Kde nakupujete a aké plienky v akcii?

l3nka
4. mar 2009

Ahoj, nechodia nám v poslednej dobe letáky tak nemám prehľad kde sú aké akcie na plienky, vie mi niekto poradiť kde nakupuje plienky a aké používate?

quetinka28
2. mar 2010

od zajtra je v tescu akcia na pampers aktive baby economy pack,ak kupite 2balenia,tak cena jedného bude11,99 🙂 🙂

ollski
4. mar 2010

v dm su pampers premium care za 13,95 to iste aj v carrefoure, v oboch sa daju pouzit tie kuponiky z netu, takze je to este minus 3,50 velkost 4- je tam 52 ks, super cena, perfisne na prdelku ;)
taktiez su v carrfoure v akcii giant packy, tusim cca. 15,85 asi tiez sa da uplatnit zlava z kuponiku...2 eura a este ku kazdemu giant packu sa davali na informaciach pampers utierky, takze suuuper!! tiez utierky su v akcii za 54 skk a zlava z kuponika je 0.80 eura
prepocitavat sa mi tu uz nechce, papa a pekne nakupy 🙂))

lul
5. mar 2010

kolko stoja v DM a inde tieto plienky?

Plienky PAMPERS Active Baby 3 MIDI (4-9 kg) 82 ks
a
Pampers Premium Care 3 MIDI (4-7kg) 60ks

??

vdaka 🙂

zuziq
14. mar 2010
ollski
15. mar 2010

lul: v dm su pampers premium care za 13,95, da sa uplatnit aj ten kuponik od zuziq teda -3,5 eura

bzuco
15. mar 2010

a ten kupon si môžem vytlačiť na tlačiarni a zoberú mi ho? či musím mať originál?

juvimail
15. mar 2010

Ahojte, ja pouzivam pampers premium care. Na pampers.cz su vacsinou kupony na zlavu: http://www.pampers.cz/cz_CZ/ecoupon?src=1&lang=sk alebo http://www.pampers.cz/cz_CZ/eCoupon/e-coupons-s... . Teraz ked som kupovala plienky pre malych tak v dm stali 13,95 (aj ked na regali mali napisane 15,99) - zlava 3,5 za balenie = balenie premium care ma stalo 10,45, co je porovnatelne s akymikolvek lacnymi plienkami ak to preratam v cene za kus. A podla mna su najlepsie. Malym sa v nich nepari ritka a su este aj take makkucke🙂

macka23
15. mar 2010

no to by aj mna zaujimalo, v dm som s vytlacennym /ciernobielo/ nebola, ale mama mi chcela kupit obrusky pampers v bille, a poveladi, ze to ma oskenovane, ze oni akceptuju vraj len originaly 😕

pietra
15. mar 2010

mne ciernobielo vytlaceny kupon v dm zobrali. V jednej predajni sa sice pytali, ci to mam oskenovane a ukazali mi uz iny kupon, ale som im povedala,ze mi to prislo mailom a to, co mi ukazuju,je tiez len vytlacene, len na farbnej tlaciarni a uz predavacka nepovedala nic a zlavu mi odratala

rybka13
15. mar 2010

dievcata ja tiez nechapem... to si ten kupon na pampers mozem vytlacit na farebnej tlaciarni ci ako?
A mozem si ich natlacit ze viac?

juvimail
16. mar 2010

Mne akceptovali uplne v pohode aj vytlaceny cierno(bielo)...ale asi dost zavisi aj od informovanosti konkretnej predavacky. Ja by som volala veducu, keby mi predavacka kupon neakceptovala 😀

laskonka1
16. mar 2010

aj ja som dnes pouzila kupon 3,5 eur v DM a predavacka sa na mna zacudovane pozerala, nevedela o tom, dost divne. Zavolala veducu a v pohode mi zlavu odratali. Mala som to tiez vytlacene ciernobielo a predavacka mala pocit, ze som to prekopirovala 🙂No asi vsade nieco riesia. Ale ved v podstate tam ide len o ten kod, ktory im prejde cez kasu a nie to, ci je to farebne alebo ake

ewana73
16. mar 2010

mne dnes prisla domov kuponova knizocka postou ale kupon na 3,5 € tam nie je 😒 . a aj vzorka pampersky 🙂

martinka17
16. mar 2010

rybka
môžeš, ale nepoužila by som ich asi naraz. okrem toho, oni nevedia od koho ten kupón máš. Ja pampers veľmi nemusím, takže ja by som Ti ho dala 😀

pietra
16. mar 2010

rybka, mozes si ich natlacit viac, ale na jeden nakup mozes pouzit len jeden

pralinkaaa
16. mar 2010

baby a viete koľko stoja v DM pampersky 3 a kooľko je ks v baleni? či sa mi tam oplati trepať.. 😀

rybka13
16. mar 2010

dakujem za rady, takze to isto vyuzijem asi... ale chcem skocit aj do Rakuska, lebo tam su vraj hned tu Hainburgu plienky ovela lacnejsie 😠 tak to chcem omrknut..

