Kde nakupujete a aké plienky v akcii?

l3nka
4. mar 2009

Ahoj, nechodia nám v poslednej dobe letáky tak nemám prehľad kde sú aké akcie na plienky, vie mi niekto poradiť kde nakupuje plienky a aké používate?

arcttica
27. jan 2012

Ahojte. Ja používam Pampers Sleep & Play a som s nimi spokojná, vyskúšali sme už aj iné, ale vzhľadom k cene a kvalite zatiaľ u nás vyhrávajú tieto, ešte som s nimi nemala žiadny problém. Momentálne ich majú v tescu v akcii za 8,99 všetky veľkosti. 🙂

matax
3. feb 2012

@foxinecka
http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/2559... tu su najlacnejšie, tada aspon myslim 🙂 .. a u nas som ich v obchooch uz nenasla ..ale bývam v malom meste.. este na mall.sk su ale okolo7 eur

nanika
4. feb 2012

Lidl plienky od 6.2. do 14.2. toujours 6.66 Eur balik

najjulinka
6. feb 2012

ano,a le pozor, lebo niekde maju tie fajn plienky LIDLacke a dakde su nové - samozrejme tenšie!!! Dnes som kupila 2 baliky.. jedny staré a jedny nové....... a uvidime ake tie nove budu, či absorbuju napriek tomu, že su tenšie rovnako....

mirm
16. feb 2012

@najjulinka tie tensie su tiez super. 🙂

erikababula
23. feb 2012

Huggies maju v Dm 12eur+vlhcene obrusky huggies 64ks ktomu super cena a su dobre🙂

yashmin
24. feb 2012

2 balenia huggies a daju tasku je vyborna !!!!odpoucam ak kupujete huggies tak ta taska je skvela v obchode teta... 😀

erikababula
24. feb 2012

Aj vam sa stalo ze dieta prekaka plienky huggies malej som vcera kupila a dva krat som jej dala plienky na skusku a dvakrat prekakala tak neviem co teraz🙂

annie13
24. feb 2012

@erikababula zalezi ktore Huggies si kupila ci premium alebo tie druhe tym neviem ani na meno prist tie su tak nanic ale premium su velmi dobre

erikababula
24. feb 2012

Ja mam premium len mi ich prekakala ale mozno aj preto ze jej idu zubky no vsak uvidim kolko vidrzia dakujem🙂

skeblicka77
25. feb 2012

@erikababula ja ked som kupila huggies v tescu ten megapack, tie boli hrozne, tvrde a kazdu prekakal...odvtedy som ich viac nekupila

erikababula
25. feb 2012

@skeblicka77. No tak dufam ze som ich nekupovala zbytocne inac su velmi dobre mne sa paci ze su pruzne lebo som kupovala 18mesiacov sleep&play pampersky no a rozhodli sme sa zmenit plienocky lebo uz aj tie sem tam prekakala,niekto hovori ze lidlacke su dobre no neviem uz asi nejak vydrzime tych par mesiacov kym si zvykne na nocnik,dakujem🙂

najjulinka
25. feb 2012

@erikababula huggies premium nie su take dobre ako Liedlove tie velke baliky či Babylove z DM, ale celkom sa daju.. zaleži od dieťaťa... U nas dve deti Huggiesky prepišavaju,prekakavaju cez noc.. cez den to zvladnu aj s Huggieskami.... 😉

yashmin
25. feb 2012

@erikababula premium su super ale economy katastroooooooooofen to bol prekakany az na krku a to myslim doslova....tam chyba ta guma....

erikababula
25. feb 2012

@yashmin economy sme neskusali no dufam nieco vydrzia dcerka ma uz 18mesiacov uz sa ju snazim ucit na nocnik aby sme uz v lete nemuseli plienku pouzivat.dakujem:-)

camilla_1
25. feb 2012

Ahojte mi pouzivame pampers premium care su vyborne myslim ze lepsie a kvalitnejsie na trhu ani nie su a chvalim ich 😵

duracelko
29. feb 2012

my sme doteraz používali biele pampers premium care do velkosti 3, od velkosti 4 prechádzame na lacnejšie kupili sme babylove v dm, a su celkom dobre hrubšie ako som bola zvyknutá 🙂 používa niekto značku háppy - tie su aké neviete???

kobolova
29. feb 2012

Ja som nedavno kupila lidlacke toujours (dovtedy sme mali Pampers) a maly sa z nich strasne vyhadzal... ☹ Po 2 dnoch sme sa vratili k Pamperskam a uz mu to skoro 2 tyzdne "liecim"... skoda...

stanka02
29. feb 2012

@kobolova ja som tiez na zaciatku pouzivala pampers, no potom som skusila tie lidlacke a dlho nam trvalo pokial sa nam to vyliecilo, boli sme u koznej a pomohla nam miesana masticka a madarske plienky Libero, odvtedy kupujeme iba tieto a mame pokoj, su lepsie ako pampers.

micuchova
29. feb 2012

my sme s pampers premium care spokoíjni neboli, ta sietka, ci co to tam je, sa malej lepila na ritku, tesco plienky mi prekakala kazdu jednu, celkom ok su huggies, ale u nas vyhravaju zelene pampersky. este mam neotvoreny balik oranzovych, tak som zvedava.

kvata
1. mar 2012

@najjulinka rok sme používali lidlacke Toujours a boli sme max spokojní, ale od poslednej akcie sú nejaké nové - tenšie, mäkšie a zdajú sa mi horšie, dokonca sa malá vyhádzala, čo sme doteraz nepoznali. Aj vy ste pozorovali rozdiel v kvalite? Nedá sa niekde kúpiť ten starší typ?

sisinka8
1. mar 2012

mamicky ktore plienky su najlepsie pre novorodeniatka ake mate skusenosti????dakujem! 🙂

annie13
1. mar 2012

@sisinka8 pampers premium care v tom bielom obale ale ani active baby v zltom nie su zle len nie sleep and play oranzove bordel a huggies premium su tiez dobre newborn

sante81
1. mar 2012

@sisinka8 ahoj ja od narodenia pouzívam plienky z DM drogerie - baby love, nikdy sme nemali ziadne zapareniny, ziadne vyrázky, maju aj balenie do pôrodnice, tusím od 3kg, a oplatí sa nakupovat na dm-kartu zakaznícku, pripisuju sa ti tam body ktoré si môzes uplatit ako zlavu, takze balík plienok pre syna sme mali vzdy aj so zlavou

cecil36
1. mar 2012

@sisinka8 nam sa najlepsie osvedcili pampers premium care. Su super. Z huggies sa nam maly vzdy precikal a babylove (z DM) nam robili dermatitidu. Takze mi uz len pampers premium 😉

skeblicka77
7. mar 2012

kocky v tescu maju pampers active baby za 14.99 a plus nato 300 bodov na club kartu.. 😉 😉

beruska113
7. mar 2012

@skeblicka77 super. a nevieš dokedy?

vierkasteffi
7. mar 2012

@skeblicka77 a kolko kusov je v balení?

skeblicka77
8. mar 2012

@beruska113 ja som ich kupila uz vcera
@vierkasteffi 4+ -74ks, 4-82, 3-96...

asshanti
8. mar 2012

@skeblicka77 a nevies prosim ta, ci maju aj 5-ky v tej akcii? vdaka 😉