Kde nakupujete a aké plienky v akcii?

l3nka
4. mar 2009

Ahoj, nechodia nám v poslednej dobe letáky tak nemám prehľad kde sú aké akcie na plienky, vie mi niekto poradiť kde nakupuje plienky a aké používate?

matula1194
29. apr 2010

ahojky,mne sa tiez velmi osvedcili babylove a striedam ich s pamperskami..lebo ked idem niekde s malou kde nemam moznost ju prebalit tak babylove sa rychlo nasaju mocom a su dost mokre z vnutornej strany-tolko nesaju a babatko je mokre ale ked sa pravidelne prebaluje su ok,ale sto ludi sto chuti 🙂 a tiez su fajn babylove vlhke obrusky (tie biele sensitive) tiez v kombinacii s pampers sensitive..niekedy sa babatku nemusi ritka vyparit prave z plienok ale z vlhcenych obrusok..mala ma 3mes a vyparena bola len raz..obrusky pouzivam ako som pisala od narodenia a plienky som vyskusala snad vsetky🙂 ale kazda pokozka je ina 🙂 a vy pouzivate ake vlhke obrusky? nivea sensitive sa mi tiez pacia ale su dost drahe.. 🤐

vieraj
29. apr 2010

matula, ja mam rada tie biele babylove sensitive. a cena fajn pri 80kusoch 🙂

millada
29. apr 2010

ja som mala minule utierky pampers sensitive, ale teda boli podla mna uplne suche, o ničom. Zasa len draha vec, ale kvalita podla mna nič moc 😒 Tiez mam rada tie babylove sensitive a tiez tesco sensitive (take modro-biele) su super a maju dobre otvaranie/zatvaranie 😉

katikaba
30. apr 2010

babenky v TESCU maju akciu len na pampersky c.4? my by sme totiz potrebovali mensie a na tom letaku na nete to nemozem precitat

ewana73
30. apr 2010

no ja som dostala od kamosky utierky oranzove pampers clean &play a mam aj modre baby fresh a obidvoje su take hnusne,ze az.vobec necistia a su take mazlave a smradlave no viac krat urcite nekupim.a mne su najlepsie presne tak ako millada tie tescove senzitiv tie su uplne naj a za dobru cenu a presne to otvaranie mi na nich vyhovuje.

millada
30. apr 2010

katikaba, podla mna na vsetky čisla Active baby je ta akcia, nie len na 4-ky 😉

ewana 😵

rainee
30. apr 2010

mne uplne vyhovuju utierky wickies, tiez maju dobre otvaranie, alebo aj tescove su ok.

renabr
30. apr 2010

ja používam utierky huggies, materiálovo su uplne iné ako pampers alebo nivea a ostatné, mne sa najviac páčia, používam ich už 😕 šiesty rok, najskor pri dcerke, a teraz pri malom, pomedzi to som ich tiež kupovala, ja s nimi aj prach utieram doma aj koženu sedačku, proste na všetko 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
millada
30. apr 2010

renabr, vsestranne vyuzitie? 😀 Ja by som na prach asi nejake lacnejšie pouzila 😀

salonka77
1. máj 2010

Niektore druhy obruskov, hlavne vonavych, co som dostala od znamych, malemu skodia, tak tiez som utierala s nimi prach a je to supeeeeer!!! Ale uz sa minuli, tak kupim na prach tie obycajne a lacne z Tesca, to staci. 😀 😎

vieraj
1. máj 2010

no ja mama dotaz k plienkam z Dm-ky. mala som ich asi pred 3mesiacmi a zdali sa mi take hrube, alebo neforemne. neviem to presne popisat. vcera som kupila zas a su uplne ine. tenucke, perfektne, ani nie su body vlhke z nich/predtym som s tym mala problem, rano boli body vlhke/. neviete ci presli nejakou zmenou, ci sa to zda len mne? inak su fakt veeelmi dobre. vysli ma na 5sk /ks č. 4

millada
3. máj 2010

vieraj, mne sa babylove od začiatku zdali super. A som s nimi spokojna, len chcela som vyskusat rôzne, tak som nakupila z kazdeho druhu a teraz musim dominat 😀 Mam doma nejake zlavove kupony na pampers, tak tie budem kupovat. A ked lacnejšie, tak jedine babylove 😉

Neviete niekto z hlavy, kolko stoja tie tesco sensitive utierky? 😲

rainee
3. máj 2010

dnes som 1x pouzila utierky pampers a mala sa mi vyhadzala, moze byt z toho lebo su napustene aloe vera?

