• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kde nakupujete a aké plienky v akcii?

11. júla 2017 
@millada Take velke este nepouzivame, ale aj cislo 2 je podla mna rozdiel medzi tymito znackami, co spominas. Pampersky 2-ky nam uz boli male a Babylove 2 su stale fajn a krasne sedia este stale. Su tiez trosku vacsie, mozno je to taky rozdiel pri kazdom cisle, neviem. Skus odlozit, vyuzijete urcite neskor :wink:
2. jún 2010 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha, jasne, odlozim :wink: Určite ich vyuzijem. Len teraz rozmyslam, ze mam ešte kupon na babylove MIDI, tak či mam kupit, lebo je to 100 ks, aby som to zasa vyuzila :confused: Teda malá, nie ja :grinning:
2. jún 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som pampers porovnávala tiež a sú poooodstatne menšie. Mne to príde ako keby boli o pol čísla menšie, ak mi rozumiete :grinning:
Babylove pohodlne vydržia tie midi do 9kg, ak malá ešte nemá viacej ako 8, tak by ste mali vynosiť:slight_smile:
2. jún 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alana1111
a môžem sa opýtať, na čo sa zbierajú?
2. jún 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to sa musím opýtať
2. jún 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemusíš :dizzy_face: to je len žensá zvedavosť, už som to totiž aj inde postrehla a predpokladám, že je to vernostný systém ako nivea alebo walmark :grinning:
2. jún 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@millada Hmm, no 100 kusov vyuzijes podla toho, kolko malicka vazi a najma, aku ma ritku :dizzy_face: Ak si ich uz pouzivala, tak to vies najlepsie posudit... My uz miname tretie balenie Babylove 2, odkedy sme skoncili s Pampers 2. Kym stacia tieto, tak neprechadzam na vacsie, ale ani nekupujem vo velkom pre istotu :slight_smile:
2. jún 2010 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak som robila aj ja, pokiaľ netlačia a neprecikáva....tak je to ok.
Ja osm používala dlho 3, len na noc som dávala 4, aj to pampersky, lebo sú menšie, takže akurát sadli :grinning: Lebo čím menšie tým sú lacnejšie na ks :sweat_smile:
3. jún 2010 o 06:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej pampersky su ovela mensie ako ostatne plienky takze my kupujeme vzdy o cislo vacsie aby vobec sedeli.
3. jún 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinka17 Tak tak, aj ja si hovorim, ze naco kupovat vacsie, ked kym mensie vyhovuju, to vyjde dokonca vyhodnejsie. A velka plienka je teda nic moc :unamused: Teraz sa uz chystam nakupit Pampers 3, vyuzijem 2 eurove kupony a 25% zolika. Trosku spravime zasobu a vrhneme sa na ne, ked nam ritka podrastie :grinning:
3. jún 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len pozor, žolíka a zároveň ten zľavnený kupón na jeden paklík neberú, teda aspoň u nás nie :sunglasses:
a na žolíky idem v pondelok aj , taká suuuper akcia, že sa teším ako malá, kúpim apsoň 4 krabice :sweat_smile:
3. jún 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinka17 U nas beru :wink: Zistovala som :sunglasses:
3. jún 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha, beru aj zolika 25% aj kupon na 2€? Lebo viem, ze zolika a zlavu na cely nakup v pohode, ale na jeden tovar dve zlavy neberu. Aspon u nas :unamused:
3. jún 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@millada Ani u nas neberu na jeden tovar dve zlavy, ale to vtedy, ked mas 2 DM kupony. Ked je jeden iny, tak sa to vraj da... Dam potom vediet, ci som naozaj uspela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. jún 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha, tak vyskusam teda aj ja. Idem vytlačit viac :grinning:
3. jún 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@millada Jasne, za pokus to stoji :slight_smile:
3. jún 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tedaaaaa :confounded: , ja len ticho závidím, aj keď ja pampers až tak nemusím, babylove nám sedia lepšie :grinning:
3. jún 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinka17, ved babylove vyjdu bez akcie lepšie ako pampers s dvomi akciami, tak nemusis zavidiet :grinning: :wink: :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. jún 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@millada To nie, mam to preratane :stuck_out_tongue_closed_eyes: Uz s tym 2-eurovym kuponom cena vychadzala rovnako ako to mensie Babylove balenie :wink: Takze s tym zolikom to bude najlepsia plienky za kus na trhu myslim :sunglasses: :grinning:
3. jún 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinka17 Hmm, no nam sedia oboje v spravnom case :sweat_smile:, ale tie Pampersky cosi do seba maju :wink: Menej smradiku prepustaju a su jemnejsie, to sa im musi nechat. Staci len zbezne chytit a je to rozdiel :wink: Nuz ale ked nie je akcia, tiez kupim aj Babylove v pohodke, su tiez velmi fajn.
