• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kde nakupujete a aké plienky v akcii?

9. septembra 2016 
Tak ja jsem zkusila uz spoustu druhu plenek a neeeej jsou Pampers premium care. Pi upltneni slev se to da zvladnout i financne, nemeli jsme zadny problem s protecenim, dokonce i stolice se krasne vsakne :slight_smile:
12. jún 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciferova No nemyslim si, ze zato, ze tebe vezmu vsetko, tu my darmo mudrujeme :wink: Proste sme sa chceli poradit a zistit, ako to je. Mne tu v Ziline vezmu len to, co im globalne dovolia. Kadejake kupony beru, ale len v moznych kombinaciach. V tych, co ti potvrdia aj na DM linke, ak si nie si ista. Mozno je to vsak v nejakych mensich mestach inak :wink:
12. jún 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ku kupónom..ja som už mala problém aj vtedy, keď bola sunarka kaša v akcii. Nechceli mi vziať kupon 2+1, lebo ani jedna nestojí 3,32....som skoro odpadla, lebo cena znížená bola asi 3 mesiace. Našťastie mala baba dlllllhu radu, tak sa na... a nablokovala to :grinning:
O mesiac som zohnala ďalší, zase to isté, lenže ja som sa poistila a na regály mali jeden druh za 3,32. Som ju vzala a na pokladni ťahalo akciovú cenu. Tak som povedala, že som ju brala aby som splnila podmienku kupónu, že ja zato nemôžem. NAkoniec nablokovala, ale tiež ohundrávala :wink:
A potom ma skoro vystrelo, keď ktosi tuším z Levoče písal, že u nich akciou Sunarka o 30 centov ZDRAŽELA a aj tak nikdy nemala náznak problému.
Takže je pravda, čo predajňa, to iný zvyk :grinning:
12. jún 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinka17 hej ja som písala a ani v PPani v SNV nikdy nebol so sunarkou problém lebo to je kupon 2+1 čiže ak keby bola cena vyššia zobrať musia ... a aj teraz v pondelok som míňala posledný kupon na sunarku a no problem. skôr by som povedala nie všade čítajú pokyny resp číta vedúca a ak tam nieje tak su ostatné mimo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. jún 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja som už potom nemala problém :grinning: Ešte jeden kupónik by mal prísť, tak sa teším, že už nemudrujú..
A čo sa týka pampers kupónikov, môj malý ich hneď preciká, lebo pije veľa čaju, takže mi viacej vyhovujú babylove a na tie je len žolík, teda na 4 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha urcite nebudem mrhat casom a energiou a vyvolavat kade tade :sweat_smile: ak zoberu, zoberu. Ak nezoberu, zblaznim sa? decko jednoducho do niecoho cikat musi :wink: aj jedna zlava je lepsia ako ziadna :wink:
12. jún 2010 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciferova Tak to ja mam energie ajajaaaaj :wink: Sme sa tu "dohadovali", tak som mala chut zistit a objasnit, kde je teda pravda. Neviem, co je na tom zle :slight_smile: Ja som taky zvedavec a najma som chcela vediet, ci ma predavacky neoklamali, to teda nemam rada :wink:
12. jún 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha suhlasim, klamanie a zavadzanie spotrebitela neznasam :wink:
12. jún 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosim vas nemate niekto kupony pampers v pocitaci poslat mi na email cetera@centrum.sk? nejde to vytlacit zo stranky a surne potrebujem kupit plienocky...dakujem
18. jún 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poslala som ti :wink:
18. jún 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby to platí na aké balenia, ja som si to vytlačila a teraz majú v tescu také Jumbo pack, dá sa to použiť aj na to? dík
20. jún 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je jedno ake balenie..ja som kupila sleep and play boli zlacnene na 9 a pouzila som kupon tak stali iba 7 eur....kupila som 6 baleni tak mame zasobu
21. jún 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

@zuzanakarolinka pri informaciach si zisti ci to berie tie plienky a kupon...niekde ich nechce brat
21. jún 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nie je na tom kupóne uvedené, že
Kúpte akékoľvek klasické balenie plienok: Pampers Active Baby Midi, Maxi, Maxiplus, Junior, XL, Pampers
Sleep&Play Midi, Maxi, Junior, Pampers Active Boy Maxi, Junior, XL, Pampers Active Girl Maxi, Junior, XL
predložte tento kupón a ušetrite 2 Eur (60,25 Sk).
lebo potom na jumbo by sa to nevzťahovalo, to nie je klasické. Radšej sa opýtaj na informáciach danej predajne, ako to oni blokujú, aby si potom neľutovala :wink:
21. jún 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mne to zobrali, takže sme super nakúpili, pri veľkosti 3 jedna plienka vyšla na 2,5 Sk, tak to je fakt dobré,
24. jún 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som kupovala jumbo a aj tak predavecka kukala ze co to za kupon jej davam, v zivote to nevidela tak mne to moze byt 15 ci z toho bude mat problem alebo nie, pokladna to vzala
24. jún 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, neviete mozem pouzit 2 zlavove kupony (z dm knizky a vytlaceny z pampers web stranky) na jeden nakup plienok???
25. jún 2010 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata1976 ahoj, nemozes, uz to skusalo par bab, resp. zavisi od predavacky, ale tu baby co skusali nepochodili
25. jún 2010 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Asi sa to tu už písalo, ale ten pampers kupón z netu stačí čiernobielo vytlačený? Vďaka
26. jún 2010 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. jún 2010 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, a jake kupony pouzit tedka, kdyz uz je jul? :slight_smile:
9. júl 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte od 14.07. zacina v Bille akcia na pampers economy pack+50% vychadza to nejako 451skk napr: maxi tj 4 je tam 82 ks ....ked budem mat cas este kuknem letak...v akcii su aj ine velkosti...
11. júl 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ollski Plus 50%? To by mala byt super cena, musim pohladat na nete letak, lebo brigadnici mladi ich asi zahadzuju a nie hadzu nam do schranky :grinning:
11. júl 2010 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute. Teraz maju v Tescu akciu na Huggies plienky plus 50% a vychadzy to za dobru cenu napr. ja som kupila Hugiies premium 3 128kusov za 17,99.
11. júl 2010 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tato akcia trva do koca jula
11. júl 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ku nam sa letaky tiez dostanu len obcas :frowning2: ale som si zobrala od nasich :D taaaaakze:
akcia plati od: 14.07-27.07.2010 Pampers economy+50% v ponuke midi, maxi a maxi plus tj 3, 4, 4+
4-riek je tam 82 ks za 14,99 tj 451,59
12. júl 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ollski Vdaka ti, dobra vila :slight_smile: Ja sa este pozriem, kolko je v baleni trojek, mozno 96. Stvorky este nemame nakupene, tie ani nemam spriemerovane zatim :grinning:
12. júl 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
101 Drogerie od 14.7 do 27.7 Pampers Sleep and Play (midi 58 ks, maxi 50 ks) po 6,99 eur,,,,,,huggies vlhčene vreckovky 4x64 ks po 5,99 :slight_smile:
14. júl 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata nie su uz nove kupony na pampers? myslim tie z webu co tlacievame.
17. júl 2010 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dnes sme kupili za 17,99 eur huggies premium 128ks v baleni v tescu...to pre tie co huggies kupuju...velmi sa to oplati velkost 3..neviem ci aj ostatne velkosti
23. júl 2010 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok