• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kde nakupujete a aké plienky v akcii?

22. júna 2017 
no tak to je dost drahy ten sudo, ja som zatial kupila iba 1 tiez 125 g za cca 4 e bo dlho som mala co som dostala v porodnici vo vzorkach myslim ze 50 gramove ale som ich mala asi 5 ks
9. feb 2010 o 00:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam tiez huggiesky nevyhovovali, minula som balenie a nikdy viac, tie novorodenecke boli ok....
ja mam oba baliky aj 4 aj 4+, co este zostali po simonke, odmeriam tiez :wink:
a ten sudocrem....my mame jedno balenie 250g uz vye roka, takze myslim, ze velke zasoby netreba, je fakt ze velmi dlho vydrzi a v kazdej lekarni je ina cena, ja som kupovale v zdravotnickych potrebach...ale ked tak rozmyslam, je to uz vyse roka a pol, takze cenu neviem... :confused:
9. feb 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
od stvrtka .11.2. su akcie na plienky Toujours v Lidli... pri kupe 2 baleni je 1 balenie zdarma...cize vyjde jedno balenie na 5,99 z 8,99....3 eura dolu
9. feb 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cetera, pozerala som tu akciu. č.4 /7-18kg/ je v baleni 50 ks? to by vyslo 3,60skk za jednu. to je fajn..........
9. feb 2010 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to sú tie plienočky, ktoré sa p odobajú na tesco plienky????
10. feb 2010 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda podobajú som chcela napísať :wink:
10. feb 2010 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mali by to byt tie. este som ich nemala, ale vychvaluju ich. cena sa zda dobra.
10. feb 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prisiel letak hypernova, su tam tie iste pampers 132ks ako aj v DM- stoja 24,99€
10. feb 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v hypernove sú v akcii aj ich plienky euroshopper, nikdy som ich nemala, ale nakoniec sme ich vzali sú papierové na suchý zips akurát nemajú vzadu tú nariasenú časť, ale nechýba mi to a zajtra ideme do lidla na tie ich toujoursi, mala som tie druhé z lidla sevena, a tiež boli dobré :slight_smile:
10. feb 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme Toujours v Lidli už kúpili, u nás sa dá kúpiť max 6 balíčkov na jeden nákup...
11. feb 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky viete mi povedat...ci ste uz skusali pampers sleep and play plienky??ste s nimi spokojne?
17. feb 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, skusali sme tie sleep and play, su celkom fajn, len nemaju pruzne boky, to mi vadilo - mala ma vacsie brusko tak sa tazsie zapinali...
inak Toujours su super plienky... nam sadli najlepsie ak teda neratam pampersky
17. feb 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som kupila 6 balickov toujoursov - zdaju sa fajn, sleep and play su ok, len trochu tvrde/pichlave/ ani poriadne neviem vysvetlit ten moj pocit, ale najlepsie su pampers activ baby. len ta cena....ale ked je akcia, da sa usetrit.
17. feb 2010 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadka, sleep and play sa mi zdaju slabe, mala ich hned prekaka. Tesco su sice tvrdšie, ale nikdy ich neprekakala. Lidlove Toujours som kupila, ešte nevyskusala :slight_smile:
17. feb 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik kocky..
20. feb 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminy,ja som vyskúšala asi všetky značky plienok,najhoršiu skúsenosť som mala s tecso plienkami,malý sa mi precikavál,sú dosť tvrdé a hrubé a sú potiahnutou takou fóliou z vrchu,tak malé bol celý spotený.Ale zase za tú cenu nemôžme chcieť rolls royce :slight_smile: ,manžela som raz poslala kúpiť plienky a omylom som mu povedala inú značku,akú sme používali ,tak mi priniesol pampersky a ešte camilkové a no a odvtedy používame iba tie.Cenu neľutujem lebo malý je spokojný a hlavne sa nepreciká ani neprekaká aj keď má riedku stolicu.A cena je tam rovnaká ,ako pri nevoňavých pamperskách.Teraz ma 19t.a kupujem mu 3-ky je tam 58ks a stoja momentálne 8,49 v drogérii Hela v Leviciach ,ale skúste aj v drog.TETA tá je asi všade na Slovensku alebo je u nás aj drogéria Tevos a tam stoja myslím 7,59€.A ešte vám poradím aj vlhčené utierky,tie som tiež skúsila asi všetky značky a najviac sa mi osvedčili od sp.ALPHA a volajú sa Batole.Sú najviac vlhčené,pekne voňajú a stoja okolo 1,50€ a je tam štandartných 72ks.No tak skúste.
