Kde nakupujete a aké plienky v akcii?

l3nka
4. mar 2009

Ahoj, nechodia nám v poslednej dobe letáky tak nemám prehľad kde sú aké akcie na plienky, vie mi niekto poradiť kde nakupuje plienky a aké používate?

mariana0915
19. apr 2011

@martinka17 a ako sa daju ziskat žoliky?????na ucitu sumu nakupu??????

martinka17
19. apr 2011

@mariana0915 nemáš tú fialovú kartičku?
http://www.dm-drogeriemarkt.sk/Master_CMS/_site...
na tú za každé eur dostaneš jeden bod aza body máš odmeny, za 50 bodov je knižka so zľavami a tam je stále žolík-zľava 25 na ľubovoľný výrobok, ja plienky bez toho ani nekupujem 😀

silvia0111
21. apr 2011

co hovorite na vlhcene utierky Helen Harper co su v akcii v Kauflande???
su dobre? a vlastne oplatia sa vobec ten pocet ks a cena ?
dakujem 🙂

nibiru
30. apr 2011

takze om bola kupit s tym zolikom dm plienocky no su ovela tensie ako tie bella happy co som fakt rada kedze ona ma take tucnucke stehna a este siroka plienka 😖 😀 ked sme doobeda doma tak sedkame na nocniku uz nam to ide kazde rano cikame a uz 2den aj kakame do nocnika 😀

hrdzaa
2. máj 2011

Ja som pozerala leták z lidlu a tam je akcia od dnes na plienky toujours maxi,midi a junior 2+1 zadarmo.. nepoznám ich ale hlásim akciu !! 🙂

nanika
2. máj 2011

@hrdzaa su ok, porovnatelne s DM

nibiru
3. máj 2011

@hrdzaa ano su pojdem ich kupit:o)dnes som tam bola tak mam krasnu prebalovaciu tasku sice som chcela tu vatciu ale modru nemali tak som si nakoniec vzala tu mensiu modru nech nechodim ako kanarik ked uz mam modry kocik. 😀 pancusky mam este z minulej akcie.inak tie plienky sa podla mna rovnaju aj pamperskam. 🙂

kvata
3. máj 2011

@nibiru myslíš tým bielym pamperskám (premium care), lebo tie sú super tenké, tak potom by som ich v lídli kúpila aj ja, ale keď ich nepoznám, je to vela kusov

nibiru
3. máj 2011

presne tak mala je aj po celej noci rano sucha hoci je plienka plna 😉 ja ich pouzivam na doma na von som verna pampers aktiv baby som ich nakupila vela zo zolikmi s dm tak teraz mam pokoj 🙂

zuzkat1
3. máj 2011

@nibiru to kde si kupila tu prebalovaciu tasku?... trochu mimo temy🙂 ale aj ja by som chcela nejaku🙂 len vsetky co sa mi pacia su strasne drahe 😅

nibiru
3. máj 2011

lidli maju 2druhy velka mala a modra a fialova kukni na aktualny katalog lidlu stoja 11€

julinka2787
3. máj 2011

@nibiru a aj stoja za to? tie tašky myslím... lebo sa mi tá veľká fialová strašne páči, ale či nekúpim hovadinu... 😕

nibiru
4. máj 2011

@julinka278no uplne perfekna bola hlboka vela vackou na oboch stranach zvonku tiez vacky ja tam mam vyzivi ked ideme von hlavne je to material nepremokavy a ta velka ma ked ju otvoris take spevnenie na vrchu keby mali modru tak si zoberem tu vatciu 😒

nibiru
4. máj 2011

@nibiru tiez je tam puzdro na flasu ale je uzke mozno tak na uzku flasku 😉

zuzkat1
4. máj 2011

@nibiru takze maju aj mensiu tu fialovu? ja to chcem na golfky tak mensia by mi stacila🙂 jaj no idem sa dnes pozriet hned poobede...dufam ze nezacne liat...

hrdzaa
5. máj 2011

@nanika Nepoznam este ani dm 🙂 Zatial pouzivame pampers newborn stale uz som aj rozmyslala,ze by som skusila inu znacku ale ked malej nerobia zle pampersky tak sa bojim skusat zbytocne ine znacky aby som jej nahodou tym nepodrazdila pokozku. Ak sa raz vyhadze z pampersiek tak potom budem skusat ine 😀 Z dmky kupujeme len vlhcene obrusky a pouzivam ich stale aj doma a ritka v poriadku 🙂

hrdzaa
5. máj 2011

No a v tescu som videla pampers giant pack v akcii ale cenu vám neviem povedať :-P

hrdzaa
5. máj 2011

@nibiru Ja som tiež bola v lidli lebo som chcela Lii kúpiť ten spací vak ale sklamanie neuveriteľné.. to bolo z látky jak super tenké dupačky tak som nekúpila nič.. tiež len pančušky som kúpila,sme mali v nedeľu krst tak dostala darčeky a tam boli aj pančušky a také milé,že som ešte dokúpila rôzne veľkosti,dobrý materiál a za euro no nekúp to 🙂 Ale zatial som jej ešte neobliekala lebo sa mi s tým nechce prplať keď ju prebalujem 😀

zuzkat1
5. máj 2011

@hrdzaa ale ved na leto staci taky tenky... ja na leto nepouzivam nijaky len tenucku deku

hrdzaa
5. máj 2011

No ja som si tiež myslela,že mi bude stačiť len deka ale my bývame od septembra v bytovke kde má každá miestnosť inú teplotu a aj keď je na termostate napísané,že máme 23° tak sa tu klepeme od zimy a teplo je akurát v izbe kde je ten termostat.. steny máme zaplesnené,cez "plastové okná" cítim ako fúka dovnútra,a okná sa nám rosia akože z tepla pravdepodobne.. no otras.. jednu noc sa zobudím na to,že mi je hrozné teplo a druhú zase,že mi je zima .. takže kúpiť taký spací vak to je akoby som malú nechala spať odkrytú.. Cez leto sme tu ešte nebývali a som strašne zvedavá ako to tu bude vyzerať..

raa2
5. máj 2011

@hrdzaa ja by som nevymysla zatial so zmenou plienok, mala je este malicka, my sme tiez dostali ked bol maly maly dve balenia DM plienok a tak som mu skusala ich dat a celu ritku mal z nich zaparenu. a zdali sa mi tvrde...

nanika
5. máj 2011

@hrdzaa ja som ich pouzivala pri malom a bola som spokojna, ale cim vacsie cislo, tym to bolo s kvalitou niekde inde. Ale jednotky a dvojky boli uplne neprekonatelne, porovnatelne s tymi sensitiv bielymi pamperskami 🙂 Ale u Emy nam nesadli, mala mala tiez asi z nich zapareny permanentne zadok, tak som nakoniec musela prestriedavat s tymi bielymi pampers. Ale ked to porovnam s huggies, tak boli este tie dm uplne v poriadku. Tie lidlove sa mi zda, ze nemali pruzne pasky na bokoch. Ale boli dobre 🙂

mariana0915
5. máj 2011

hlasim super akciu na nove plienky Happy bella v billej len po 6.99€ su už vynovene podobaju sa na pampers akurat som ich dala malemu tak uvidime ake su 🙂

sasajka
5. máj 2011

@mariana0915 Marianka, prosím ťa v čom sú vynovené? Lebo mne ich malá vždy precikala 😖 Vďaka za odpoveď 😉

mariana0915
5. máj 2011

@sasajka maju nejaky 3d flexi system ,predtuym maly take gulicky vnutri na zachgyavanie mocu ako pampers care,teraz maju vnutro ako pampers poslem fotky ak chces 🙂

azuz
5. máj 2011

@mariana0915 a maju prosim ta tie plienky uz aj pruzny pas ako pampersky ci nie?

mariana0915
5. máj 2011

@azuz maju maju aj pruzny pas 🙂 drugha fotka do prava je fotena zo zadu a tam je aj pružny pas 🙂 😵 😵 😵 😵

azuz
5. máj 2011

@mariana0915 no to vzadu pruzne mali aj stare plienky , ale ci aj ten pasik co sa lepi je pruzny, vies co myslim...ako pampersky maju, ze sa da natahovat

mariana0915
5. máj 2011

@azuz no viem viem čo myslis a nemaju ale tak ja som nadtym nejak ani nepotrpela 😝 mne sa to tam zda zbytocne 🙂

azuz
5. máj 2011

@mariana0915 no prave ze mne to chyba, lebo bez toho ma maly stale mokry bok 😖