Kde nakupujete a aké plienky v akcii?

l3nka
4. mar 2009

Ahoj, nechodia nám v poslednej dobe letáky tak nemám prehľad kde sú aké akcie na plienky, vie mi niekto poradiť kde nakupuje plienky a aké používate?

annie13
12. okt 2011

@skeblicka77 pre mna za mna nakupuj kde len chces

nanika
12. okt 2011

V BA Brendon Huggies premium za 10 Eur

http://www.brendon.sk/products/list/all/all?&&p...

nanika
19. okt 2011

Tesco ma teraz akciu na gaga plienky

karap
19. okt 2011

ano,Tesco ma v akcii Gaga plienky,su super,aj ja sa na ne chystam....v.5 pre syna[snad uz coskoro vysadime uplne]a v.2 pre dcerku,ktora je este v brusku....
Huggies-ky sa mi nepacia,maju cudny tvar a maly mi ich vzdy precikal.Gagy su super,za skvelu cenu 😀

nanika
20. okt 2011

@karap ja som ich kupila teraz prvy raz a zistila som, ze so to vlastne tie stare tesco plienky, co som kupovala kedysi pre syna. Vzala som na skusku pre dceru, ale su velmi tvrde a neforemne, nemaju pruzne bocne pasy. Tak to uz potom radsej sleepandplay. Alebo dm, su menej hutne a maju lepsie gumky a na bokoch pruzne pasky. Ale cena za gaga je viac nez priazniva 🙂

katka3012
20. okt 2011

My kupujeme z Lidla toy tours ,som maximalne spokojna,a su financne prijatelne 😉

nathalie111
21. okt 2011

Kde sa oplatia Pampers (Premium),ked nie su v akcii?Vdaka za rychle rady... 😉

majaza
23. okt 2011

@nathalie111 teraz je akcia do konca oktobra na maxibalenie v DMdrogerii

nathalie111
23. okt 2011

@majaza a nevies,prosim,kolko ks je v baleni a aka je cena? 😉

fialkaa
23. okt 2011

ja som teraz objednala huggies na mall.sk. vyjde ma 1 plienka necelych 16 centov a dovoz zdarma,

annie13
24. okt 2011

@fialkaa a mne to ukazuje 5,4 za postu ako zadarmo? tam pisu ze len hracky zadarmo

fialkaa
24. okt 2011

@annie13

zle som to napisala, prepacte. ja som objednavala aj hracky, preto doprava zadarmo. myslela som, ze je to naopak, ze pri plienkach je doprava zadarmo.

annie13
24. okt 2011

@fialkaa jaj tak lebo suseda chce odtial pouzivaju tieto huggies slubila som ze jej dam vediet ked bude zadarmo dodanie tak preto som sa pytala ale hracky nam netreba ani im,dakujem za vysvetlenie

majaza
24. okt 2011

@nathalie111 , no v letaku mali napísané č. 4 - 104ks, ale ja som dnes kupila č. 3 - 120ks, ale ine vôbec nemali (ani tie štvorky), podla mna je to na všetky velkosti, len musia mať. Je to vlastne dvojbalenie plienok (2 baliky su v krabici), pozeram aku maš babenku, vy asi ešte dvojky používate, že? treba sa spýtať.
A stoja 22,90.e
ja som si ešte vybrala bodovu knižku, dala som na to kupon -25% a -15% n cely nakup, tak ma vyšiel jeden balík že 7,30eeeeeeeeeee WAW! 😵 😵

majaza
24. okt 2011

inak do konca mesiaca na mall na tieto plienky doprava zdarma + môžeťe využiť zľavove kupony, potom vyjde fakt fajn cena!

http://www.mall.sk/listy/pampers-megaboxy

annie13
24. okt 2011

@majaza ale doprava nieje zdarma ci? nepisu to tam a ked dam do kosika tak mi normalne zarata 5,4 dopravu

majaza
25. okt 2011

@annie13 ked kliknes na tie plienky, hore je napísané "doprava zadarmo", ale to je len na tych 6plienok, huggies tam niesu ak chces tie

annie13
25. okt 2011

@majaza ano je to len na niektore pampers uz som zistila dakujem ti

discovery8080
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adrianai
18. nov 2011

čaute žienky, už dlho neboli kupóny na pampers,či?

annie13
18. nov 2011

@adrianai kaslat im na take kupony ked uz platia len v najdrahsich predajnach

adrianai
18. nov 2011

@annie13 noo, šak zdajú sa mi nejaké drahé 😀 teraz sme výnimočne presedlali na babylove, tak možno pri nich zostaneme 😝 len sa mi zdá, že tak "nedýchajú", malá má občas v záhyboch trošku červenšiu kožičku 😠

annie13
18. nov 2011

@adrianai ja davam pampersky uz len na noc cez den davam tie zelene tesco a snazime sa uz aj bez ale nedari sa

adrianai
18. nov 2011

@annie13 a tie tesco sú dobré?ja sa bojím skúšať nové, lebo keď sa mi nepáčia, malej to nedám a čo urobím s celým balíkom? a neboj, ono to pôjde..raz určite 😉 ja sa chystám odúčať v lete, to bude mať podobne ako tvoja, no uvidím, čo ona na to 😀

euphoria
18. nov 2011

neviete pls kde je akcia na huggies premium?

moma
18. nov 2011

@adrianai pred 2 dnami som skusila pouzivat tesco (zelene) a na moje prekvapenie su velmi dobre a v porovnani s ostatnymi lacnejsimi plienkami nie su take tvrde.

annie13
18. nov 2011

@adrianai zelenych sa neboj tie su velmi dobre a teraz su v akcii do konca novembra
maju aj tie bocne pasiky natahovacie nie su tvrde
neolutujes

annie13
18. nov 2011

http://www.billa.sk/ponuka/letaky/hlavny-letak-...
16-22. november Billa pamers active a premium 11,99€

katren
18. nov 2011

@euphoria skus pozriet na www.najlacnejsieplienky.sk
My nakupujeme na www.najlacnejsieplienky.sk teda ak nie je niekde inde lepsia cena.... 😉