Kde nakupujete a aké plienky v akcii?

l3nka
4. mar 2009

Ahoj, nechodia nám v poslednej dobe letáky tak nemám prehľad kde sú aké akcie na plienky, vie mi niekto poradiť kde nakupuje plienky a aké používate?

nanika
22. okt 2010

cislo 3 4-9 56, cislo 4 7-11 (nevidim dobre na letaku) 50, 5 maju 44 ks (cisla nevidim)
je to ten klasicky typ teskacky, ak si dobre pamatam, maju pruzne pasy a gumky na nohach, papierove, suchy zips

seba1
22. okt 2010

@nanika toto sú asi najlacnejšie plienky, či nie? Robím si dopredu prieskum 😉 . Ale asi pre malé bábätká ich nemajú.

nanika
22. okt 2010

@seba1 tato cena je fajn, ale mas pravdu, pre novorodencov nie su vhodne, nemaju tu rychlo nasiakavu vrstvu na smolku. Ked je takato cena, alebo este byva akcia 2 plus 1, oplatia sa, oplatia sa aj bez akcie, ked uz o to ide... Naposledy, ak si dobre pamatam bola akcia skoro pred rokom... su niecim aj napustene, aloe vera, alebo cosi take. Len pozor, lebo sa zvycajne po nich zaprasi hned prvy den akcie a niektore lidl obchody ich ani neobjednaju :(

seba1
22. okt 2010

@nanika tak potom, keď to bude aktuálne otestujeme, mňa to zaujíma, lebo lidl je môj najbližší obchod a bolo by to pohodlné tam nakupovať.

nanika
22. okt 2010

@seba1 ja som ich pre Emu tiez kupila do predu a boli ok, tak som bola rada, tiez som nepoznala a bala som sa, ale nakoniec som zistila, ze su celkom fajn, na rovnakej urovni, ako tescove, dm a pod...

emka1
22. okt 2010

ja ficim uz iba na toujours, vsetky ostatne plienky Pampers, Huggies mi mala prekakala, alebo sa jej zosuchli z ritky. Takze uz neexperimentujem, toujours su aj lacne a kvalitne, a nikdy sa mi z nich mala nevyhadzala, doteraz ma 1 ks vychadzal na 4,82 Sk, co je super cena, uz prechadzam na vacsie 4-jky. V Rakusku v Lidli ich predavaju o 1,5 € - 2 € lacnejsie.

emka1
22. okt 2010

skusili ste uz niekto nove Tesco plienky "Gaga premium" ? teraz maju rozne velkosti v akcii, co su zac ?

lienka2602
22. okt 2010

My sme skusili raz tesco plienky a cely balik okrem jednej vyskusanej som darovala, strasne sustia, doslova igelitove, neelasticke, proste hrozne... to asi radsej z lidlu alebo v dm baby love nie su drahe...

nanika
22. okt 2010

toto je nejaka novinka, nemam odvahu vyskusat, mne sa z DM prave zacala zaparovat, este mam doma asi dva baliky, musim ich nejako na preskacku pominat :( A to sme u starsieho na nich frcali :(

emka1
22. okt 2010

@lienka2602 Ty si si asi kupila to velke fialovo-modre balenie Tesco plienok, ze ? lebo tie su igelitove. Tesco malo v ponuke este aj take zelene balenia plienok, tie boli drahsie a aj kvalitnejsie. Viem, ze baby odtialto na tych zelenych dlho ficali. Ja som ich neskusala. Ja som rovno skusila tie Toujours a zostala som na nich.
Tusim aj Billa ma Clever plienky a tie su papierove a vraj dobre, ale tiez som ich neskusala.

emka1
22. okt 2010

@nanika ani ja nemam odvahu skusat, uz mam nakupene Toujours dopredu, len ma to zaujimalo, ze co su zac tie Gaga premium. Zo zaciatku som skusila aj DM Babylove, ale zdali sa mi velmi hrube a tvrde - pouzivala som len Newborn a tie nasledujuce. Ja som si tak do zasoby tiez v akcii nakupila Huggies Classic a skoro som ich z okna vyhodila, hrozne neforemne, ledva som ich spotrebovala ... malej som ich davala len vtedy, ked som vedela, ze asi nebude kakat, lebo vsetko vzdy vybehlo von. No ale kazdemu vyhovuje nieco ine ....

nanika
22. okt 2010

@emka1 tak to bud rada, ze si nevyhadzovala z okna tie huggies premium, na ktorych je premiova akurat tak cena. Mna teraz stve, ze sme boli presne ako pised 2,3 na DM, potom som kupila tie huggies, ktore boli, ani neviem, ako to slusne napisat :( Ked som ich konecne minula, tak sme sa vratili k tym zlatym DM a hop, zacala sa zaparovat. Nepomahali kremiky, kupila som premium pampers a tie sa mi zatial zdaju naj, len ta cena je strasna, to si ja dlhodobo nemozem dovolit. Uz mam nakupene akciove pampers tie modre, ale su az od 7 kg. Tak kupim aj mensie a budem prestriedavat s dm, nech sa ich zbavim a bohuzial mozem ist akurat tak na pamperskach, do kelu :(

martinka17
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nanika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emka1
22. okt 2010

@martinka17 Huggiesky mi vyhovovali len Newborn, vacsie uz boli nanic.

lienka2602
22. okt 2010

@emka1 Moze byt, naozaj si nepamatam...

martinka17
22. okt 2010

@nanika tie naše malý elastický pás....tak neviem, aj tak sú nanič ☹

@emka1 oni tie plienky sa pokazili len pred nedávnom, ja som mala také nervy, že som písla výrobcovi, vraj sa s takým niečim nestretli, či nepošlem vzorku, či je to pravda 😅

nanika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinka17
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nanika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinka17
22. okt 2010

@nanika ja len 5 a išlo to len ako obyčajný list, že by som ja poslala za 3,50 doporučený 😲 to bolo priveľa 😵

rainee
22. okt 2010

k tym huggies, mala som vzorku a tie boli super, potom som ich kupila v obchode a tie boli uplne otrasne, neforemne +precikavanie. zatial najlepsie sa mi osvedcili babylove, tesco zelene a pampersky active baby. akurat ze mam 11 mes. dieta a uz pouzivame 5ky, tak som zvedava co jej dam ked bude mat 1,5r 😕 musim zacat rychlo vysadzat na serbel.

martinka17
22. okt 2010

@rainee na tej nočník bacha, malý mal 18 mesiacov, keď sme to skúsili, 2 mesiace v pohode, týždeň už bez nehody a potom uťalo, zo dňa na deň sa začal pocikávať a sme späť v plienkach 😲 😀 Tak radšej neskôr ako priskoro 😅

nanika
22. okt 2010

@martinka17 babylovky vyrabaju do velkej vahy, aj tie natahovacie, tie sme asi od vaseho veku pouzivali, pohodlne vonku stiahnut gate bez lepenia...

nanika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cetera
24. okt 2010

@rainee aj nasa pouzivala skoro 5tky. teraz ma 13 mesiacov a vaha sa jej drzi rovnako uz asi 2 mesiace....zacala chodit pred 2 tyzdnami takze uz z nej taka buchticka nebude...

gergi7
24. okt 2010

@emka1, my mame teraz tiez GAGA z Tesca. Tie plienky boli v predaji uz pred 3 rokmi. boli vo fialovom baleni. Potom ich prestali vyrabat a teraz su tu opat len v inom obale. Ja som bola s nimi spokojna.

emka1
24. okt 2010

@gergi7 vdaka za info, tie fialove vraj boli dobre, vyskusame 😉

gergi7
25. okt 2010

@emka1 , ja som bola s nimi fakt spokojna. su velmi podobne pamperskam. 😉