• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kde kúpim ekologické jednorázové plienky?

12. júna 2012 
neviete nahodou, kde by sa dali zohnat taketo plienky za lacnejsi peniaz? Viem len o tych z DM ale mozno v nejakom e-shope by boli lacnejsie,hm...?
18. okt 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
napriklad tu
http://ekodalej.sk/iobchod/catalog/drogeria-jednorazove-plienky-c-47_118.html

videla som aj inde ale teraz sa mi nechce dohladavat

lacne to teda nie je...
19. okt 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie z DMky sú najlacnejšie. teda aspoň čo ja viem.
19. okt 2009 o 21:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ani v Rakusku by sa nedalo lacnejsie? Mam to na skok
20. okt 2009 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaroe, ja som vcera po tych plienkach patrala, tie Moltex 2 som videla na nete aj za 13,76 Eur. Ak budem mat cas, skusim pozriet. Takze urcite sa da aj lacnejsie... Ale celkovo, ano, Alany, ci ako sa volaju, su najlacnejsie a myslim, ze rozdiel v cene oproti rakusku nie je, neviem, odkedy tam uz nekupujem malemu mliecko, nechodime...
20. okt 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.biologika.sk/e-produkt-1459-70-detske-plienky-moltex---mini--3-6kg.html
tuto som to videla, neviem, kolkatky, potrebujes a ci maju, len pre info. pa
20. okt 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maju tam aj tie Wionky, viac ich tusim uz druhov na trhu nie je, ale su drahsie...
20. okt 2009 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem Nanika,
fiha, to je dobry rozdiel v cene tych moltexiek. Nasla som ich na inych strankach po 20 EUR
20. okt 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oni byvaju drahsie tie plienky, ale zasa malokto ich pouziva neustale, vacsinou ich baby kombinuju k latkovkam, takze potom sa ta cena da z casu na cas zniest :slight_smile: Ja som nasla dnes dobru stranku na obycajne papierove plienky a pri uzasnej cene tam dali uzasne postovne od 6 Euro, tak uz som sa z toho zobudila :slight_smile: Dufam, ze to nie je aj pripad biologiky :slight_smile:
20. okt 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a tie Alany z DM, nie su lacnejsie v Rakusku?
20. okt 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vśetko, čo treba - stačí kliknúť
12. jún 2012 o 00:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Poprosim vas nevkladat kontaktne udaje na vas, ak si zelate poslat link, tak priamo na vas cez nase stranky. V pripade potreby ma kludne kontaktujte. Prajem vam pekny den, Barbora”
Tvoj príspevok