• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kde nakupujete a aké plienky v akcii?

9. septembra 2016 
objavila som akciu na happy plienky na zlavovom portali http://www.morezliav.sk/az-3-baliky-detskych-plienok-bella-baby-happy-pre-vase-dieta-teraz-za-2598
len škoda že momentálne nemajú takúto akciu aj na tie menšie veľkosti
29. nov 2013 o 11:35  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v septembri 2017 (24. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bella happy plienky sú teraz v akcii 2+1 aj s krémom darčekom http://www.bella4you.sk/
všetky veľkosti
16. dec 2013 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. jan 2014 o 11:33  •  čaká bábätko, termín má v máji 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme kupovavali z lidlu toujours ..ale nedavno ich zmenili a uz sa nam nezdaju az take dobre :-/ velmi lahko nam premokaju ale osvedcili sa nam obycajne plienky z hypernovy tie euroshopper cervene :slight_smile: su uzasne a nepotrebuju ani akciu pretoze su dost lacne aj tak :slight_smile: a potom este kupujeme tesco plienky tie biele :slight_smile: tie su dobre save ale akurat mna hnevaju tie lepky pretoze niekedy sa tak nalepia ze sa potom nedaju odlepit a znova pouzit ..napriklad ked chcem dat maleho na nocnicek a potom mu plienku znova nasadit :angry: jednoducho nejde pretoze s lepkou odtrhnem aj kusok plienky :grinning: ale potom si sikovna mamina pomoze lepiacou paskou :grinning:
9. jan 2014 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matej815 plienky sa v rakusku neoplati kupovat
9. jan 2014 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peta_petruska Rakúske sú kvalitnejšie :wink:
8. mar 2014 o 21:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matej815 pravdupovediac, ja som si vyrazny rozdiel (teda okrem ceny), nevsimla :slight_smile:
9. mar 2014 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my používame bella baby happy a teraz sú v akcii 2+1 na www.bella4you.sk dovoz majú zadarmo
12. mar 2014 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zozeniem kvalitne plienky DADA - su bez chemikalii, na suchy zips. Viac na mojom bazari pod menom rajojo573 - 8,7E/balik.
27. mar 2014 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
našla som akciu 2+1 na happy tak vyskúšame :slight_smile: používame teraz veľkosť mini. dnes majú prísť tak uvidíme aké budú ale kamošky sú spokojné. Nakúpila som ich tu a doprava je zadarmo http://www.bella4you.sk/bella-4-you/eshop/1-1-Starostlivost-o-deti/1-2-Detske-plienky/5/150-Akcia-2-1-Bella-Happy-Mini-a-38-ks
28. apr 2014 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my pouzivame babylove z DM, hlavne ked je akcia na detsky sortiment (-25%)
21. máj 2014 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminky neviete mi náhodou poradiť,či je možné ešte niekde zohnať plienky GAGA?nám veľmi vyhovujú no v tescu ich už nebudú mať:(((
2. jún 2014 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V LIDLi plienky tie male baličky, tenke su asi za polovicu 2,99€ stoja.
23. júl 2014 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamicky neviete mi poradit ci v rakusku su lacnejsie pampers ako u nas na slovensku?cez noc chcem davat pampers na spanie a cez den z tych lacnejsich plus klasicke latkove.
1. sep 2014 o 13:37  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam na predaj Pampers 7-14 kg, 62 ks, mam ich viac cena 10/bal.
osobny odber Levice a okolie..
n.
1. feb 2015 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pouzivame Libero plienkz, velky spokojnost, konecne sa daju kupit na SK v Brendone, pri objednavke nad 40 eur doprava zadarmo.
12. máj 2015 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Máte skusenost s podmienkami beauty baby z mullera ?
23. jún 2015 o 19:15  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2017 (29. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Máte skusenost s plienkami beauty baby z mullera?
23. jún 2015 o 19:16  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2017 (29. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tuto znacku vobec nepoznam ale pouzivam Happy od Bella a su vyborne skoda ze uy na slovenskom trhu nie su huggies tie boli perfektne :O(
18. júl 2015 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mate niekto skusenosti s plienkami Bella panda? Teraz ich maju na feedo za vybornu cenu, len som sa s nimi este nestretla tak sa ich bojim objednat....nie su take igelitove?
28. aug 2015 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizu89 ahoj, plienky v rakusku su drahsie. Ale neuveris, ked kupis pamper v rakusku mas na nich made in germany a ked kýupis pampers na svk mas na nich made in polland. Malo kedy sa stane ze kupim na svk made in geramany. podla mna je to na tych plienkach citis (dotyk aj presakovanie)
28. aug 2015 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja kupujem len plienky babylove z dmky ten megapack krabicu vzdy s 25% zlavou na kuponik a teraz som kupila aj toujous z lidla tie su fajn a boli v akcii.
13. okt 2015 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rainee tie babylove su ake? Kvalita ked porovnas s lidlovkami? Lebo este som ich nemala a bojim sa kupit kedze jedine pampers a lidlovky som mala a veru tie lidlove su podla mna hodne horsie.
15. nov 2015 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenulienka86 podla mna su v pohode. Kup na skusku 1 balik a uvidis,ale kazdemu vyhovuje nieco ine ja som spokojna aj s lidlackymi,mne pridu lepsie ako pampers.
16. nov 2015 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja kupujem plienky pampers v Tesku,ich obalje oranžovej farby,modre neodporučam lebo môj synček z nich bol vyhádzaný :frowning2: su naozaj kvalitné,nepretekajú,som s nimi spokojná,syncek s nich nieje ani výhadzaný,ked sa pociká ani neplače a su naozaj za dobrú cenu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. júl 2016 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rainee vyskusala som ale nebolo to ono. Savist v pohode. Ja aj tak najneskor po 2h prebalujem ale vonkajsi material tvrdy skriabaci. Pampers radsej.
8. júl 2016 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenulienka86 sa mi tiez zda ze uz tie babylove nie su take kvalitne ako byvali. su tvrdsie a pri dlhsom pouziti na noc sa tam tvoria take granulky -rosol ci co to je. Najhorsie u nas zatial boli tesco tie obycajne igelitove plienky, clever a oranzove pampersky...
8. júl 2016 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamicky, velmi pekne vas prosim o pomoc, dochadzaju mi plienocky malemu RP je este daleko, nasla by sa tu aspon jedna mila mamicka ktora by mi pomohla a pozicala do RP 20eur, cestne vratim, mam raifansen banku ...prosiiim
8. júl 2016 o 18:26  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babz ja sa Vas chcem opytat, ci je tu niektora taka, ktora ma aj vyskusane plienky Baby baby soft - a kde sa daju zohnat, plienky Helen Harper - a kde sa daju zohnat, a plienky Happy mimi z drogerie Teta? Dakujem za odpoved
7. sep 2016 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok