Kde nakupujete a aké plienky v akcii?

l3nka
4. mar 2009

Ahoj, nechodia nám v poslednej dobe letáky tak nemám prehľad kde sú aké akcie na plienky, vie mi niekto poradiť kde nakupuje plienky a aké používate?

ollski
16. máj 2010

alana1111, zelene si myslim parfumovane a s aloe vera...biele su bez parfumacie asi s pantenolom, myslim, no uz sme ich dlhsie nemali...my pouzivame najradsej babylove modre...su makkcie a hrubsie ;)

martinka17
17. máj 2010

ja mám radšej biele, tie zelené mi stráášne smrdeli 😝

modré? to som ešte ani nevidela 😲 😎

millada
17. máj 2010

ani ja som modre nevidela 😲 Biele su sensitive, väčšinou tie pouzivame, ale ani zelene nie su zle. Podla mna su super aj Tesco sensitive a maju aj dobre otvaranie/zatvaranie 😉

zuzanale
17. máj 2010

alana ja striedam raz biele sensitive keď sa mi podarí zohnať zľavový kupon a inek zelene tie su oproti sensitivkam trolinku hrubšie a voňavejšie modré sú tušim s olejčekom take mastnejšie....... ale sú všetky dobre ja ich kupujem vkuse už skoro 4 roky začala som ich používať keď sa staršia dcera narodila a zlú skúsenosť nemám som spokojná.....
aj keď najlepšie sú asi nivea utierky len sú hrozne drahe ☹

ollski
17. máj 2010

ahojte 🙂 s olejcekom su zelene so slnecnicou 😝 podla mna su hrozneeeeeeeeeee, dve balenia som po otvoreni vyhodila, lebo smrdeli a boli eeee mastne az slak, modre sa volaju tusim comfort?? maju taky bledomodry obal s klasika babom navrchu ako tie ostatne, no su takeho materialu nie hladkeho...ale s takymi tymi "gulkami " 🙂 sa mi zda, ze prave z tych byvaju aj cestovene balenia po 15 ci 20 ks...ale predavaju sa len po 1, nie ako biele a zelene po 2 al 4...

kwetinnka
17. máj 2010

JA som mala najlepsie skusenosti s obruskami Nivea,Clorane a Bioderma.Pampersky sensitive smrdia..teda aspon mne...este aj Tesco su celkom fajn.My sme s huggieskami spokojny....dobre sa jej vnich hybe..a mne sa tvrde nezdaju...ale kazdemu sadne nieco lepsie

alana1111
17. máj 2010

Ďakujem za odpovede

salma22
17. máj 2010

rainee ...ja skor kupujem vacsie len vtedy ked vidim ze ma mala otlacky od plienky na nozickach

katarina.banska
18. máj 2010

ahojte
prosim poradte. vobec sa nevyznam v cenach za kus plienky.
aka je dobra cena za kus plienkx? znackovej ako je pampers,huggiees
19 centov za kus je uz vela?lebo neviem ........

dakujem 🙂

ewana73
18. máj 2010

cawte,prisiel mi predvcerom znova mailom kupon na 3€zlavu na pampersky. 🙂

millada
18. máj 2010

katka, ja som to vzdy tak preratavala na Sk, ze do tych 5,- SK je dobra cena 😉

a musim pozriet tie modre babylove utierky. Taku farbu som nevidela, len zelene a biele 😲

ewana a uz je na slovenske obchody? Lebo aj mne prišiel, ale ked som to rozklikla, tak bol pre ČR 😒

ewana73
18. máj 2010

millada,hm tak vtedy som to nepozerala,az teraz na tvoje upozornenie.ano je to pre CR. 😢

martinka17
18. máj 2010

mne sa pri 3 alebo dokonca 2 zdá tých 19 centov už dosť veľa, dajú sa kúpiť aj lacnejšie, hlavne na akciu. A tiež záleží od značky. Ja som kupovala na začiatku 3 fialové tesco, tie boli super a vychádzali v akcii do 4 skk🙂 Teraz babylove, tie stoja so žolíkom 4 len asi 11 centov 😀

katarina.banska
18. máj 2010

takze ked mi vyjde na kus okolo 15 centov tak to je dobra cena ano?
kupovala som vcera pampers a vysli kus na 17 centov.
mame doma malicku 12 dnovu a neviem tiez ci jej uz mozem davat pampers ale cislo 2 alebo mam stale pouzivat new born?
dakujem vam, ako viem, kedy uz mozem prejst na cislo dva.
lebo jednotky som nevidela, ale to su asi tie new born alebo? dakujem za rady
🙂

martinka17
18. máj 2010

katka
podľa kg, ale hlavne pampers sú dosť malé plienočky, tak je to asi jendo 😉

martinka17
18. máj 2010

aha a jednotky sú pre tuším pre predčasne narodené a new a 2 by malo byť to isté 😀

katarina.banska
18. máj 2010

dakujem
mame nakupene dvojky pampers tak snad budu uz fajn, aj ked sa mi zdaju teraz dost velke este. a napisane je, ze su od 3 do 6 kg. a moja mala moze mat teraz asi cca 4kg.
🙂
no tak som snad dobre nakupila...

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katarina.banska
18. máj 2010

dakujem rivatha. davame pampers. 🙂 no este mam asi 5 ks hugiies 1, tak uvidime ci ich este pouzijeme 😒

rainee
19. máj 2010

zlavovy kupon pampers plati aj pre SR ci len CR?
no ono tie plienky ju netlacia ze by tym boli malicke len mi pridu akesi kratke a sa mi potom precikava. takze miniem co mam a prechadzam pri 9kg na 5ky, co uz.
sleep and play by som najradsej vyhodila do kosa keby tolko nestali, musime to este tak 2 tyzdne dominat 😝
utierky babylove sa mi zdaju byt dost suche, mala som teda len zelene a biele. a pampers s aloe smradlave slizke a este sme sa aj vyhadzali 😝

miska333
19. máj 2010

ahojte, odkial mate tie zlavove kupony?

millada
19. máj 2010

miska, postou chodili zlavove kupony na pampers. Adresu maju bud z registracie pri odovzdavani baličku u gynekologa alebo ak si sa zaregistrovala na ich stranke papmpers.cz 🙂 A teraz chodili mailom kupony, ale su len pre ČR 😒

miska333
19. máj 2010

dakujem

martinka17
21. máj 2010

http://www.pampers.cz/cz_CZ/ecoupon_sk?src=3〈=sk

našla som to v inej téme, ak by sa niekomu hodil kupónik na pampers peľušky 😀

zamilovana
22. máj 2010

a dokedy platia kuponiky?

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
millada
22. máj 2010

rivatha, praveze nie 😉 ked posielali nedavno mailom, tak to platili len pre CR, ale tento,čo dala link martinka je na SR 🙂 Ved si rozklikaj 😉

ollski
22. máj 2010

jj, vyzeraju rovnako ako tie pred par mesiacmi, urcite sa opati, a hlavne ked su plienocky v akcii 😉 a ako tu predtym jedna maminka pisala, lepsie je kupit viac mensich baleni 😎

millada
22. máj 2010

ollski, čoho sa oplati kupit viac menšich baleni???

zuzanakarolinka
22. máj 2010

baby teraz majú v tete drogérie sleep and play za 6,99 a utierky 2x72 za 1,99 €