Kde nakupujete a aké plienky v akcii?

l3nka
4. mar 2009

Ahoj, nechodia nám v poslednej dobe letáky tak nemám prehľad kde sú aké akcie na plienky, vie mi niekto poradiť kde nakupuje plienky a aké používate?

trixi
4. mar 2009

ja nakupujem Pampers velkost 4+ v Metre, od dnes maju napr. akciu za Giant Pack nieco cez 400 Sk, k dvom baleniam este plastovy box na hracky a zupanik alebo osuska. Vzdy tam nakupujem ked je akcia. Takto uz mame aj tricka, povlecenie na postel a pod. A ked mam cestu do Rakuska, tak sa zasobim tam. Ale cenu teraz neviem.

l3nka
autor
4. mar 2009

To je cena bez DPH nie?

danulka2
4. mar 2009

my kupujeme tescove, ale fialove, nie biele- tie pretekaju. Cena je vyborna, ale ak neches tescove, tak dobre su aj huggies a tiez su cenovo vyhodne aj s darcekmi pri vacsom baleni. Sestra raz kupila origos pampers a jej maly mal celu ritku do krvi vystipanu po jednom spani. Uz mu ich nedala.Ale kazdemu dietatu vyhovuju ine.

euphoria
4. mar 2009

ahojte, pocula ze v rakusku su plienky lacnejsie. viete mi poradit kde???
my inak pouzivame pampers a som s nimi maximalne spokojna. huggies casto pretekali a zdali sa mi moc papierove..

ingulka
4. mar 2009

my pouzivame pampersky aj tesco 😉
zlu skusenost mam s Helen Harper - pasiky na lepeni sa casto odtrhavali ☹

danulka ... a ja som sa cudovala, ze preco maju to iste v TESCU v dvoch baleniach - fialove a biele... hm... tak som mudrejsia 😉

patricia1971
4. mar 2009

eurphoria-v Rakúsku v BIPA, chodia tam mamičky nakupovať,ale je dobré mať tú BIPACard,tam sa ti zbierajú body a keď je akcia,tak musíš mať počet nejakých bodov a doplatok.....ja som tam ešte nebola,ale baby mi hovorili....a ak máš tu BIPACard,tak každý prvý pondelok,utorok a streda v mesiaci sú tam akcie pre bábätka....ja kupujem Pampers a v Tecso, vždy tam vymáknem akciu.. 🙂

l3nka
autor
4. mar 2009

viac mamičiek som už počula chváliť fialové tesco plienky, že vraj sú z tých lacnejších plienok najlepšie?

anelehka
4. mar 2009

Ahoj,ja pouzivam DMplienky a su podla mna ok.Volaju sa babylove a su z dm drogerie,cena je tiez dobra.

bzucinka2
4. mar 2009

ja som kupovala teraz v DM pappersky velkost 4 cca 792-10% vysli ma 739 sk a je ich tam 132 a potom kupujem v DM baby love 399 sk za balik, alebo huggies premium 🙂

trixi, kolko je ich v tom giant packu? 🙂

krtko.
4. mar 2009

ja kupujem fialove tesco plienky a som spokojna 🙂

bzucinka
4. mar 2009

Zlu skusenost mam s pamperskami-su prilis parfemovane. Najviac nam vyhovuju Hugiesky a este tesco fialove...a zda sa mi, ze Clever z Billi su podobne ako tie tesco. A v rodine mame overene, ze synovec mal alergiu na vsetky ..jedine na plienky z Lidla nie. Ale ja najcastejsie kupujem Hugies v akcii obcas s darcekom. Napr. v 101cke.

l3nka
autor
4. mar 2009

s tými pamperskami mám aj ja takú skúsenosť. dávala som ich prvej dcére pred 9 rokmi a to čo jej zostalo na zadku za 24 hodín to bola hrôza normálne navretá červená koža s pluzgierikmi plakala nonstop.myslela som, že sa za tých 9rokov zmenili, ale ako čítam tak ani nie...