3. jún 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha, no macherka si, lepšie ti ide matika :grinning: Tak v tom pripade nakupim aspon 10 balikov :grinning:
To si ratala bezna cena minus 2 € alebo este aj minus 25 %? :confused:
3. jún 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiež na akcie a plienky kupujem podľa ceny :grinning: .....ináč najhoršie u mňa dopadli Huggies, nie len že ich precikal jedna radosť ale ešte aj smrkdkali...vraj majú, aby maminka vedela, že bábo cikalo :astonished: Ale tak podľa mokrých vecí to viem aj tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Keď som mala babylove prvý krát, to mal chrúst asi 4 mesiace, tuším, tak som povedala nikdy viacej :angry: .......teraz ich mám najradšej :grinning:
3. jún 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@millada To bolo len minus 2 eura vtedy a v DM, tak snad dobre pocitam :grinning: V Carrefoure napriklad to bolo viacej, o 101 a Tescu zatial nemam prehlad, kolko tam vyjdu. Ale tak oni nemaju zolikov, nenakupim tam, tak im treba :grinning:
3. jún 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinka17 My sme tiez kupili jedny Huggiesky, ale su nam este velke, hoci su to len 2-ky. Tusim su vacsie od Babyloviek. Uz som ich ale testovala, nebola to taka tragedia, len este boli volne cez nozicky. Inak, podla mna aj Babylove trosken smrdia, ked sa pocika :stuck_out_tongue_closed_eyes: U Pampersiek som necitila :slight_smile:
3. jún 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha :grinning: Ja uz tiez len na zoliky nakupujem vsetko :grinning: Aj som dnes rozmyslal v Lidli, či kupim, lebo maju pampers v akcii a celkom dobre to vychadza, ale vytiahla som tam mobil, nahodila kalkulačku, preratala s kuponom a vyslo mi, ze v DM-ke sa lepšie oplatia :grinning: :grinning: :grinning:
Uz len s tou 25%-nou zlavou to super vyjde a ak sa da ešte ten pampers kupon a potom na cely nakup - jeeejda, zadarmo plienky, ešte nam doplatia :grinning: A teraz su aj v akcii dokonca :slight_smile:
3. jún 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
huggies su take volne okolo nozičiek, nepači sa mi to velmi, lebo tak odstavaju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. jún 2010 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aky dvojeurovy kupon tu spominate? nejaky do dm?
6. jún 2010 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ceja, http://www.pampers.cz/cz_CZ/ecoupon_sk?src=3〈=sk

plati aj v Dm aj tescu aj carrefoure :wink:
6. jún 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby je v dmku nejake velke balenie pampersiek , myslim take ako teraz v lidli ze 80% plus....
my pouzivame plienky z lidlu tie toujours , ale dnes mi prisla pod ruku pamperska, lebo som zabudla malej vziat na vylet plienocky tak kamoska mi dala svoje, aj ked nam bola 4 ma trosku mala zdali sa mi fajn....boli take makksie, chcela by som skusit co to spravi s malou a ked budu fajn tak prejdeme na pampersky....dufam ze sa nevyhadze z nich, teda ked nic nebolo z tej jednej tak by nemalo byt ani z ostanych, nie?
A ak niektora uzivate velkost 5 , kolko plienok je v klasickom baleni?
6. jún 2010 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ollski diky uz som nasla...
7. jún 2010 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok