Kde nakupujete a aké plienky v akcii?

l3nka
4. mar 2009

Ahoj, nechodia nám v poslednej dobe letáky tak nemám prehľad kde sú aké akcie na plienky, vie mi niekto poradiť kde nakupuje plienky a aké používate?

dadka28
25. jan 2010

v tom tescu,to plati pre vsetky cisla,nielen pre c.4

vieraj
26. jan 2010

no mas pravdu, bola som tam vcera a nemali nic iba č.3 takze som nekupila ☹ skoda bola to dobra akcia....

macka23
26. jan 2010

ked zasala tat akcia, boli sme v tescu v nitre, v galante a nikde ani chyru po plienkach, ked som sa spytala na informaciach, tak povedali, ze ich ani nedostali!!!
takze nakoniec som nasla babenku tu na koniku, ktora predava za `akciovu` cenu stale a zobrala som 3 balenia od nej 🙂

lalupa
26. jan 2010

macka, mozes prosim do ip, kto je to,lebo uz som skusala kadekoho, vsetci tvrdia,ze lepsie ceny ako v akciach v obchodoch, ale tato akcia bola az prilis dobra, takmer nik nepredava giant pack...a cenovo su dost vysoko 😖

lili777
27. jan 2010

Ja len chcem dodať, že plienky babylove z dm sú vynikajúce, teda nám veľmi vyhovujú. A teraz ako majú ten nový bonusový program, dokážete kus trebárs č. 3, kde ich je 100 ks zohnať za neuveriteľných 2,70! V každej tej knižke, či už 50,100 alebo 150 bodovej je žolík na 25% zľavu na jeden výrobok, čiže keď krabica stojí 400 Sk (prepáčte za koruny), tak hneď ste na cene 300 sk. Ďalej v každej ten kupónovej knižke je zľava na 5,10 alebo 15% na celý nákup. V 50 bodovej je 5% poukážka, v 100 bodovej 10% a v 150 bodovej 15%. Čo je pre mňa čudné, v dm si môžete tiež zľavy načítať. Takže keď kúpite napríklad krabicu č. 3 100 ks dáte poukážku na 25% na jeden výrobok a 10% na celý nákup, čiže z tých 300 sk ešte 10% dole, výjde to 270 sk. A to sa dá použíiť aj 15% zľava, podľa toho akú knižku máte. Ja vždy našetrím body, zoberiem aj dve-tri knižky a potom beriem toľko krabíc plienok, miniem na každý výrobok 25% zľavu a na všetky ešte jednu 10% na celý nákup. Plienka výjde tak lacno, ako žiadna iná a sú fakt vynikajúce. Oproti tomu sú potom aj tesco plienky drahé, aj keď sú v akcii. Vo 4 je 84 ks, takže to tiež nevýjde draho

martinka17
27. jan 2010

pridám sa k lili
tiež som teraz kúpil 2 krabice Babylove, používame už 4, takže vyšli na nejakých 10 centov (3,20SKK) na kus. A skúsila som aj Tesco, Happy, Pampers. Zatiaľ sú babylove víťaz. Pampers nemám veľmi rada, sú príliš malé, takže ich dávam na noc. cez den sme ich používali 3 dni a hneď bol zaparený zadoček, takže radšej nie.

babullka1
27. jan 2010

Ahojte tak ja davam malemu cez den pampers activ baby....a na noc DM-Babylove...podla mna su porovnatelne s pampers......maju po bokoch gumicky,su dost vysoke a skvelo sedia...su sice hrubsie ako pampersky ale saju super....a cenovo vychadzaju super oboje lebo ich kupujem iba v DM na tie zlavove poukazky.... 🙂

lili777
27. jan 2010

Je pravda, že pampersky sú vždy v danej kategórii najmenšie, aspoň mne sa to tak zdá. A práveže pampersky vôec na no nepoužívam, neunesú toľko, čo tie z dm. A veľmi sa mi páči, aké sú papierové, vnútri mäkkučké a za tú cenu nemusím šetriť každou plienkou.

erytrea
27. jan 2010

ahojte kocky

ja zatial este plienocky nepotrebujem (az od jula) a ani nemam potuchy ako sa cenovo pohybuju ale ak mate zaujem kuknite sem, neviem ci su naozaj najlacnejsie ale ak ano treba vyuzit.