denisocka
4. mar 2009

priklanam sa aj ja k tomu,že z Pampersiek aktiv baby mame velmi škaredu pokožku na dupe,uplne navrete a červene,aj pipika hned červeneho - a tam kde sa lepí,pod pupkom mame ekzem,ktory vznikol,ked bola plienka do rana plna tak vpredu ked to namoklo tak mu to tam uplne "vyžralo" . A to nevravím,ako prepuštaju moč,stale mal pančušky vlhke.

my sme najspokojnejší z Tesco fialovymi - neviete o nejakej akcii teraz????

a u nás v drogerkach ked ma hnačku tak kupujem Huggies tie obyčajne č.4 za 299,alebo Hellen harper za 279sk-ale tie su tiež celkom o ničom,ale na hnačky stačia. Ine som neskušala

janca704
4. mar 2009

ja zas mam s Pampersami len dobru skusenost, akurat, ze bez akcie su sialene drahe 😒 Ale vacsinou sa podari vymaknut nejaku akciu a da sa. Skusali sme aj Tesco - fialove, tie sa nasmu zadocku vooobec nepacili (inak vraj ich vyraba fa, co aj Helen Harper) - papierove, zapareny zadocek, fuj, posunuli sme ich slobodnej mamine. Teraz mame Huggies, s ktorymi som bola doteraz spokojna, no v jednom baliku bolo 5 takych tenkych, ze keby som tam naplula, presiaknu 😠 , chybala tam ta vypln. Pri dalsej sa mi stalo, ze cele to vnutro sa vysypalo na maleho, ked som mu ju davala a dalsiu ked som dala zase dole, tak mal po brusku a zadocku tie gelove gulicky, co sa vytvoria 😠 No dakujem pekne za take "premium" 😠 Ideme skusat DMkove, vraj su po pamperskach najlepsie...uvidime.

A k teme - akcia je teraz na Pampersky v Hypernove, za 519,-, ale pocet kusov si nepamatam 😅

cessy
4. mar 2009

ahoj ja pouzivam pampers active baby a som max. spokojna. myslim ze akcia je teraz v 101 a v TEVOSe 😉

euphoria
4. mar 2009

patricia, dakujem, mozno tam vybehnem kuknut do Hainburgu. Este som nebola. Urobim si s malou vylet🙂

sasi15
4. mar 2009

Ahoj, ak mozem tiez prispejem, prvej dcerke sme kupovali Pampers po nich bola casto zaparena, druhej Huggies ako tak to uslo ale teraz pri tretej pouzivam Ekoplienky a som velmi spokojna. Su to moderne bavlnene plienky nie klasicke stvorcove, zapinanie je ako na jednorazovkach. Mam 20 kusov ktore periem ale nemusim ich zehlit. Dcerka este nebola zaparena, ma krasnu kozicku. Mali by vydrzat cele plienkove obdobie. Viac sa dozviete na prebalovanie.sk alebo latkovky.sk. Ja pouzivam BabyLucy. Odporucam.

graziela
4. mar 2009

Ahojte,
ja pouzivam uz 9 mesiacov fialove tesco plienky, nam uplne vyhovuju, su cenovo vyhodne a naozaj dobre, povedala by som, este lepsie ako huggies (tusim ich tu niekto porovnaval)...Vzdy si kupime v akcii cca.4-5 bal., co nam vydrzi do dalsej akcie...teraz akcia asi nie je, bola tusim pred 2 tyzdnami..my kupujeme c.4, je ich tam 56ks a cena cca. 10 EUR...odporucam 🙂

diddi
4. mar 2009

my pouzivame tesco fialove....pampersky uz nikdy viac!!!...2tyzdne sa male nevedeli dost z tych cervenych flakov - a neboli to zapareniny,zrejme su parfemovane,aj pediatricka ked som k nej s malymi vtedy prisla,tak mi povedala,ze nie su jedine s takouto reakciou a hned aj uhadla znacku plienok..tak odvtedy len tesco fialove-huggies nam pretekali....my chodime plienky kupovat do Madarska,ked nie je akcia,tak vychadzaju okolo 9.33, pri kurze 300....teraz je tusim kurz 307....akciu maju aj oni v tescu kedy my,takze este minus 15%....v tescu sa daju akcie pozriet aj na nete

norik1
4. mar 2009

Ja som s Pampersami Baby Active velmi spokojna, zaidne zapareniny ani pretekacky... mne vsak doki odporucila pouzivat od narodenia jednu znacku a tu nemenit, hlavne u citlivejsich pokoziek - zapareniny a rozne dermatitidy vznikaju prave pri meneni znaciek, kazda ma ine zlozenie a niekomu nemusi vyhovovat prave ta zmena...kolegyna kupovala plienky, ktore boli prave v akcii a tak kazde dva mesiace mali zadok zapareny...tych par korun rozdiel (vid nizsie) mi za to nestoji...

