Kde nakupujete a aké plienky v akcii?

l3nka
4. mar 2009

Ahoj, nechodia nám v poslednej dobe letáky tak nemám prehľad kde sú aké akcie na plienky, vie mi niekto poradiť kde nakupuje plienky a aké používate?

ica9
23. aug 2010

Ahojte. V tescu maju byt od 25.8 v akcii huggies economy mega a v Bille huggies economy jumbo. Neviete aky je medzi tymi plienkami rozdiel? a su to huggies classic alebo premium? Cenovo to vychadza super, len som este o takom baleni nepocula. Dik

martinka17
23. aug 2010

@ica9 videla som len leták, ale je to podľa mňa clasik, tie bez pružných pásikov a potlače 😉

ica9
23. aug 2010

@martinka17 Som dufala, ze premium 😖

martinka17
23. aug 2010

podľa obrázku nie, skôr clasik ☹

nanika
24. aug 2010

@ali_ali_1510 tak to sa stalo presne aj nam, ale ucet uz nemam, nevyreklamujem, tak to snad odtrpime. Tiez som sa divila, od coho mame vecne spinave body v dolnej casti.

martinka17
24. aug 2010

@nanika napíš priamo do huggies, čo sa stalo, možno nejako zareagujú 😉

nanika
24. aug 2010

Napisala som, ze by som rada vedela, co sa deje, uvidime, ci im budem stat za odpoved, lebo dozrata som teda riadne :( Som v polke toho mega balenia a este jedno mam cele. Zacinam mat podozrenie, preco ich dali do akcie :(

martinka17
24. aug 2010

@nanika reklamovať sa dá aj bez bločka, len nie všade, neplatila si kreditkou? To je v podstate tiež doklad o zaplatení 😉

beruska.zuzanka
24. aug 2010

@nanika @ali_ali_1510 čaute kočky, sa vám sem votriem 😅 a ja som si myslela, že som mešuge, keď som videla fialovú na bodynkách a na prebaľováku, som myslela, že nám nejako farba s prebaľováka púšťa či čo a to tie pleny potvorské 😠 😠 😠

ollski
27. aug 2010

@macka23 DAKUJEMEEEEE 🙂))

luly13
27. aug 2010

ja som tiez mala fialove na prebalovaku, dokonca aj na rukach, ale bolo to na 100% z toho igelitoveho obalu huggies premium. priamo z potlace sme nikdy nic nemali a to ich pouzivame od zaciatku. pampers sa mi nejak nepacili. huggies nam prekakaval len vtedy, ked som myslela, ze este potrebuje 3ky a nie 4ky (tucko jeden 😀 ).
kupujem ich kvoli pruznemu pasiku na celom chrbatiku. maju to aj nejake ine plienky?

cetera
27. aug 2010

Ahojte ja som kupila vcera tie akciove huggies economy mega a su to najhorsie plienky s akymi som sa doteraz stretla. Su ako z tvrdeho papiera no hruza.Ak mate niekto zaujem pouzila som 3 kusy cena za balik by bola 8 eur. ak to chcete postou postovne by bolo 1,50 euro.bola som nutena ich kupit kedze nam dosli pampersy a hura ze uz su nove kupony ani som nevedela ze uz su, nemusela som kupit tie hrozne huggiesky.

nanika
28. aug 2010

@luly13 pruzne pasy, s ktorymi sa zapina plienka su lepsie 🙂 maju ich pampersky a babylove z dm. Babylovky su velmi kvalitou podobne tym huggies, len maju potlac len v predu na brusku. My ich pouzivame od narodenia, teraz som sa ulakomila na tie huggies, ale nikdy viac :(

No a to fakt nie je z obalu, lebo to nie je fialova farba, ale to zafarbuje asi tak do skoricova...

luly13
28. aug 2010

@nanika dakujem. ono to je asi vec vkusu. nam huggies fakt vyhovuju. plienky len s tymi pruznymi pasikmi sa mi nepacili. skusila som aj babylove aj pampers, no cela rodinka sme sa zhodli, ze huggies su pre nas tie prave. pouzivame len premium, nie clasic

nanika
28. aug 2010

@luly13 , jasne 🙂

pegie
28. aug 2010

mam k dispozicii zlavnene kupony na plienky pampers, kupony su na vytlacenie. poslem emailom.

millada
29. aug 2010

@pegie , mne prišli ale česke 😒 To mas na eura?

martinka17
29. aug 2010
millada
29. aug 2010

@martinka17 , dakujeeeem 😉 😵

martinka17
29. aug 2010

@millada nech poslúži🙂

pegie
30. aug 2010

@milada ano na eura

adrianai
31. aug 2010

@martinka17 Ahoj, môžem sa spýtať, treba sa niekde registrovať alebo ako to funguje, aby aj mne chodili takéto kupóny? ďakujem 🙂

martinka17
31. aug 2010

@adrianai tuším práve na tej stránke pampers, ale mne to chodí len na mail, čo som si všimla, tak je vždy všade veľká reklama, keď sú tie kupóny a ja tu ten link zvyknem hodiť:_)

adrianai
31. aug 2010

@martinka17 aha, ďakujem za info,doteraz som si to nikde nevšimla, až tu 😀

martinka17
31. aug 2010

super, aspoň téma plní účel 😅 Ja som to videla hlavne na babybazare a mimibazare 😉

zuzanakarolinka
31. aug 2010

baby a dnes majú aj na dojčenský sortiment a teda aj na plienky akciu 20 % v Bille a uplatniť tie kupóny k tomu, to vyjde pravdepodobne dobrá cena, len neviem, koľko stoja normálne

nanika
31. aug 2010

Ahojte, dnes sa mi ozvali z huggiesclubu, takze nakoniec z tej reklamacie asi aj nieco bude, posielam vzorky s obalmi do ciech.

nanika
1. sep 2010

Upozornujem na akciu Pampers v Metre okolo 26 Eur krabica, tusim 3,4 a tie dalsie po nich, trojky 186 ks

ninny
2. sep 2010

ahojte,
po koľko kupujete plienky Huggies Premium a Pampers? 😉