 2010

🙂 ahojte,ja som spokojná s Huggies premium, velmi nám vyhovujú.Pre moju dcéru sú lepšie ako Pampers, ktoré obsahujú rôzne Aloe, alebo kamilky,pretože z toho sa vyhádzala a bol problém ju celkom zahojiť.A Huggies sú jednoduché,čisté a ešte sa nestalo,že by ju malá úplne precikala.Mimochodom skúsila som rôzne plienky (mám dve deti) a s Huggies som spokojná.

stanica
16. apr 2010

kupili sme Huggies premium a nikdy viac! Po hodine sa vnutorna vrstva uplne rozpadava a nedrzi pokope!

dida81
21. apr 2010

Ahojte- aj ja pridam moju skusenost. Ked sme prisli z porodky mali sme nakupene Pampersky ,, že ved to naaaj pre drobca a bola som sklamana.. naustale bol malý precikaný . Na Mikulasa kupili dedkovci Huggiesky a teda, že skuusime a nedam na ne dopustit! Su super, vydržia nam celu noc. Použivame premium,, je super že vzadu je natahovaci pás.
U nas spokojnost!

A ešte k tomu- že ich citit mocom... ja mam teda dost fajnový nos,, ale ešte som teda necitila niečo také. No neviem...
Podla mna nesmrdia...

monikamaz
21. apr 2010

počula som,že v Rakúsku sú Pampersky kvalitnejšie?, je to pravda???
nemáte niekto skúsenosť s plienkami CHICCO?

aknaj
21. apr 2010

my sme používali skoro všetky
bola som spokojná aj s tými z Lidla /Tourjours, alebo tak nejak/ aj Tesco plienkami
Huggies boli v pohode, akurát podľa mňa boli malé, musela som kupovať vždy o číslo vačšie ako pri ostatných druhoch a to mám chudučké detičky
úplne nespokojná som bola iba s Pampers sleep and play /oranžový obal/, žiadne plienky mi deti neprecikali, iba tieto a to som si dávala pozor, aby som včas prebaľovala, vždy boli precikané

nikolkaa
13. máj 2010

ahojte mamičky a buduce mamičky neviem si nejak rady stymi plienkami budeme mať prve miminko a ja nemam skusenosti tak vas prosi o radu rozmyšlam nad kupov plienok huggies ale su tušim aj clasic a newborn aky je vnich rozdiel ktore su lepšie?a ešte som rozmyšlala aj nd babylove a pampers..aky mate nazor a skusenosti?dakujem 🙂 😵

mataharyyj
14. máj 2010

nikolkaa, osobne si myslim, ze kazdej mamicke a babatku mozu vyhovovat ine plienky. My sme mali do porodnice Pampers newborn - boli sme spokojni, neskor sme skusili Pampers sleep and play, Huggies classic - s tymi sme neboli spokojni, maly ich vacsinou precikal -tak ze mal mokry chrbatik alebo boky a to som ho prebalovala kazde 3 hodiny. Potom sme skusili Tesco fialove - tie boli fajn asi tak do styroch mesiacov - ale aj tie zacal precikavat a tak sme skusili Huggies premium a odvtedy pouzivame tie a sme velmi spokojni. Najviac mi na nich vyhovuje ta gumicka nazadu. Kupila som asi dvakrat aj Pampers active baby ale vratili sme sa spat ku Huggies premium. Tiez ale pouzivame vacsie cislo ako spominala aknaj.
Inac do porodnice su asi vhodne velkost newborn - robi ich aj Pampers aj Huggies premium ale neodporucam ich kupovat vela balikov, lebo v pripade, ze je babo vacsie treba potom prejst na velkost 2.

nikolkaaa
14. máj 2010

mataharyyj,dakujem ti za tvoje rady si mi moc pomohla pri rozhodovani.viem že každemu babetku vyhovuje niečo ine,ale je dobre si vypočuť nazory inych mamičiek mne osobne to moc pomaha..a tie fialove tescove plienku už tušim nevyrabaju teda som ich nevidela su teraz v nejakom inom obale lebo tie su dosť chvalene..takže si mam kupiť do porodnice jedno balenie a velkosť od 2-5kg to mi bude stačiť?a potom si asi kupim Huggies premium vyskušam ich tie maju večšiu velkosť?a do porodnice si mam zobrať aj latkove plienky?aku velkosť?a sestričky mi povedia či mam baliť maleho na široko ale to sa už nerobi?dakujem