21. feb 2010 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak my sme mali po tych kamilkovych pampers uplne cerveny zadocek a tie tescove v pohode, teraz sme vyskusali tie z lidlu a su celkom dobre
21. feb 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poznámka k sleep and play
malý má sotva 10 kg a veľkosť 4, teda 7-18, a táto veľkosť je mu malá, otláča ho na vnútornej strane nožičiek, cez bruško sú nadoraz :angry:, používali sme ich len na noc, lebo sa pri nich vyhadzoval. A tiež ich pár krát prekakal....takže zlá skúsenosť :zipper_mouth: nikdy viacej nekúpim :frowning2:
mrs, to si mala asi modré tesco...to je guma, nie plienka, ja by som ich tiež nikdy nekúpila :wink: . Treba skúsiť zelené, tie su omnooooho lepšie :slight_smile:
21. feb 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som len raz dostala sleep and playky malý mal asi 3 mesiace, totálne ich precikával o kakaní ani nehovorím mal stolicu aj na chrbte, pri 2 deťoch som vyskúšala všetko možné akurát igeliťáky som nekupovala a najlepšie nám boli toujours, babylove , euroshopper, libero, pri prvom som kupovala aj tesco plienky, a najhoršie u nás dopadli huggies, pampers.proste nie sme zaťažený na drahé plienky a žiadnu alergiu sme nemali :slight_smile:
22. feb 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ak by ste niektora mala zaujem, ovite sa, predam plienky z LIDLa.
predam plienky TOUJOURS MIDI air comfort velkost 3 (4-9kg) 56 ks/balenie, mam 3 balenia, dostali sme ale mi pouzivame ine...predam spolu 3balenia za 20eur plus postovne.
22. feb 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tie sleep and play sa zdaju fakt male, - mala ma 11kg a su do 18 ale tlacia ju vsade a hlavne na brusku. huggiesky su uplne na prd, obe dcery z nich mali zapareniny.. tescove zelene aj fialove su sice fain ale su take hrubsie, mala ked beha tak ma moc rozkrocene nohy :slight_smile:
reni, no skoda ze mas len trojkove toujoursky :frowning2: :frowning2:
este su dobre tie premiove pampersky ale su strasne drahe...
inac ked sme boli na dovolenke v rusku, kupovali sme tam nejake japonske plienky Merries neboli vobec drahe ale boli asi najlepsie zo vsetkych co sme skusali...skoda ze sa tu nepredavaju
22. feb 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teraz neviem, ci su to plienky akciove, ale v Coop Jednote maju male balenie pampersiek active baby za 4,19eur. My sme kupili velkost maxi a je tam 20 plienociek. Ale maju aj velkosti midi a junior. Plus k balicku som dostala vlhcene utierky pampers sensitive, kde je 12 kusov. Neviem ci je to dobra akcia, ale chystame sa na vikend do zahranicia a zidu sa mi, take cestovne balenie. Nemusim sa aspon tam trepat s megapackom, he hehe :grinning:
24. feb 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte neviete nahodou o nejakej akcii na pampers??? sme chori, tak nechodime von, som mimo reality.

kupila som, lebo nebolo ine vychodisko, tie TOUJOURS z lidla, no moc sa mi nepacia, su porovnatelne s BABYLOVE, na par mini rozdielov je to to iste, cena je rovnaka a mozno aj vyssia ako ked su pamp. v akcii
( maly ich preczra, hlavne v noci, komplet brucko mokre :frowning2: ....cez den ma vlho medzi nozkami...moja skusenost)
premium zatial vedu!! pouzivam, ked mame zaparenu ritulku, neprecika, su fakt no.1 :wink: , ale draheeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. feb 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zak ak chodíš do tesca a nakupuješ tam tak si možno dostala zľavu na pampersy tioe nové biele, ja mám kupóm na dve balenia za cenu 15,99, takže vyjde kus do 5 sk, ale platí to len s kupónom
26. feb 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cerkris - ako si sa dostala k tym kuponom? Lebo my chodime do Tesca pravidelne a nic o tom neviem. :fearful: Aj ja by som chcela :grinning:
27. feb 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
salonka,
kupony nam prisli postou :slight_smile:mne tiez prisli na pampers premium care, kamoske zasa na sleep and play :slight_smile:
27. feb 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teraz maju pampres velké balenie vyše 130ks za 24,99eur... super cena :wink:
27. feb 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cerkris - ahaaaaa, nam tiez dosli dneska tie kupony clubcard ale na plienky Sleep and play :frowning2: tie my nepouzivame. Skoda :unamused:
2. mar 2010 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne dnes prisli kupony mailom na vsetky druhy pampers.
2. mar 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok