Kde nakupujete a aké plienky v akcii?

l3nka
4. mar 2009

Ahoj, nechodia nám v poslednej dobe letáky tak nemám prehľad kde sú aké akcie na plienky, vie mi niekto poradiť kde nakupuje plienky a aké používate?

l3nka
autor
6. mar 2009

že vraj majú v dm megapack pampers 150ks za 26 eur...

sakura77
6. mar 2009

pastuska.igelit?? 😕 😕 ja tam teda ziadny nevidim,kdeeeee?

nam zacali vadit pampers sleep and play,odkedy zacali robit tie kamilkove,zacal si stale skriabat dole na chrbatiku-,kde ta plienka konci,a to ich ma len na spanie,alebo ked idemem dlhsie von,teraz kupujem uz len active baby a v pohode

mami.sk
6. mar 2009

l3nka - je to pravda, dnes som kúpila v DM drogerie Pampersky Midi / od 4 do 9 kg/ - 150 kusov za 26,29 eur 😉

kacenqa
6. mar 2009

baby, v cechach v obchodakoch Globus maju momentalne super akciu na pampersky, na GIANT pack, stoja 359,- CZK, je to do 8.3. cize do nedele, ak mate niekoho, kto ma cestu do brna, dajte si kupit 😉

kacenqa
6. mar 2009

a este som zabudla, ze je to na vsetky velkosti v baleni GIANT.

a este ze my od narodenia pouzivame pampersky a som maximalne spokojna, mala mala za cely zivot zaparenu ritku len asi 4-5x a aj to bolo bud po zmene kremu alebo vlhcenych obruskov ako naposledy, ked sme z nivey presli na pampersky...

tina_
6. mar 2009

my sme tiez priserne zareagovali na oranzove pampersy, myslim tie s kamilkami,
mame fialove tesco-maximalna spokojnost,
ale teraz som objavila BABYLOVE z DM, a tie su perfektne, este lepsie ako tesco...
A cenovo 100 ks za 399 sk, neporovnatelne...

pastuska
6. mar 2009

sakura, no chyť do ruky pampersku a toujour a uvidíš ten rozdiel. Tak ale, každá máme iný názor, že áno. do veľkosti 3 som kupovala pampersky, veľké sa mi už nepáčia, tak kupujem tieto.

lyongirl
7. mar 2009

ahojte, tak my používame tesco plienky, alebo clever, alebou toujour a max. spokojnosť. Teraz sme pri drobcovi dostali oranžové pampers, len dúfam, že mu z nich nič nebude po tom všetkom, čo tu čítam....lebo síce voňajú nádherne, ale pre tak malé mimi to je zbytočné.
A tiež sa chystáme kupovať plienky asi v čechách.....no uvidíme.

janina77
7. mar 2009

ja som si dala minuly tyzden kupit Tesco fialove v Madarsku, bola akcia, vysli okolo 7 €, super cena. Su to presne tie ite, co su u nas za 12,45 €. Ja pouzivam hlavne tieto plienky, alebo aj z hypernovy, Billy, to je vsetko porovnatelna kvalita, ale Tesco mame najradsej 🙂.

l3nka
autor
10. mar 2009

majú na akcii huggies clasic 60 ks za 8,9 eur skúšal ich už niekto aké to sú?

vejinka
10. mar 2009

mne huggies precika..kazdu jednu..osobne by som ich nebrala ani zadarmo 😠

denisocka
10. mar 2009

baby,chceme isť do MAdarska, kde -do akehjo mesta,akeho obchodu isť? tie tesko plienky su všade za 7€ ?

bzucinka2
10. mar 2009

nam vyhovuju huggies premium nikdy z nich nemal zapareniny ani ich neprecikal a potom dm-kacke su tiez dobre a teraz maju naozaj v dm cely mesiac akciu na tie pampersky a ked este vyuzijete 10% zlavu za nazbierane bodiky, tak su este o nieco lacnejsie 🙂

aj my sa chystame na madare, tak idem najst tu diskusiu a zistit kam chodia baby nakupovat 🙂

felixko
10. mar 2009

máte niekto vyskúšané plienky z DM Alany? sú ekologické, super mäkkučké, nemajú také pevné gumičky ako Pampers, al. iné plienky a malej sa ešte nestalo, aby ich prečúrala. ja som s nimi absolútne spokojná, vôbec by som nemenila, dokonca je tam veľmi výhodná cena

janina77
10. mar 2009

deni, to bola akcia, ja som videla letak, bolo to zaciatkom marca, nie som si ista, ci este trva akcia. Skus najst tesco.hu na nete.

mizu416
10. mar 2009

My pouzivame Huggies premium a sme maximalne spokojny.Huggies classic maly precikal ale premium ky sa mu nepodarilo... 😀 Tiez tesco su vraj dobre-sestra si ich nevie vynachvalit.

tina_
10. mar 2009

inak tie bodiky v DM_ku su super vec, tiez som uz "naskrabala" na dva papieriky, tak musim spravit velky nakup,...

lyongirl
11. mar 2009

ahojte, tak MM bol včera v Brne a prišiel nabalený jak Mikuláš - samozrejme tesco plienkami. Nie sú síce také lacné ako v Maďarsku, ale vyšli ho na nejakých 280Sk a keďže máme doma už 2 plienkáčov, tak aj to sa oplatilo. Do Maďarska totiž cestu nemáme.....

dioliana1
11. mar 2009

my používame Sevena z Lidl, sú kvalitné a lacné....

l3nka
autor
16. mar 2009

od stredy je dobrá akcia na tesco plienky 2 plus 1 🙂

yasmina
16. mar 2009

my sme kupili Pampers Giant pack 82 ks za 360sk v PL

anickaajanko
16. mar 2009

my pouzivame tesco a pampers

tesco nam kupil kamarat v madarsku 7 balikov 200 Sk/balik takze sme zasobeny
a na noc davame pampers active baby zvycajne z Metra ale na MMB nas vysli lacnejsia
jedna pani predava 300 Sk/54 ks v Metre to vyslo drahsie a ten zupan a uterak davaju len pri nakupe nad 3000 bez DPH a len vyrobkov Pampers v tej hodnote box na hracky je za 2 baliky ale je otrasne velky a nepekny

jasminka ideme do polska tak to si pozriem to by sme si vzali aj my dobra cena

este sme raz mali Toujours z Lidla 300 Sk balik a tiez nemal problemy

yasmina
16. mar 2009

toujours v polsku v lidl stoja 190sk

nikollette
16. mar 2009

Baby pampersky sa oplatia v madarskom tescu...
Tam mate velky balenie okolo 80ks za 250sk !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a tu to kupujeme za 680sk...
Cize sa tam oplatí ist a kupit viac balení.... uplne výhodnéééé 😀 😉

danuskam
16. mar 2009

Momentalne frcime na DM babylove.(momentalne najlepsia cena o akej vie, kvalita ok) Takisto Huggies premium co sme kupili v Tescu davnejsie v akcii s uterakom. My sme so ziadnymi nemali problemy, orientujeme sa len podla ceny. Dokonca ani s pamperskami sme nemali problem-kupovali sme ich vzdy v Metre. Jediny zly zazitok mam s ARO plienkami z Metra-totalny shit,igelit,pri odliepani lepiek mi vytrhavalo kusy plienky aj s bunicinou. strasny smejd.Celkovo nemam rada igeliltaky,vsetky ostatne su pre nas ok.

mami.sk
17. mar 2009

škoda, že nemôžeme ísť na nákupy do Poľska alebo Maďarska 😒
u nás sú tie ceny fakt príšerne 😝
ale aj to Tesco 2+1 je celkom fajn 😀

dadka28
18. mar 2009

kocky,od 20-22.3 bude mat obchod.BALA akciu na giant pack pampers-vsetky cisla-druhy cena:14,5eur

bianca
18. mar 2009

Ahojte.My sme boli vcera 1x na nakup v Polsku a v obchode Real su plienky Pampers za cca 370 sk a Huggies za cca 350 sk

kocurko1
18. mar 2009

Ahoj Dadka28. Ta akcia na Pampers je v nejakom letaku? Ci sa k tomu da dostat aj tu na zapade.

nicky95
18. mar 2009

Ahoj. V Nachema drogérii majú teraz hugies za 268sk.