Kde nakupujete a aké plienky v akcii?

l3nka
4. mar 2009

Ahoj, nechodia nám v poslednej dobe letáky tak nemám prehľad kde sú aké akcie na plienky, vie mi niekto poradiť kde nakupuje plienky a aké používate?

ollski
21. apr 2010

groria...ja nasmu kubkovi, tiez ma 13kg, davam 4, ale mohol by mat aj 4+ tie su kus vacsie, na tych skoncila aj dcerka, tak mala vtedy vyse 15kg a kludne by sa do nich zmestila aj teraz 😉
4+....od 9 do 20, su hlavne dlhsie kusok, a trosku sirsie...

rainee
22. apr 2010

aha takze my potom budeme ked tak pouzivat pampers 4+ 😕
nasa sa nam zatial zo ziadnych plienok nevyhadzala ale uplne najhorse boli tesco fialove, taky hnusny igelit bleee
no kazdemu sadne na ritku ine 😀

ewana73
23. apr 2010

ahojte neviete ci su teraz niekde v akcii pampersky active baby?

martinka17
23. apr 2010

v dm je economic pack za 12,80 😉

millada
23. apr 2010

kolko je tam ks velkosti č. 4, neviete? 😕

ollski
23. apr 2010

milada, v kt. baleni??? v economy packu 62, v giant 82 😉 v tej krabici, co by mali mat v DM je 2x62...

martinka17
23. apr 2010

nie, ja nemyslím ten box, oni sú teraz aj v tom "novinovom" letáku v akcii čo začal 16.4. a to jedno balenie za 12,8é, a áno 4 sú 62 😵

ewana73
23. apr 2010

martinka17 ale to je akcia?lebo taku cenu som videla tusim aj niekde inde to mi aj tak vychadzaju nejako moc draho..

martinka17
23. apr 2010

no cena je celkom fajn na pampers a áno, sú ešte v carrefour
http://www.zlacnene.sk/detail/detske-plienky-pa...

ale tak pampers sú drahšie, takže cena je preto vyššia 😀

ewana73
23. apr 2010

tak ano pampersky su drahsie ale minule som videla niekde "lepsiu " akciu,a ja som nekupila lebo doma som mala este kopec huggiesiek no a teraz lutujem lebo mam len sleep and playky a tie nie su az take dobre aj ked ma jedna vysla na zhruba 0,11€.

martinka17
23. apr 2010

joj, až teraz mi došlo, prečo dobrá cena sa mi zdala....so žolíkom je to na 1,55 a to je už celkom fajn cena 😀

no sleep and play...fuj, nikdy viac, ani zadarmo. A huggies, tie chrúst precikal za 2 hoďky 😅 😅
a neskúsila sa babylove? tie sú podľa mňa super

ewana73
23. apr 2010

no babylove som este neskusala lebo kazdy tu hovori,ze su dobre ale ,ze sa veeeelmi podobaju na tie lidlacke no a tie mam doma tri baliky pekne odlozene lebo su mojmu nejake velke a take volne gumky maju okolo noziciek ,ze kazde rano sa budil s uple mokrym scuranym chrbtom.tak som ich zatial odlozila ,ze reku snad mu do nich narastie prdelka.. 😀 no a tie pampersy nam teda najviac vyhovuju.e teraz bola u nas kamoska a doniesla malemu vlhcene utierky a som sa smiala ze sleep and play ze to ma seriu k pamperskam no ale fuj take su hnusne mne strasne smrdia a na dotyk su ako mydlova voda 😝 ..

ewana73
23. apr 2010

ozaj a inac kolko stoja pampersy active baby bez akcie akoze normalna cena?

martinka17
23. apr 2010

no to neviem, ja plienky kupujem podľa ceny..najlacnejšie vyhrávajú. Samko má malú prdelku tiež a babylove sú mu OK. Vieš, keby že si z okolia, tak ti kľudne tri darujem, aby ste odskúšali, aj keď mne sa tiež míňajú, stihla som jeden box s papmers, tak ich teraz používam 🙂

ewana73
25. apr 2010

jaaj martinka17,dakujem velmi pekne za ochotu,si zlata ale vase by nam boli asi este velke 🙂 . no postupne sa mi minaju tie sleep playky tak mozno sa rozhodnem pre babylove,chcela by som ich vyskuat.no a ak nebudu dobre vratim sa k active baby .

martinka17
25. apr 2010

mne sa babylove osvedčili až keď malý normálne jedol a teda mal hustejšiu stolicu. Na prvý krát som ich nemusela, teraz na každej inej hľadám chyby., lebo ich porovnávam s babylove, tak som sa zalúbila 😀

jja
25. apr 2010

baby,mam na predaj sleep and play -3. nam sa neosvedcilli, minuli sme asi 8 ks zo 78. kto by mal zaujem,napiste mi do IP a dohodneme sa.

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martinka17
25. apr 2010

rivatha
a sú to premium? Lebo tie clasic nic moc plienočky 😝 A huggies ináč bacha, strááášne sme ich precikávali, musela som častejšie prebaľovať ako iné druhy plienočiek 😀 Ale je tam aj jedna výhoda, keď je plienka nacikaná, tak smrdí 😵

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martinka17
25. apr 2010

no tie clasic, majú blbé zapínanie, to je skôr problém. A jasné, každý má rád iné.
a smrdia močom....malý smrdel ako cigánča🙂 Skrátka nepohlcujú tak pach. 😢

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
millada
25. apr 2010

podla mna su aj Huggies premium o ničom. Pripadaju mi ako Tesco, take tvrde 😝 Babylove su určite mäkšie. Nie ako pampers, ale mäkšie ako huggies 😉

mirka907
26. apr 2010

Rivatha, ja zas na Huggies premium nedam dopustit.....tie nam uplne najviac vyhovuju a hlavne na noc...Babylove mame precikane za dve hodiny a casto je po nich vyhodena. Treba vyskusat, kazdemu babu vyhovuju ine.

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rainee
26. apr 2010

ja som dnes kupila babylove 4 megapack 126ks za 15 euro s tym zolikom -25%

rainee
26. apr 2010

pampersky su teraz v akcii v tescu balenie za necelych 12 euro od kupy 2ks baleni

millada
26. apr 2010

mirka, mozno babylove skôr precikate aj preto, ze su menšie ako huggies. Ja som nedavno kupila tie huggies premium č. 3 a v porovnani s pampers a babylove su o dost väčšie. Aj tojours z lidla su take väčšie a pritom je to ta ista velkost 😲
Ale uz od viacerych som počula, ze na noc su huggies dobre. Neskôr vyskusam, zatial dominam tie menšie. Ale fakt mi pripadaju take tvrde 😒

a ja som bola včera v tescu a videla som pampers za vyše 12 € v akcii 😲 Neviem, či som zle pozerala 😝

beruska.zuzanka
29. apr 2010

ahojte myminy

milli, a kúpila si huggies premium, či classic, lebo premiumky sú určite menšie ako babylove plienky, teraz sme dimíňali balík a nejako ma neohromili, babylove sú super, pampers my nemusíme, malá z nich mala reakciu na riťke a precikáva ich, aj keď má len ja neviem, hodinku dve na riťke....

millada
29. apr 2010

berus, huggies premium mam a mne sa zdaju väčšie ako babylove 😲 A tiez sa mi tie huggies az tak nepačia, babylove sa mi zdaju fajn 🙂 A tiez mam pocit ze pri babylove nemala ziadnu zapareninku a teraz ma stale, ked mame pampers ☹ Ale mozno aj preto, ze vela kaka...