Vzdy kupim Pampersy v akcii viac a tak ich mam vzdy za akciovu cenu... v ziadnom pripade nebudem znacku menit a tak drazdit tigra, v Madarsku ich kupite za cca 400 Sk/balenie, vsetky velkosti...

gergi7
4. mar 2009

diddi, aj my pouzivame tie fialove plienky od narodenia. som s nimi spokojna 😉 , mali sme aj Huggies, ale tie nam pretiekli 😠

diddi
4. mar 2009

lenze my sme tie pampersky pouzivali od narodenia...potom sme ich museli zmenit,presli sme na huggies a tie pretekali,odvtedy mame len tesco fialove....a su super...nie kazda znacka zodpoveda kvalite

masinka
4. mar 2009

my sme pouzivali fialove Teskace rok a pol a boli sme spokojni, ale potom asi nejako zmenili technologiu a mala sa mi zacala vyhadzovat pod tym pruznym pasikom, som si najprv myslela ze su to potnicky, ale viacere mamicky sa tu na to stazovali. takze teraz pouzivame na striedacku pampers, huggies a plienky z lidla - take tie male balenia po 12-16 kusov. Tie su kvalitou nieco ako tie Tescove a ked je akcia, stoja okolo 50 sk za balik.

Inac ked vam nechodia letaky, kuknite si ich na zlacnene.sk

ingulka
5. mar 2009

jo, a este som si spomenula, plienky z LIDLU znacky SEVENA boli tiez fajn 😉 take praktricke cestovne balenie 🙂

alusha
5. mar 2009

my sme pouzivali tesco, pampers, babylove, potom sme dlhsiu dobu tesco nemali a teraz som kupila a maly sa mi tri noci za sebou v nich precikal tak, ze bol cely mokry... tak na noc davam pampersku, tak je ok a cez den tesco v pohode... a babylove su tiez super... tiez sa teraz chystame na plienky do madarska, ludia tam teraz chodia vo velkom, su tam plienky ovelaaa lacnejsie a aj vsetko ostatne... 😀

euphoria
5. mar 2009

norik1, super postreh. mne to vobec nenapadlo. pouzivam pampersky, par krat som kupila huggies premium, moc sa mi nelubili, no minule som ich nechala u nasich a ked sme tam opat boli, chcela som ich dopouzivat.prizncezna mala taky zapareny zadocek ako este nikdy...uz nikdy viac. asi teda nebudem ani ine skusat, hoci tie pampersky su dost drahe.ale co uz.

norik1
5. mar 2009

dik Euphoria 😵
ved zbehnite na Madare, mate to blizko 🙂 kukni do temy madarsky nutrilon, tam pisu aj baby z BA kam chodia na nakupy 😵
400 korun za 82 ks balenie (velkost 4) je skvela cena 😀

pastuska
5. mar 2009

Kupovala som vždy pampersky, ale potom mu začali vadiť tie väčšie veľkosti - samý igelit. Tak používam tie z LIdlu a sú super papierové, žiadny igelit, čiže žiadne zapareniny a podobne. A nepretečú. Tesco fialové boli tiež o ničom.

dominka11
6. mar 2009

my sme používali pampersky, potom clever, čítala som pochvaly na tescacke fialove, maly ich má 3.den a cely vyhádzany. Tak som akurta prišla domov s pamperskami, aj ked su drahe jak svina... 😖

nikollette
6. mar 2009

Zatial pampersky.. ked budeme vacsi vyskusame mozno tesco fialove, pocula som dobre odporucania na ne, uvidime.. a este Hugies boli v pohode...