Kde nakupujete a aké plienky v akcii?

l3nka
4. mar 2009

Ahoj, nechodia nám v poslednej dobe letáky tak nemám prehľad kde sú aké akcie na plienky, vie mi niekto poradiť kde nakupuje plienky a aké používate?

katy2
23. aug 2009

ahojte,
po tom, co som si tu precitala postrahy na plienky lidl - toujours, som sa aj ja navnadila a kupila som ich.... Ale nie som spokojna, zdaju sa mi strasne tvrde a ked mala viac nacika - a to ju prebalujem kazde 3 h. - tak sa akoby to vnutro roztrhne a drzi ich len ten obal.... uz lutujem, ze som ich kupila...
teraz je akcia v hypernove na papmpers.... 😉
doteraz sme pouzivali len pampers, a vyzera to tak, ze pri nich aj ostanem....

icejane
23. aug 2009

najjulinka...to 4 balenie stoji okolo 5 EUR a su podla mna lepsie ako kauflandove lebo su hrubsie a nie su az take mokre...ja som s nimi spokojna

dicinka1
23. aug 2009

aka je akcia v hyperke na pampers? 😕

odin
23. aug 2009

ahoj icejane

chcela by som sa ta spytat ako ste robily tie fotky s motylikmy?aj ja by som chcela ale neviem ako. 😒

katy2
23. aug 2009

dici, pampers active baby 3 - 150ks, 4 - 132ks stoja 24,99 EU (1ks okolo 5 Sk)

ingra73
23. aug 2009

aj ja som kupila plienky z lidl, lebo raz davnejsie som ich kupila starsiemu synovi a boli dobre, lenze teraz mam s nimi zlu skusenost - rovnaku ako katy2 ☹ takze ostavame pri pampers active baby 😉

janina77
23. aug 2009

neskusali ste niekto tie nove tesco plienky v zelenom obale? su teraz v akcii. Ake su?

jankapiknova
23. aug 2009

nam sa lubia,lubili sa mi aj fialove a tieto sa mi este viac,lebo ma na bokoch lepsie gumicky,ale inak v podstate su take iste 🙂

dzina
23. aug 2009

ja som pouzivala v nemocke aj doma zo zaciatku Bella Happy, bola som spokojna ,potom sme mali kratky cas huggiees clasic, dobre,ale robili sa hrce akosi,aj ked plienka dlho nebola,potom sme presli na pampersky,zdali sa byt ok,ale casom mala mala zacervenanu ritku a zacala ich precikavat,nemaju tu savu cast az tak vyssie na chrbatik a ona ked sa prevaluje alebo dviha nozicky tak mavala mokre bodynka,....teraz sme vyskusali huggies premium super flex, zatial som spokojna a dali sme si kupit prvykrat aj tesco zelene tie nove,aj tie sa mi zdaju ze hrckaveju rychlejsie ako pampers,ale asi je to len o zvyku,...takze skoro za 6mesiacov sme poskusali toho dost,uvidime ako sa osvedcia spominane posledne dvoje 🙂

fornetka
31. aug 2009

Ahojte, ak by ste mali niektora zaujem mam na predaj plienocky Libero z kazdej velkosti. Cena je velkost 2 a 3 po 0,14 eur/ks (tj 4,20) ostatne velkosti 0,16eur/ks (4,80 skk). Moznost poslat postou alebo osobny odber. Som z okolia BB. Prajem Vam krasny dnik s vasimi ratolestami..... 😉

nany100
6. sep 2009

momentálne je akcia v Tesco na Huggies Classic cca 11EUR (ja som kupovala č.3 od 4-9kg 78ks a č.4 od 7-16 68ks)...sú teraz lacnejšie ako tie isté veľkosti Tesco plienok (a je ich viac v balení)

marelica
6. sep 2009

Ahojte, maminky, mám 2 kupónové knižky na plienky Pampers 1,50 Eur zľava na balenie - darujem za poštovné 😀 😀 😀

luba142
6. sep 2009

ahojte ja pouzivam pampers ale v poslednej dobe len Babylove z DM-ky su lacne a su dobre mne sa pacia

nikkimm
9. sep 2009

Plienky pampers Sleep and Play 4 maxi (7-18 kg) 50ks, mám na predaj 4 balenia , cena za balenie 9,50EUR pripadne dohoda

ladybirdie
9. sep 2009

Teraz maju v DM Pampers Active Baby 3, 150 ks za 19 daco EUR (596Sk). Podla mna velmi dobra cena.

