Kde nakupujete a aké plienky v akcii?

l3nka
4. mar 2009

Ahoj, nechodia nám v poslednej dobe letáky tak nemám prehľad kde sú aké akcie na plienky, vie mi niekto poradiť kde nakupuje plienky a aké používate?

skizuzka
16. jún 2009

v auchane v madarsku, v akcii teraz huggies premium mega pack za 300sk, t. j. 3,48 za kus. Newborn huggies 66 kusov za 240 sk a to ani nebola akcia.

lluciaa
16. jún 2009

Ja som kúpila Pampersky 2ky v akcii v Hypernove a sú bez streču. Maĺičký je aktívny, stále sa krúti a často sa mi v nich preciká. Tie naťahovacie sú super, ale teraz také neviem nikde kúpiť. Sú aj iné značky strečové?

avuska19
19. jún 2009

kupujete niekto plienky aj tie, čo ponúkajú tu v bazári?ako tu funguje ten predaj?je to dôveryhodné a oplatí sa to?

cerkris
19. jún 2009

ahojte baby my používame plienky libero a sú perfektné prirovnala by som ich ku fialovým tesco plienkam a za výbornú cenu stoja okolo 4,5 za kus, sú papierové so suchým zipsom.kamarátka ich predáva nosí ich z madarska keby ste niektorá chceli vyskúšať napíšte mi a pošlem na ňu kontakt

elly111
19. jún 2009

llucia huggies premium

suziad
1. aug 2009

bille je akcia na pampers oranzove klasiske 250 sk a zelene aktiv baby 330 sk lepsia akcia nez teraz v tesku kde stoja 400 sk 😉

ingra73
1. aug 2009

suziad: ahoj, nevies mi povedat, active baby su v akcii vsetky velkosti, alebo len velkost c. 4???

suziad
1. aug 2009

to neviem, vcera ich kupoval muz ale asi vsetky velkosti, vecsinou to tak je! mohla by ta akcia vydrzat este do vyplaty 😀

lynuska
3. aug 2009

ahojte,prosim vas neviete kde je nahodou akcia na plienky pampers 4 od 7 do 18 kg?

simona1906
3. aug 2009

kupovala som pampersky v bille za super cenu 80ks za 10.99 eur velkost 2, akcia uz ale skoncila. ako je to teraz s nakupmi v madarsku po zvyseni dph? este sa oplati tam nakupovat???

sebastianela
4. aug 2009

My máme stále lacné plienky. Bývam len kúsok od českých hraníc a tam v Hornom Lidči v TETA DROGERIE kupujeme napr. Pampers active baby naťahovacie č.4 82 ks za 390 kč. Huggies Premium 4 za 219 kč. A pampersky oranžové za 180 kč. Vlhčené obrúsky Johnsons baby 72 ks za 35 kč. Fakt super ceny. Radosť nakupovať.

carodejnica
4. aug 2009

Ja používam fialové Tesco plienky, malá má 6 týždňov a doposiaľ žiadne problémy....
Možno je to aj tým, že ju prebaľujem veľmi často, aj v noci - skrátka pred každým kŕmením, aj keď má len trošku kaknuté, a nechávam aj pol hodinku "vetrať". Ale to asi robí každá mamina... 🙂

ingra73
13. aug 2009

v LIDL maju od dnes akciu na plienky TOUJOURS od 4-9kg 56ks ( 1ks/3,75sk), od 7-18kg 50ks(1ks/4,20sk), aj tie najvacsie, neviem na aku vahu, asi od 10-20kg, 44ks, vsetky su po 6,99€ , su to dobre plienky, nam sa najviac osvedcili Pampers active baby, a aj tieto Toujours 😉 😉 😉

jankapiknova
13. aug 2009

z lidla som este neskusala, nam sa najviac osvedcili tesco fialove a uz asi ani nezmenim,tie maju tiez v akcii od dne velkost od 9 do 17-18 kg 9.90eur,je tam 56ks. 4-9kg 64ks 9.90eur. pampers som raz kupila a uz nekupim veru tie jedine mu nerobili dobre. Kazda ritka je ina 😀

laurinkadanielka
13. aug 2009

ahojte baby aj my použivame tesco plienky a teraz su v novom obale a že su nejake vylepšene musim vyskušat a použivame aj huggies clasik aj premium tie su super ani sa v nich tak ritka nepari su priedušne.

