Kde nakupujete a aké plienky v akcii?

l3nka
4. mar 2009

Ahoj, nechodia nám v poslednej dobe letáky tak nemám prehľad kde sú aké akcie na plienky, vie mi niekto poradiť kde nakupuje plienky a aké používate?

katkamiki
24. júl 2012

@mariana0915 prosim ta, tie lidl plienky su dobre?

mariana0915
24. júl 2012

@katkamiki ja som ich mala iba 1x ale to preto lebo my v sk sme lidl nemali ale už mame, chvalia si kamošky 🙂

mariana0915
24. júl 2012

@bzuco helen harper su oničom plienky ☹

evuska32
24. júl 2012

ja kupovávam z DM Babylove a vždy využijem kupón zo zľavovej knižky 15% na celý nákup. Balenie 4ky - 84 ks v krabici, väčšinou kúpim rovno dve a uplatním si ten kupón. My sme s nimi spokojné 🙂

katkamiki
24. júl 2012

@mariana0915 dakujem pekne 🙂

megan_
9. aug 2012

nakupujeme bella happy všade kde býva akcia 1+1

jankohrasko
4. okt 2012

teraz je 40% akcia na Pampers oranzove v Kauflande od 4-10.10.2012

megan_
23. okt 2012

aktuálne je akcia 1+1 v carrefoure na Happy

barbora84
23. okt 2012

Ja kupujem plienky Babylove v DM, som spokojna a navyse zbieram body a uplatnujem si potom 25% zlavu...vcera ma tak vyslo 100 plienok necelych € 10 🙂)))

bosacka
13. nov 2012

neviem ci ste to uz spominali... ale v poslednej dobe som skusala kadejake plienky (co boli prave v akcii) a mozno niekomu pomoze, co som zistila...
- uplne rovnake su Tesco essentials (zelene z tesca) a Albert quality (z hypernovy) = cesky vyrobca, lisia sa len v obrazkoch
- uplne rovnake su Lidl Toujours a K Classic premium (kaufland) = tiez cesky vyrobca, ale su ine ako prva dvojica
- z DM babylove boli super (nemecke), ale odkedy ich vymenili za polske (uplne ine), nam vobec tvarovo nesedia
- pampers active baby a huggies (uz neviem ake) su mensie oproti vyssie spomenutym (uz nam nestaci c. 4, pricom z ostatnych staci), no a tym vyjdu este drahsie
- skusala som aj tie nove Baby Baby Soft (tieto su vyrobene na slovensku) a Lidl Softino (ci ako sa to vola 😅), ale tieto su pre mna o nicom

najviac sa mi pacia Tesco/Hypernova

danim
10. dec 2012

Kto ma prehlad - kde je teraz nejaka dobra akcia na jednorazove plienky ? kupujeme velkost 4. dakujem za info 🙂

martini
29. dec 2012

neviete niekto o nejakej akcii na Pampers premium carev (veľkosť 4)?
Koľko stoja v DMke?
A ak v DMke uplatniš kupon so zľavou 25 % na jeden tovar - je to na jedno balenie plienok alebo jeden druh tovaru, teda aj viac balení rovnakých plienok?
Ďakujem za odpovede 🙂

fialkaa
30. dec 2012

Neviete, kde su teraz lacnejsie najmensie jednorazove plienky. Uz by som si mala nejake zaobstarat 🙂 Len si uz nepamatam, aka je dobra cena na plienkach pre uplne najmensie miminka ... Dakujem

fialkaa
1. jan 2013

Dievcata, neviete, kde su teraz lacnejsie najmensie jednorazove plienky. Uz by som si mala nejake zaobstarat Len si uz nepamatam, aka je dobra cena na plienkach pre uplne najmensie miminka ... Dakujem

miska_zv
12. feb 2013

Ahoj baby, chodíte niektorá na plienky do Maďarska? Ak áno, koľko tam vyjdú Pampers Baby active?

megan_
2. mar 2013

Ahojte, teraz prebieha akcia na plienky happy 2+1 http://www.bella4you.sk/bella-4-you/eshop/10-1-...

slnieckoma
3. mar 2013

Ahojte, akcia je v tescu na zelene plienky tesco 20%zlava stoja nieco cez 9eur 🙂 platne do 12.3.2013

slnieckoma
4. mar 2013

@bosacka Ahoj kde si vzala, ze babylove sa vyrabaju v polsku? to je hlupost, je pravda, ze zmenili tvar vraj koli pohodliu babatka ale niesu vyrabane v polsku!!!

pamaja
4. mar 2013

@slnieckoma ja som mala doma balik, co bol vyrobeny v polsku

slnieckoma
4. mar 2013

@pamaja ma to zaujima, lebo pri malej som ich pouzivala a teraz pri druhom by som chcela zas a ma to zaskocilo...som volala s kamoskou, co robi na centrale v DM a ta ma ubezpecila, ze v polsku vyrabane niesu..

bosacka
4. mar 2013

@slnieckoma ahoj, precitala som si to na krabici 😉 uz som mala 3 take balenia, trochu som si na ne zvykkla, ale davam prednost inym... zeby mali napisane made in poland a boli vyrabane inde? 😉

slnieckoma
5. mar 2013

@bosacka ja ti neviem 😀 ale ak take najdem isto ich odfotim a spytam sa na tu ich garanciu 😀

stanislavao
5. mar 2013

@martini kupon plati na jeden tovar. jedno balenie, nie jeden druh. plienky byvaju lacnejsie aj v 101 drogerie, alebo teraz by mali byt v akcii v tescu sa mi zda.

zuzuxx
8. mar 2013

@slnieckoma aj ja som mala na krabici napisane Made in Poland 😝

slnieckoma
8. mar 2013

@zuzuxx hej videla som ich dnes...som tetule pisala a poslala foto-ze bola taka presvedcena, ze to neni mozne 😎 a su ine alebo si spokojna s nimi?? ja som kupila nakoniec pampers s kuponom a tesco plienky v akcii 😉

zuzanockamt
8. mar 2013

@pamaja
@bosacka
@zuzuxx ja neviem, ci k nam do MT vozia specialne plienky babylove do DM, ale maju na krabici napisane, ze vyrobene vo svedsku 🙂

zuzuxx
8. mar 2013

@slnieckoma nemam moc s cim porovnavat, pri starsej dcere som malo pouzivala babylove. Su fajn, ale uz tretiu noc po sebe ich mala precikala 😠 Tak neviem neviem... Rada by som skusila tie svedske, ci su lepsie 😉

slnieckoma
8. mar 2013

@zuzuxx ja som pri malej kupovala len tie a tie boli tusim nemecke neviem presne...a jedine, co neprecikala a z tesca tiez neprecikala

bosacka
8. mar 2013

@slnieckoma predtym mali nemecke a tie boli uplne ine, ako tieto polske - teda iny strih... ale myslim, ze to je individualne, komu co vyhovuje. tie z tesca mam ja najradsej 🙂 (a ako som tu uz spominala, v hypernove maju presne rovnake ako v tescu)

slnieckoma
9. mar 2013

@bosacka vcera som kupila pampers v DM a made in Poland 😎 no co vyberie si clovek uz..uz len skusat co babovi sadne a neprecika 😉