cuchre
9. sep 2009

akcia je tusim aj v bille na pampers a v hypernove 🙂

nikollette
9. sep 2009

Lady, no to je fakt veľmi dobrá cena na pampersky 😉

cetera
9. sep 2009

mam kuponovu knizku na pampers plienky ak ma niektora zaujem 1,50 zlava na balenie a takisto aj na vlhcene obrusky 24 korun zlava.....vymenim za plienky babylove kuponik newborn

ladybirdie
9. sep 2009

Nikolette - Hej, dobra cena. Tu na fore som citala, ze to iste v Hypernove je za 24,99. To je rozdiel.
My sme zatial skusali Fixies a Libero. Obidve precikal, jedine Pampersky nie.

mata1976
10. sep 2009

Ahojte, nevie niektora z vas ako to je s nakupom plienok v Madarsku po tom co zvisili dph??? Radi by sme sli na nakupy no neviem ci sa este oplati. Predtym sme chodili a plienky (pampers) boli asi o 200 korun lacnejsie ako u nas.

lia
25. okt 2009

ahojte,

kde v madarsku nakupujete plienky??

cora73
25. okt 2009

Ahojte,ak ste niektora z PK a okolia a mate zaujem o Pampers alebo Huggies,dajte vediet do IP.

mata1976
25. okt 2009

lia, my sme boli pred tyzdnom v Auchane Miskolc a mali akciu na Pampers po 0,15 centov kus (velk.3,4,5)

lia
25. okt 2009

a co stoji u nas alebo v rak.v bipe mati prosim ta??este nemam ani sajnu

mata1976
25. okt 2009

U nas tak od 17centov ale to su tie vacsie velkosti, z tych mensich mali teraz dobru cenu v Tescu, velkost 2 po cca 14centov. Rakusko netusim kedze tam mame daleko 😢 😢 😢

helkaj
25. okt 2009

ahojte, ja som začala s Pampers, bola som spokojná, len sú to asi najdahšie plienky. Vyskúšala som aj Huggies, z tých sa malá vysypala, ale potom mi kamarátka odporučila značku Babylove z DM - som veľmi spokojná a nesledujem už žiadne akcie a zľavy, rovno si kúpim tieto. Malá ich nepreciká, proste pohoda za dobrú cenu.

mici11
26. okt 2009

Ahojte, my sme spokojni s pampers okrem sleep&play tie su o nicom, a teraz sme skusili prvy krat huggies a v pohode a tiez zelene tesco su fajn. S babylove sme sa riadne vyhadzali ☹ . Hold kazdemu babu vyhovuje nieco ine...
Tie huggies su teraz v akcii v tescu 78 ks za 12,99

babullka1
6. nov 2009

Ja osobne som s sleep and play velmi spokojna,my ich pouzivame najcastejsie este spolu s hugiess, a nikdy nam nepretiekli 😉 Teraz je na sleep and play akcia v bile 2+a zdarma.vo velkosti 7-18kg 🙂 Ale skusali sme aj nove tesco a tie su tiez fajn,akurat troska hrube.

babullka1
6. nov 2009

+ 1 som chcela napisat 🙂

mukky
6. nov 2009

my sme chodili nakupovat do Miskolca v Madarsku tesco plienky ked bola akcia ale teraz kupujem v lidli take ruzove a su super a dobra cena,poradila mi ich sestra a odporucam tiez