Kde nakupujete a aké plienky v akcii?

l3nka
4. mar 2009

Ahoj, nechodia nám v poslednej dobe letáky tak nemám prehľad kde sú aké akcie na plienky, vie mi niekto poradiť kde nakupuje plienky a aké používate?

cetera
29. máj 2011

@silvia0111 kupila som minule ale ja radsej ostanem pri pampers...tieto pouzivam len tak ked ma mala spinave ruky pripadne utriem nimi prach...

bamarama82
29. máj 2011

@silvia0111 my sme mali asi 2x a boli ok... nemozeme ziadne pampers vlhcene, hned ma vyrazticky na ritke...

silvia0111
29. máj 2011

@bamarama82 a to maju teraz nove v ponuke? lebo doteraz som videla len plienky

bamarama82
30. máj 2011

@silvia0111 myslis tie gaga obrusky take fialovo biele balenie? nie su nove...

silvia0111
30. máj 2011

@bamarama82 aj zlte tusim su

millada
30. máj 2011

podla mna su najlepšie vlhčene utierky z Toujours z Lidla. Tie ruzove sensitive. Su velke, riadne vlhke až mokré, pevne, jemné a aj cena je super. Teraz su v akcii 🙂

zuzkat1
31. máj 2011

@millada mne tie z lidla smrdeli - dostala som od svagrinej ked sa mala narodila ale ani sme ich neskusila, dala som muzovi do auta ze nech si to tam necha...
ja kupujem len DM babylove tie biele, tie su super, a este nam celkom sadli tie modre z tesca..

millada
31. máj 2011

@zuzkat1 , smrdeli? Mne sa zdaju take jemne. Ale vlastne mne je uplne jedno, ake utierky. Ake sme dostali, take sme pouzivali. Ked som kupovala, tak tiez tie z DM-ky biele. Ale zdaju sa mi malo vlhke oproti lidlovym. Tie z Tesca som mala rada, ale ked zmenili to otvaranie na obyčajne a aj počet kusov znizili, uz sa mi nezdaju take vyhodne. A tie Toujours su take velke a vlhke, ze niekedy stači jedna na pouzitie 🙂
Ale kazdemu niečo ine vyhovuje 😉

zuzkat1
31. máj 2011

@millada no mne smrdia kazde ktore je nejako citit🙂 preto mam rada tie dm lebo tie nemaju ziadnu vonu, len taku uplne jemnu ze ju citis az ked privonias zblizka🙂

nibiru
2. jún 2011
hrdzaa
6. jún 2011

@nibiru Aaaaa,že som sa sem skôr nepozrelaaa.. Dneska som kúpila v dm premium care za klasickú cenu.. a inak tam majú v akcii dve balenia premium care za 23,50 ale to len 1,2,3,4 tuším a ty už máš väčšie,že? Len som nemala so sebou až tolko korún tak som musela len to jedno balenie kúpiť. Sakra.. kde ty chodíš na tie kupóny ? 😀 Inak toto tie kupónové knižky za nákupy to si mám sama pýtať či to mi domov pošlú ? Ja som z toho stále osol.. :-P

nibiru
6. jún 2011

@hrdzaa s rodnym litom ti uju vydaju.tie kupony mi chodia mailom aktivuj si ich na ich stranke.

hrdzaa
7. jún 2011

No tú kartu už mám zatiaľ som si vybrala len tie kupóny čo boli ešte pre tehotné, s rodným listom som ešte nebola lebo som nikdy nešla do dm s tým,že tam mám v pláne ísť ale raz to už poriešim 😀 ďakujem 🙂

silvia0111
7. jún 2011

v Kauflande budu v akcii od 9.6. pampersky sleep & play za 6,39 €

raa2
7. jún 2011

@silvia0111 Tie by som ani zadarmo nezobrala, maly ich precikaval a to kazdu jednu.. 😒

nibiru
7. jún 2011

odporucam brendon bratislava pampers premium care 8,25€ huggies vsetky druhy 10,99€ http://www.brendon.sk/products/list/all/all?&&&...

julienka
8. jún 2011

@nibiru ty koki, ina cena.. len skoda, ze su iba v BA a nemaju internetovy obchod... ☹

julienka
8. jún 2011

@raa2 inac, aj nasa mala stale precikala tie sleep and play...

raa2
8. jún 2011

@nibiru a su dobre? ja mam skusenosti iba s normalnymi pamperskami. tie sleep and play mi precikal vzdy. tieto by som vyskusala , len sa bojim ze ich precika..ja potrebujem uz 4 🙂

nibiru
8. jún 2011

ja som ich mala a bola som spokojna prirovnala by som ich k babylove len su tensie neprecikala ich ani raz klasicke pampers sa tak napucia myslim tie gulicky nez na tych premium care nie.

raa2
8. jún 2011

@nibiru kupila som v dmku, tam som mala zolik ze 25% na vyrobok a potom este 15% na cely nakup, tak vysli trosku lacnejsie, ale musela som kupit 104 kusov, tak dufam ze ich stihnem este minut 😉

biba25
8. jún 2011

@raa2 ahoj prosím ťa kolko ťa vyjde 1 kus, s tým žolíkom ?

raa2
9. jún 2011

@biba25 14 centov, su o cent drahsie ako tie normalne active baby, jedna sa o velkost 4 🙂 , krabica so 104 kusmi stoji 23,5.

nanika
15. jún 2011

Baby ten brendon, to je dobry odrb :( Som sa tam vybrala kvoli tym bielym pampers plus po vlhcene obrusky huggies a uplne nic tam nemali. Ze len na objednavku?! To co je, jasne, ze ked som tam bola, tak som si tu objednavku teda zadala. Ale co je toto?! Ze akciovy tovar a oni ho ani nemaju, ze si ho musi clovek objednat?!

zuzkat1
15. jún 2011

@nanika ja mamz brendonu len striesku proti slnku na kocik ale ja uz ani nejdem na blind nikam - ja som tam volala predtym a tiez ze musia objednat...ja uz mam taku skusenost aj z inych obchodov ze najprv vsade volam ci to vobec maju... najma ak mam ten obchod od ruky a tento mam teda dost od ruky 😝

lili777
22. jún 2011

Neviete mi poradiť, kde sú teraz nejaké akcie na pampersky?

matula1981
22. jún 2011

@lili777 neviem ake pampers pouzivate, ale v bille som videla akciu na pampers premium care a vytlac si aj tieto kupony, zlava bude vacsia 🙂 http://www.pampers.cz/cz_CZ/ecoupon_sk/?src=3&l...

meiwe
22. jún 2011

my vsetko nakupujeme v bipe v hainburgu nakoko aj servitky pampers tam stoja velke 6ks balenie 5,49, teraz sme kupovali plienky pampers 4 krat 42 ks za 17eur plus minus...... 😝 😝 kase 500g po 3.25 eur 😎

skeblicka77
29. jún 2011

baby neviete kolko stoja teraz v dm tie pampersky , kde sa da pouzit ten 2 eurovy kupon...diky

silvia0111
29. jún 2011

@skeblicka77 podla mna sa lepsie oplati ten 25% kupon nez 2€