Kde nakupujete a aké plienky v akcii?

l3nka
4. mar 2009

Ahoj, nechodia nám v poslednej dobe letáky tak nemám prehľad kde sú aké akcie na plienky, vie mi niekto poradiť kde nakupuje plienky a aké používate?

mamkakatka1
29. nov 2013

objavila som akciu na happy plienky na zlavovom portali http://www.morezliav.sk/az-3-baliky-detskych-pl...
len škoda že momentálne nemajú takúto akciu aj na tie menšie veľkosti

megan_
16. dec 2013

ahojte bella happy plienky sú teraz v akcii 2+1 aj s krémom darčekom http://www.bella4you.sk/
všetky veľkosti

dziro_22
9. jan 2014

🙂

maribell
9. jan 2014

my sme kupovavali z lidlu toujours ..ale nedavno ich zmenili a uz sa nam nezdaju az take dobre :-/ velmi lahko nam premokaju ale osvedcili sa nam obycajne plienky z hypernovy tie euroshopper cervene 🙂 su uzasne a nepotrebuju ani akciu pretoze su dost lacne aj tak 🙂 a potom este kupujeme tesco plienky tie biele 🙂 tie su dobre save ale akurat mna hnevaju tie lepky pretoze niekedy sa tak nalepia ze sa potom nedaju odlepit a znova pouzit ..napriklad ked chcem dat maleho na nocnicek a potom mu plienku znova nasadit 😠 jednoducho nejde pretoze s lepkou odtrhnem aj kusok plienky 😀 ale potom si sikovna mamina pomoze lepiacou paskou 😀

peta_petruska
9. jan 2014

@matej815 plienky sa v rakusku neoplati kupovat

dziro_22
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matej815
8. mar 2014

@peta_petruska Rakúske sú kvalitnejšie 😉

peta_petruska
9. mar 2014

@matej815 pravdupovediac, ja som si vyrazny rozdiel (teda okrem ceny), nevsimla 🙂

megan_
12. mar 2014

my používame bella baby happy a teraz sú v akcii 2+1 na www.bella4you.sk dovoz majú zadarmo

rajojo573
27. mar 2014

Ahojte zozeniem kvalitne plienky DADA - su bez chemikalii, na suchy zips. Viac na mojom bazari pod menom rajojo573 - 8,7E/balik.

veronikanika5
28. apr 2014

našla som akciu 2+1 na happy tak vyskúšame 🙂 používame teraz veľkosť mini. dnes majú prísť tak uvidíme aké budú ale kamošky sú spokojné. Nakúpila som ich tu a doprava je zadarmo http://www.bella4you.sk/bella-4-you/eshop/1-1-S...

lilienw
21. máj 2014

my pouzivame babylove z DM, hlavne ked je akcia na detsky sortiment (-25%)

gabca145
2. jún 2014

ahojte maminky neviete mi náhodou poradiť,či je možné ešte niekde zohnať plienky GAGA?nám veľmi vyhovujú no v tescu ich už nebudú mať:(((

najjulinka
23. júl 2014

V LIDLi plienky tie male baličky, tenke su asi za polovicu 2,99€ stoja.

mizu89
1. sep 2014

ahojte mamicky neviete mi poradit ci v rakusku su lacnejsie pampers ako u nas na slovensku?cez noc chcem davat pampers na spanie a cez den z tych lacnejsich plus klasicke latkove.

nell77
1. feb 2015

mam na predaj Pampers 7-14 kg, 62 ks, mam ich viac cena 10/bal.
osobny odber Levice a okolie..
n.

stanka02
12. máj 2015

Pouzivame Libero plienkz, velky spokojnost, konecne sa daju kupit na SK v Brendone, pri objednavke nad 40 eur doprava zadarmo.

katkas114
23. jún 2015

Máte skusenost s podmienkami beauty baby z mullera ?

katkas114
23. jún 2015

Máte skusenost s plienkami beauty baby z mullera?

230804
18. júl 2015

Tuto znacku vobec nepoznam ale pouzivam Happy od Bella a su vyborne skoda ze uy na slovenskom trhu nie su huggies tie boli perfektne :O(

simusska
28. aug 2015

Mate niekto skusenosti s plienkami Bella panda? Teraz ich maju na feedo za vybornu cenu, len som sa s nimi este nestretla tak sa ich bojim objednat....nie su take igelitove?

skolkarik
28. aug 2015

@mizu89 ahoj, plienky v rakusku su drahsie. Ale neuveris, ked kupis pamper v rakusku mas na nich made in germany a ked kýupis pampers na svk mas na nich made in polland. Malo kedy sa stane ze kupim na svk made in geramany. podla mna je to na tych plienkach citis (dotyk aj presakovanie)

rainee
13. okt 2015

Ja kupujem len plienky babylove z dmky ten megapack krabicu vzdy s 25% zlavou na kuponik a teraz som kupila aj toujous z lidla tie su fajn a boli v akcii.

lenulienka86
15. nov 2015

@rainee tie babylove su ake? Kvalita ked porovnas s lidlovkami? Lebo este som ich nemala a bojim sa kupit kedze jedine pampers a lidlovky som mala a veru tie lidlove su podla mna hodne horsie.

rainee
16. nov 2015

@lenulienka86 podla mna su v pohode. Kup na skusku 1 balik a uvidis,ale kazdemu vyhovuje nieco ine ja som spokojna aj s lidlackymi,mne pridu lepsie ako pampers.

michaela2345
7. júl 2016

ahojte ja kupujem plienky pampers v Tesku,ich obalje oranžovej farby,modre neodporučam lebo môj synček z nich bol vyhádzaný ☹ su naozaj kvalitné,nepretekajú,som s nimi spokojná,syncek s nich nieje ani výhadzaný,ked sa pociká ani neplače a su naozaj za dobrú cenu 🙂 🙂 🙂

lenulienka86
8. júl 2016

@rainee vyskusala som ale nebolo to ono. Savist v pohode. Ja aj tak najneskor po 2h prebalujem ale vonkajsi material tvrdy skriabaci. Pampers radsej.

rainee
8. júl 2016

@lenulienka86 sa mi tiez zda ze uz tie babylove nie su take kvalitne ako byvali. su tvrdsie a pri dlhsom pouziti na noc sa tam tvoria take granulky -rosol ci co to je. Najhorsie u nas zatial boli tesco tie obycajne igelitove plienky, clever a oranzove pampersky...

mamickavnudzi
8. júl 2016

ahojte mamicky, velmi pekne vas prosim o pomoc, dochadzaju mi plienocky malemu RP je este daleko, nasla by sa tu aspon jedna mila mamicka ktora by mi pomohla a pozicala do RP 20eur, cestne vratim, mam raifansen banku ...prosiiim

01kristinka
6. sep 2016

Babz ja sa Vas chcem opytat, ci je tu niektora taka, ktora ma aj vyskusane plienky Baby baby soft - a kde sa daju zohnat, plienky Helen Harper - a kde sa daju zohnat, a plienky Happy mimi z drogerie Teta? Dakujem za odpoved