Kde nakupujete a aké plienky v akcii?

l3nka
4. mar 2009

Ahoj, nechodia nám v poslednej dobe letáky tak nemám prehľad kde sú aké akcie na plienky, vie mi niekto poradiť kde nakupuje plienky a aké používate?

avuska19
2. feb 2010

ahojte, poradte, kde sú momentálne najvýhodnejšie pampers activ?

vieraj
2. feb 2010

avuska, v DM. za 25,50€ - 132ks /č.4/ 🙂

vieraj
2. feb 2010

este sa spytam, nemate pocit pri DM-kovych, ze ma dietatko vlhke oblecenie? ani nie precikane, ale take vlhke. 😲 hlaven rano, kedze ma plienocku cca 13 hod.

avuska19
2. feb 2010

vieraj, ďakujem, pôjdem tam.myslíš pri pampers alebo iné? lebo aj mne sa to občas zdá, hlavne ak ju má dlhšie.

nikush
2. feb 2010

vieraj pri DM bybylove je suchy, a to je chlapec, ze mu ide na vsetky strany...pamper mi prekakal a huggies do plusu aj precural, maju velmi slabe okolo noziek 😒 aspon pre nas

mata1976
2. feb 2010

my sme stihli kupit pampersky c.4 v tescu na akciu 2+1, kus vysiel na cca 15centov ale obehala som asi 10 predajni kym som ich zohnala. Teraz mame zasoby na take 2 mesiace, ale uvazujem ze zmenime znacku. Citam tu ze babylove z DM su tiez super a lacnejsie. Len dufam ze sa nam nezapari zadocek... 😝

vieraj
2. feb 2010

DM je fajn, len sa mi zda, ze ma vlhke body z nich. no najradsej mam pampers. hoci DM su fajn. 😉

kobolova
2. feb 2010

Baby, ja kupujem Pampersky zasadne od bab na internetovom bazare (zacina na mimi 😀 ), vyjde to lacnejsie, nez v kamennom obchode a hlavne, nemusim behat po obchodoch, kde ich maju v akcii... Naposledy ma 1ks vysiel na 14 centov (c.3)...

vieraj
2. feb 2010

aj ked si priratas postovne, aj tak je to lacnejsie?

marfic
2. feb 2010

vieraj, aj ja som mala DM kové plienky a tiež som mala pocit, že je vlhký, aj tá plienka zvnútra bola taká mokrá, tak som viackrát nekúpila
nám sadli najlepšie Lidlacke Toujoury

ollski
5. feb 2010

najlepsia akcia na pampers ativbaby: DM- treba si vytlacik kuponik na min.50b knizku, hned vytlaci aj kuponik na 10% zlavu: stoja 25,50 je ich tam 132ks pri č.4....treba pouzit 25% zlavu z knizky a 10% zlavu na nakup
cely balik pak vyjde na 17,2125 eura tj. 0,1304/ks (3,93 skk)

dadis
5. feb 2010

Ja som nakoniec bola v tej rakuskej Bipe, balik teda nestoji bez akcie 12,99 ako som si zle pamatala ale 11,99, minus 10% dole v ramci Babydays 10,70, mali 3 druhy Pampers vo velkosti 3, newborn-zlte (tie co u nas maju iba 1 a 2, tie som nekupila), potom klasicke po 64ks v baliku (na obrazkoch su Little People) a nejake, ktore som tam este tusim nevidela - fialove Pampers (aj tie plienocky su take dofialova, obrazky Sezam Street) - tych bolo v baliku 60ks. Tie klasicke ma vysli 0,17/ks (5,07Sk) a tie fialove 0,18/ks (5,41Sk)...kupila som si z kazdeho po 3 baliky, spolu 6, no hanba, ale za tu cenu, no nekup to 😅 😅 Inak pri starsom synovi som kupovala najma Tesco fialove, ale teraz pri malej ako som si zvykla na Pampers, tak sa mi ostatne zdaju strasne tvrde (teda konretne Tesco tie drahsie a Huggies tie drahsie)...vzdy som sa nevedela dockat, kedy miniem balik a zase budem pouzivat Pampers, aj ked su drahsie...ale v tej Bipe sa daju kupit za celkom prijatelnu cenu.

cerkris
5. feb 2010

baby tourjoury budú mať v akcii v lidli od 11.2 za 6 eur 1 balík len musíte zobrať 3 balíky akcia je 2+1 zadarmo a napr.maxi 7-18kg vyjdú na 3,60 super nie idem aj ja kúpiť 🙂

lenka2304
5. feb 2010

ahojte,patrim do klubu mam,ktorym najviac tiez vyhovuju pampersky.Tiez sme teraz naposledy nakupili v tescu v akcii 2+1 a kombinujem ich s babylovkami z DM-chcela som ich vyskusat,ale uz ich shcem len dominat.Ale pampersky su podla mna najjemnejsie a najtensie a vyborne saju.Pri babylovkach sa nam konlkokrat stalo,ze aninebolo nacikane a uz som vyhadzovala,lebo boli take napufnane,ze som myslela,ze su plne. 😀
baby a tie z lidla su kvalitou podobne ktorym-babylovkam alebo tesco plienkam?chcela by som vyskusat,ale nechcem sa preratat,ked je ta akcia 2+1... a inak super tip na tu akciu pampers v DM 😉

vieraj
5. feb 2010

no ale pozor č. 4 babylove je porovnatela velkost s č. 5 pampers. takze v tej DM neviem ci aj č.5 su v akcii.
ja veru nemozem kupit č.4 pampers, lebo budu male, ale ostatne znacky su štvorky dobre.
prilozila som 4 DM a 5 pampers a presne na chlp rovnake.zaujimave.............ako je to s toujoury?