millada
3. máj 2010

rainee, moze to byt z toho. Tie utierky su kadečim napustene, tak moze byt negat. reakciu na niektoru zlozku 😒 Moja ma tiez teraz riadne vyhadzany zadoček, ale z toho, ze vela kaka a stale som jej to tymi vlhčenymi utierkami utierala. Tak som začala len čistou vodou a zda sa, ze to pomohlo 😉 Asi začnem tie utierky pouzivat len občas vonku a mimo domu 😅

martinka17
3. máj 2010

ja som tiež najprv používala vlhké, hneď v nemocke sa chrúst oprudila a nič nepomáhalo, až keď sme zrušili všetky vlhké utieky a krémy na riťku, tak sme mali pokoj. K vlhkým som sa vrátila až po pol roku, to už bol väčší a menej citlivý 😀
A používam len babylove, lebo sú najlacnejšie, ale nesmiem kúpiť vickies, mal z nich tak oprudený riťulík, že mi až reval od bolesti pri prebaľovaní. Tie som vyhodila, škoda že som nemala aj ja ten nápad s prachom 😅

zvalka
3. máj 2010

Milli,v akcii stoja okolo 5e 4ks po 72utierok 😉 bez akcie okolo 7e? Tak nejako.
A my sme mali skaredu reakciu na pampers sensitive ☹

adinam
4. máj 2010

Ahojte,dnes bežala reklama na pampers v tescu,neskoro som zachytila 😒 .Neviete,aká akcia prebieha?

millada
4. máj 2010

adinam, mam letak a tam je akcia na pampers -18 %. Cena 24,99 €: midi 150 ks, maxi 132 ks 😉

ollski
4. máj 2010

jj, je to ta ista cena ako bola v DM a v hypernove prednedavnom, no tu sa neda uplatnit ziadna zlava..
maju ich uz vylozene...dnes tam uz boli koooopy

micka969
4. máj 2010

Ahojte baby, neviem ci to tu uz niektore z Vas poznaju, sa mi to nechce vsetko citat, ale dajte si najlacnejsieplienky.sk alebo do googlu su tam fakt najlacnejsie pampersky. teraz mam odtial new baby 104 ks za cca 14 eur. da sa to objednat aj cez internet, ale predajnu maju v trencine. je tam vacsi vyber a aj ine vyhodnejsie balenia ako na nete... tak mozno to niekomu pomoze ak o tom este nevie

vieraj
4. máj 2010

micka to je o tom, ze mozes sa tam registrovat, a ty budes ich predajca vo svojom okoli, oni to dovezu vsetko teba a od teba budu brat tvoje kamosky. neplatis nic, kamosky budu platit im na ucet.

micka969
4. máj 2010

aha, tak nic... mne to kupuje kamoska v tn

vlastulka
4. máj 2010

Viera, Micka - ja kupujem od týchto báb, čo to takto berú, na MMB je ich kopa 🙂 A vyjdú oveľa lacnejšie ako teraz ked je akcia v tescu.. 😉 Mna vychádza ks plienky za 4,50 Sk a tu to v akcii vychádza až cez 5 Sk, takže sa to oplatí 🙂 A chodím si prevziať plienky osobne, takže neplatím ani poštovné, ale teda stále sa to oplatí, aj keby ste platili poštovné 😉
V prípade mi pošlite IP, a dám vám kontakt na kočku 😉 Ja som brala Pampers č.3. 64 ks za 10 eur 😉

vieraj
4. máj 2010

vlastulka, to je super cena, musim sa tam ist kuknut, ved to mam 15 min autom.dik za tip

vieraj
4. máj 2010

bola som pozriet na ich webe a č. 4 by ma vysli na 5,83skk, to je viac ako babylove, takze nic

millada
5. máj 2010

ale tušim v letaku som videla, ze aj Billa ma akciu a v Bille sa daju pouzit tie poukazky na Pampers, čo nedavno chodili poštou 🙂

gloria78
13. máj 2010

Ahoj maminky, tie čo máte menších drobčekov, neviete náhodou koľko kusov má a koľko stojí babylove krabicové balenie veľkosť 3? Vďaka.

zuzanale
13. máj 2010

gloria 3ky sú v krabici 100ks za 13,29€

baby a tie čo používate pampers tie v tescu a v hypernove mega pack 150 sk za 25€ sa vám neoplatia ????

ollski
13. máj 2010

Ahojte od 12.05. su v carrefoure pampers aktiv baby giant packy za 16,99....pri kupe 2 baleni dvojbalenie vlhcenych utierok gratis...myslim ze celkom oki cena 😉