a tu su teda pampersky kde najlacnejsie, v DM? inak ja som skusala uz vela druhov plienok, robi mi radost testovat vsetky mozne 😉 a tusim najviac sa mi pacia pampers, zdaju sa mi najtensie a najlahsie pre babatko, take najvzdusnejsie... hoci teraz ficime aj na huggies a babylove z DM, na noc a na von davam skoro vzdy pampers...
no a kamosky mi hovorili, ze pampers su drahsie oproti ostatnym, ale mne sa to teda nezda, zdaju sa mi porovnatelne s hocakymi inymi plus minus 1-2 eura... ci nie? pouzivam vacsinou Sleep and Play.. obcas tie premium, hej tie su drahsie..

pewsey
16. mar 2010

hej hej rybka, tiez mam oblubene babylove a huggies. mala som aj tesco plienky tie zelene ale fuuuuuu, jak noviny.

martinka17
17. mar 2010

ja mám tiež rada huggies premium a babylove, len keď dám malému Huggies na noc, tak ráno smrdí ako verejné WC? tak radšej na noc babylove. A pampers sme mali, ale tzo sleep je tak príšerne vyhádzaný, že radšej teraz darujem celý balík ako ho Ďalej trápiť 😒

dzobko
17. mar 2010

Ahojte, ja len tolko: plienky sa oplati kupovat v zahranici, su tam neporovnatelne lacnejsie. Ci uz v PL alebo AU. Vlastna skusenost.

zuziiicek17
17. mar 2010

ahojte,je mozne aby sa mi zacal maly vyhadzovat z plienok babylove po troch mesiacoch ?doteraz mu nic nebolo.
A newiem na ake mam potom zmenit,lebo z huggies sa mi precika a na noc vazne nie su dobre.pampersky sa mi zdaju byt velmi drahe

rybka13
17. mar 2010

zuzicek a nedavas nejaku inu masticku na zadok? podla mna by sa nemal zrazu vyhadzovat ak je zvyknuty na ne... alebo prebalujes rovnako casto? alebo zeby viac cikal 😉

no kocky ja neviem, ale huggies stoja viac ako pampers, nie 😒 ja ked som mala prvy krat Sleep and Play, tak ze fuj, aka hnusna kamilkova vona ale uz som si na ne uplne zvykla... inak aj pampersky trocha smrdia, to vraj schvalne, aby maminky vedeli, kedy su uz precikane... a tie huggies, mne ich obcas prekaka zboku, zdaju sa mi nejake uzke... raz som mala aj tesco plienky, tie zelene, ako hovoris pewsey, ako noviny 😉 a pritom som pocula ze tesco plienky su dobre, tak ja neviem, este su take modrobiele, myslite ze tie su lepsie?

zuziiicek17
17. mar 2010

hej presla som na jonsons ,mysls ze je to koli tomu ?
inac tie tesco su podla mna strasne,veru novinove

romaroma
17. mar 2010

na johnsons vela deti reaguje podrazdenim. skus nieco obycajne, neparfumovane (rybilka a pod.)

zuziiicek17
17. mar 2010

Vazne a ja som si prave myslela ,ze ked to je johnsons tak bude kvalitny 😒 predtym sme mali sudocream,tak asi kupim zase

nikollette
17. mar 2010

Nám sudocrem vždy pomohol 😉

romaroma
17. mar 2010

ked vám robil dobre, tak pouzivaj zase ten, moj maly je daky precitlively po mne a pre neho je sudocrem velmi parfumovany

rainee
17. mar 2010

to nemas od plienok ale skor z toho kremu.
nam vyhovuju babylove z DM /cena aj kvalita/, tesco zelene podla mna ok a tiez modre wickies z kauflandu. este chcem otestovat lidlacke, dufam ze nebudu take igelitove.
pampers sa precikavaju a dost mi smrdia, nehovoriac o cene...

zuziiicek17
17. mar 2010

Tak veru asi kupim ten sudocrem 😉 dnes som "vysadila " johnsons a maly ma hned menej vyrazok 🙂
Tak dakujem za rady 😉

simonka11
17. mar 2010

aj nam sudocrem velmi pomohol my sme sa totizto vyhadzali zo Sebamed...-☹(((
kolko stoja prosim Vas plienkz Pampers Premium Care newboen v DM ?