nikanika28
13. aug 2009

No co sa tych plienok Libero tyka, tak su dobre mozno ten prvy-druhy mesiac, ale ked je babo vacsie, tak uz nestihaju...mala ich mavala vacsinou precikane, aj ked bolo nacikane len trosku, mala vlhke body z toho..uz ich viac nedavam

jankaborka
13. aug 2009

no ku tym libero plienkam,su hrozne moja mala ma 2 tyzdne a cele mi ich precura,preteka jej to zboku,lebo maju malo tesnu gumicku nam sa osvedcili velmi tesco fialove a huggies premiu,ktore maju teraz v akcii vo V-drogerii najmensie od 3-6 kg to jest 90kusove som kupila za 13,99 eur a maju vsetky velkosti

jankapiknova
13. aug 2009

akurat som prisla z tesca maju tie nove tesco po 9.90 vsetky velkosti. dufam ze nebudu horsie,lebo zatial boli najlepsie 🙂

tynushqa
13. aug 2009

Ahojte,
my pouzivame Eko plienky alana z Dmky a su dobre, sice nemaju pruzne zapinanie ako napr. tescoplienky ale aspon trosku chranime prirodu 😉 a nie su ani velmi drahe 8,65 48 ks. Alebo kupujeme plienky DMbabylove 100 ks za 499 sk.

nevestickka
13. aug 2009

ja kupujem pampersky GIANT PACK od jednej kocky za 15 EUR balik, ma vsetky velkosti, kontakt vam mozem poslat cez IP 😉
najviac sa to oplati bratislavcankam, ja ich vzdy kupim viac baleni a idem si pre ne osobne, cize neplatim postovne

sloto
14. aug 2009

nevesticka mozes mi dat kontakt na tu babu s papmerskami?

stvura
14. aug 2009

To je sranda, mojmu malemu zasa zboku pretekaju Tesco plienky...mame utle nozky...

lienka8311
14. aug 2009

Stvura aj mi pouzivame tesco plienky,ale mam pocit ze cim je mala vacsia tak jej nestacia,nepretekaju nam,ale tam kde ma nacikane sa spravi taka hrca,vies ako to myslim.A ake plienky budes teraz pouzivat?my asi pampersky

katka.pn
14. aug 2009

Ahojte my používame tesco plienky a sme spokojné, teraz majú byť nejako vylepšené už ste ich niektorá skúšala? ak áno aké sú

jankapiknova
14. aug 2009

neskusali sme ich,vcera som ich videla v tescu,cez vikend ich kupujeme tak uvidime

nevestickka
14. aug 2009

sloto, poslala som Ti kontakt do IP 😉

suziad
14. aug 2009

my sme uz vyskusali nove Tesco a pacia sa mi viac ako stare 🙂 maju gumicku ako pampers active, pretoze stare tesco ju orezavali na stehienkach ked zacala chodit po 4roch, nove uz nerezu

jankapiknova
14. aug 2009

nas neorezavali stare ale sme snimi spokojny tak som zvedava na tie novve,dufam ze nebudu uplne jak pampers lebo tie neoblubujeme 😉

stvura
14. aug 2009

Lienka8311, ja davam malemu momentlane Pampers, lebo ma hranicnu hmotnost 8kg, takze Tesco su mu dost velke a to pretekanie sa mi tiez nepaci {ked ich totizto akoze zalepim tak obrazok nie je vidno}. A na striedacku davam Beauty Baby, to su plienky ktore ma Mueller, alebo Babylove, lebo sa mi zdaju mensie, i ked musim povedat ze ked su nacikane tak su podstatne tazsie ako Pampers. Pri Babylovkach ma maly vzdy predok ako lopta...
Mojho maleho nerezalo nic ani ked stvornozkoval, ani ked momentalne chodi, asi tym ze je fakt utly {zahybky teda nemame nikde}.

suziad
14. aug 2009

nove tesco nie su uplne ako pampersky tie su meksie 🙂 teskace sa nijak nezmenili az na tu gumicku a potlac obraskov. Pre nas su pampersky ale lepsie s toho dovodu ze su mekksie, striedame to 😉