Kde nakupujete a aké plienky v akcii?

l3nka
4. mar 2009

Ahoj, nechodia nám v poslednej dobe letáky tak nemám prehľad kde sú aké akcie na plienky, vie mi niekto poradiť kde nakupuje plienky a aké používate?

zmyja
28. apr 2009

Ja dawam malej tesco fialove a som spokojna

evii
28. apr 2009

Tinka teraz su v akcii do 5.5. tusim okolo 9 eur.Normalne stoja okolo 12 eur.

tinka19
29. apr 2009

Evii..dík za info.

anickaajanko
29. apr 2009

teraz je skvela akcia na pampersky v hypernove

3 baliky + 2 utierky + sunarka keksiky + velká plastová skatula na hracky za 999,- Skk

od dnes to zacina 🙂

dadex
29. apr 2009

Ja som davala Pampers neviem pod nazov a dvojky mi strasne v noci smrdeli. Uplne pachol moc. Teraz pouzivam Pampers Sleep and Play s kamilkami a som spokojna. Prvykrat som teraz kupila v akcii Tesco fialove a zdaju sa mi ako Huggies-ky. Tie pampersky dostat v Bille a vzdy maju na ne nejaku akciu, alebo teraz davaju 200 bodov, od zajtra 140 bodov. Priznam ani som inde nebola kupovat, alebo pozerat cenu. No asi si spravim vylet a spravim nakup v Hypernove.

yasmina
29. apr 2009

dnes som kupila Pampers
3 x Maxi 54 ks + 2 x mokre utierky Pampers + Sunerka susienky medove + velky plastovy box za 33 eur

zrzulka
29. apr 2009

Pampersky sa oplatia kupovat v AT. Tu na Sr su neskutocne predrazene este aj ked su v akcii.

mami.sk
29. apr 2009

yasmina - to si kupila v Hypernove? a Maxi velkost to je od 7 - 18kg? ja som sa na ne vcera pozerala a videla som tam len tuto jednu velkost 😒

yasmina
29. apr 2009

mami ano v hypernove...ja som kupila maxi 9-18kg...a zda sa mi ze len tato velkost tam bola

tinus20
29. apr 2009

ja kupujem v DM babylove-su mi prijemne na dotyk a maly vobec neni vyhadzany a cena je tiez celkom fajn kupujem velke balenie v krabici 🙂 aspon mam kam davat veci co nepotrebujeme 😀

marelica
29. apr 2009

Tinus, aj my nakupujeme DM babylove a sme s nimi spokojne... aj malej zadoček 😀 , cena je super a tiez mi nepremokli ako pampersky..... a krabice pouzivam na odkladanie hraciek, alebo veciciek z ktorych mala vyrastla... 😉

niektoré kamošky robia nákupy v Polsku.... najma plienky sa tam vyplatia... tiez vraj prikrmy /napr. Hipp a Hami/, kočiky a oblečko... ale niekedy sa nedá s malou cestovať...

tinus20
29. apr 2009

hej raz som kupila tescove ale tie nejsu podla mna dobre,su ovela vacsie pritom kupila som na ten isty vek-vahu a zdali sa mi velke a tiez mi premokli ,takze IBA z dm-ka 🙂 😉

ericek
29. apr 2009

aj my sme použivali tesco fialove, ale malý ich vždy precikal a musela som ho neustále prezliekať...teraz sme kúpili pampersky, zatial sú dobré, ale neskutočne drahé...rozmyslala som, že kúpim babylovky, ale nič som o nich nepočula, tak som sa bála...ale po tom čo ste o nich písali, ich pojdem kúpiť a mám aj zlavu z DM knižky, takže sa teším, dúfam, že nám budú dobré... 🙂

venonna
29. apr 2009

zienky, neviem, ci do tejto debaty zapadnem, ale prave mi prisla info, ze akciu na plienky maju teraz aj tuto: www.plienka.sk 😉

jarus1
30. apr 2009

ahojte, neviete či akcia na plienky v Hypernove je len na jednu veľkosť? teda maxi?