ollski
5. feb 2010

vieraj, si porovnavala s obyc pampers aktivbaby??lebo moj maly ma uz za 3 mes. 2 roky a stale mame č.4!! dcerke som davala na spinkanie 4+ a to mala 2 a pol....teda nejakych cca 14 kg. a neprecikala ich...skusali sme aj DM, aj fialove a zelene tesco aj lidlove(nevie ci ttoboli tie toujour?-boli na nich rybicky tusim 🙂 ) aj helenharper aj happy aj huggies...kym boli mensi, ze tak necikali dalo sa fungovat na pampers sleepandplay, ale tie su naozaj mesie a tensie...vacsie babo rychlo precika(teraz boli v akcii v bille cca. za 8 eur), no ostatne sa mi zdaju ovela tvrdsie, a precikal aj tie...koli zaparenemu zadocku sme pouzivame aj tie pampers sensitive care(biely obal, fialova plienocka s potlacou sezame street 😀 ) tie maju vnutro ako pamp. newbaby...ked nie su akcie kupujeme DM 😉 tiez cislo 4

vieraj
6. feb 2010

porovnavala som DM a sleep and play. ani som nemyslela, ze activ baby mozu byt vacsie. tak dik za info. 🙂

ollski
6. feb 2010

cauko, ano ano zelene su vacsie a oooooovela viac vydrzia 😉 a maju super natahovacie pasiky na zapinanie, co mne strasne chyba u inych plienociek, no ani tie nie su plne najsamfajn, lebno aj v tych sa nam zaparuje ritulka, ale asi najmenej zo vsetkych. pekny den

vieraj
6. feb 2010

ollsski a natieras ritku niecim? mna sestricka nastrasila, ze musim natierat rybacou mastickou lebo sa bude zaparovat. a mame pokoj. trochu smrdi, ale nie je to take hrozne.

hava77
6. feb 2010

ahojte, chcela by som sa spytat mamiciek co chodia s detmi na bazen na plienky do vody. zaujimaju ma tie co maju v kauflande, ci si dobre alebo nie? ci ste boli spokojne. my sme minule kupili v lekarni za 0,80 centov kus a tie v kauf. stoja 3 eura aj daco cely balik.

ollski
6. feb 2010

vieri, ano natieram od narodenia mame sudocrem, teraz som presla na Nivea SOS proti zapar...aj cistim pantenolom sme uz natierali myslim, ze 5%...klasicku rybaciu som este neskusala, ale asi vyskusame aj to, diiiky!!!asi ma nejak extremne citlivu kozicku, dcerka take problemy nemala, snad sa na jar zbavime plienok, no to je asi len moj sen 😕 rozmyslala som uz nad latkovkami, ale to sa mi uz asi neoplati....
hava, my sme mali len tie z DM, boli OK, zajtra ideme skusit huggies, boli v tescu v akcii 😉

vieraj
7. feb 2010

sudocrem je super, ale je velmi drahy. tak nech sa rychlo zbavite plienok 🙂

jamaat
7. feb 2010

hava, mala som plávacie plienky z DM a z Kaufladnu a je to presne to isté. Inak sa zhodujeme ženy, že je to len také proforma. Premokne to až dovnútra, napriek tomu, že píšu výrobcovia opak.

ollski, pokiaľ viem, tak Huggies sú na zaparené ritky najhoršie. Mali sme jedno balenie a viac ich nechcem. A viacerí majú s nimi také skúsenosti.

monkotonko
7. feb 2010

Ahojte baby a kolko stoj ten sudocrem na slovensku? my zijeme v Irsku a mame v plane ist domov, tak ci si mam priniest do zasoby :D My pouzivame iba ten aj ked som skusala bepanthen a aj zo slovenska dake niveacke ale sudocrem je najlepsi, aspom pre nas. A ako tak citam to su take drahe plienky??? my sme na 2 a pouzivam huggiesky a tuna v tescu som ich kupila 100 ks za 10 eur teraz uz su drahsie bo to boli v akcii, ale vzdy maju daku akciu. a ake su huggiesky doma, tu maju cerveny obal a obrazy macka pu.su aj zelene ale len tie vacsie cisla a tie my este nepouzivame. Ale porovnavala som tescovky zelene a pampersky c. 3 a tie tescove sa my zdaju aj krajsie aj lepsie (maju viac tej vaty) este teda neviem ci je to plus kedze sme stale na 2-kach.
tuna maju tescovky aj fialove aj zelene neviete ktore su lepsie???

ingusa
8. feb 2010

Ahoj,neviete niektora aky je rozpis babydays v Bipe na rok 2010?;)
Dakujem

dadis
8. feb 2010

http://www.bipa.at/Layouts/bp_Default.aspx?fold...

tu suv linku tie dni, ale co bude v tie dni v akcii sa dozvies na stranke az par dni dopredu

ingusa
8. feb 2010

Dadis, dakujem, ja som to hladala a nevedela to najst🙂))
pa

lul
8. feb 2010

kazdy zadocek je iny, nam huggies nevyhovovali, susedka si nevie vynachvalit. treba vyskusat 🙂

vieraj - sudocreme je drahy? no 5 sk nestoji, to je pravda, ale strasne dlho vydrzi,hmm?

lul
8. feb 2010

monkotonko - ja som v nasej dedinskej lekarni kupila 125g sudocreme za 5,80 €

lalupa
8. feb 2010

bavili ste sa o velkosti a porovnavani plienociek, mna zarazilo,ze pampers 4+ su o malinko mensie ako 4 😖
nam stale najviac sedia 4 a to mame 2r+ 🙂