dankadina
30. apr 2009

my sme sa s pampersiek slušne vyhádzali a to sme mali aj active baby aj sleep and play vraj do nich dávajú nejakú vonavú prísadu a tá nám zjavne nesedí ale nedáme dopustit na babylove z dm

mami.sk
30. apr 2009

jarus - ja som tam tie velkosti pozerala a zda sa mi ze tam je len ta jedna 😒 ale ked budem mat cas tak zajtra tam zabehnem a opytam sa 😉 mam to 2 min 😉

cessy
30. apr 2009

mami.sk to som aj ja zvedava co zistis....vopred dakujem
na letaku je napisane pampers maxi 😨

stvura
1. máj 2009

Je to tak, akcia je iba na tie maxi plienocky...aj ja tam dnes posielam manzelika kupit ich...ako uz nemame taku riedku stolicu ich mozem pouzivat, nie vsak na noc, lebo to ich citit mocom ako niektora mamina vyssie pisala. Mozno ze pre dievcatka su dobre...bohvie, no mne sa neosvecili...
Co pozeral inac manzel Pampersky v rakusku, tak boli o hodne drahsie, kde ich zrzulka kupujes? Mne nosi z AT plienocky z Muellera, Beauty Baby, tie su velmi dobre, kus vyjde na 3.9 skk, velkost tri...

mami.sk
1. máj 2009

no baby tak som to aj ja zistila priamo v Hypernove a akcia je len na tu jednu velkost maxi ☹

cessy
1. máj 2009

mami.sk dakujeme za info
maxi su od 7-18kg?? to su myslim ze 4..pravda 😕

mami.sk
1. máj 2009

cessy, ano su od 7 - 18 kg 😉

zuzanale
2. máj 2009

Ahojte my používame DMkove plienky alebo teraz zlacnil Lidl Touyours tie sú asi ešte lepšie ako DM ale mimo akciu vychádzajú relatívne draho....
ozaj chcem ponúknuť ak má niekto DM kupóny na bybylove plienky a utierky rada vymením za kupóny na plienky pampers Economy Pack -1,70€, plienky pampers Giant Pack - 1,70€, vlhčené obrúsky pampers 2x 72 - 1€ ja ich nevyužijem

mukky
2. máj 2009

ja kupujem fialove tesco ,u nas stoja tusim 370 sk a minuly tyzden som nakupila v madarsku za 179 sk,co je teda rozdiel ...brala som 12 kusov a usetrila 2.400 sk.. som pocula vraj teraz na ne dali u nas akciu na 300sk.

gabii83
3. máj 2009

ahojte baby v madarsku boli tesco fialove 160 ale to iba 4 dni a potom 180,- mi ich mame tiez 10 baleni, oplati sa to a aj vsetky ostatne veci - olej, diesel liter je o 6 skk lacnejsie, .ale to uz sem nepatri, rodicov mam v Sturove, takze viem aktuality...
a im aj rozumiem 😀

stvura
3. máj 2009

...xixi, vy ste sli cela rodina? Nas upozornili ze maximalny odber na jednu osobu je 2ks, takze sme kupili 4ks {dva ja a dva manzel}, ale pohoda....i Pampers teraz vyjdu velmi pekne v akcii v Hypernove. Ja stale pozeram na internete co je v Madarsku lacnejsie - mam rada tie Baba sprchacky pre deti, maly po nich krasne vonia, nevyhadzal sa mi a nestipu ho.

mukky
3. máj 2009

stvura my sme boli so svokrovcami,plienky brali na 2 kusy,ale tocili viac krat a do roznych pokladni 😀 😀

avuska19
4. máj 2009

ahojte, my máme 1 balík fialové tesco plienky 3-5kg, ktoré už nevyužijeme ☹
môžete mi poradiť aké sú ďalšia veľkosť,koľko kg?

ingra73
4. máj 2009

avuska: dalsia velkost fialovych tesco plienok je od 4-9kg 🙂

gabii83
4. máj 2009

mi sme to tiez tak robil, viackrat kuuvsetkym pokladmam 😀