http://www.webareal.sk/najlacnejsieplienky

macka23
27. jan 2010

Ahojte,
tak ked sa samko narodil, pouzivali sme pampers newborn, tie boli ok, potom sme dlho pouzivali tesco, boli sme spokojni, skusala som aj babylove, ale vobec mu nesadli...no a ked zacali tie nove tesco, tie sa mi tiez nelubili a zistila som, ze ked su pampers v akcii...tak su pomaly za taku cenu ako tesco 🙂 sme s nimi spokojni 🙂
pouzivame pampres active baby...tie sleep and play...z tych mal hned zaparenu ritku ☹
Tot nasa skusenost 😉

martinka17
27. jan 2010

macka
správne, aj nám sa riťka zaparila po sleep and play...ale to je jedno, babylove aj tak vedú 😀 Hlavne pre ich super cenu a fakt, že DM mám 500 m od domu 😉

icejane
27. jan 2010

mi tiez pouzivame babylove z dm a sme spokojny..ale dnes zabehnem do billy maju akciu na pampers á 7,99 tak spravime zasoby
🙂

cetera
27. jan 2010

nasa mala po narodeni pampers, potom sme skusili huggies.....ked sme boli uz doma skusila som plienky z lidlu take zelene Toujours, vraj tesco plienky su dobre tak sme skusili a nic moc aj babylove z DM sme skusili a su take iste ako tesco...malej vobec nesadli a babylove mi precikala....tak sme sa vratili k lidlovskym plienkam a sme velmi spokojny...saju dobre a sedia jej dobre

rebecca2006
28. jan 2010

Baby, ja len že v Tescu majú tč akciu na Huggies MegaPack, všetky ,čísla mínus 29%, a pri kúpe 2 balení zdarma Huggies miniwalkers, celkom sa oplatí. Inak ja som tiež fanúšik Babylove. Ale v zásade sme boli spokojní so všetkými okrem Softino z LIdlu, tie sú veľmi tvrdé...

cetera
28. jan 2010

no tak to su tie softino tvrde tie sme mali jedno balenie a hruza..... mala z nich nic nemala ale take sutvrde ze az.......ale tie druhe Toujours su ina kava...........

lul
29. jan 2010

icejane aka je akcia v billa? Pouzivame pampers 3 kolko vyjde kus? Ak vies, napis prosim, vcera som kupovala za 5,70 skk kus, samozrejme to nebola akcia 😉

ollski
29. jan 2010

v bille je akcia na pampers premium care, pre tych s problemovym zadockom....aj tak su drahe: balik 15 Eur (velkost 4-je ich tam 52ks)
od februara v DM papemrs zelene v krabici za 25,50 eura, tam sa oplati pouzit 25% zlavu!! 😉 (velkost 4-132ks)

zuzanakarolinka
29. jan 2010

baby mi používame hugiesky classic, som s nimi spokojná, v metre ich majú v akcii za 8,15 €, 72 ks balenie veľkosť 2 vyjde 3,41 SK/ks, a 56 ks balenie veľkosť 3 4,38 €

katka444
29. jan 2010

ahojte, maju niekde v akcii pampers newborn 1 ?

lul
29. jan 2010

katka tie moc v akcii nebyvaju, ked som bola tehotna som to sledovala ale nic☹

Kocky prosim vas aku 25% zlavu v DM myslite? Mam aj fialovu karticku aj bonusovu knizku, bars co ale neviem co myslite 😀

ollski
29. jan 2010

newborn-y som este v akcii nevidela (myslim, ze v tescu vychadzali najlacnejsie) aspon, co si ja pamatam 😒 pri druhom som mala huggies newbaby, boli tiez fajn
za tie body nazdierane na karticke si mozes vybrat bonusovu knizku, najmenej je za 50b (pak 100 a 150), mne oplati najlepsie za 50, je tam kopu vseliakych zliav, co su mne na nic, a je tam kuponik na 25% zlavu na 1 vyrobok!! a 5% zlava na cely nakup...

lili777
29. jan 2010

Lul práve na tú fialovú kartičku zbieraš body, keď ich máš nazbieraných aspoň 50, môžeš si zobrať kuponovú knižku - v každej predajni sú také elektronické stojany, vytlačíš kupon na 50,100 aelbo 150 bodovú knižku. Sú v nej rôzne kupony na rôzne zlavy. Výrobky v knižkách obmieňajú. No a v každej knižke je kupon na 25% zľavu na jeden výrobok + ďalších x zliav. Tak keď na tej kartičke máš aspoň 50 (čo určite máš, pretože ak si to zatiaľ nevyužila, 50 bodov dávali ako bonus pri zriadení karty) tak si zober knižku a v nej maš ten kupon. Keď kúpiš trebárs plienky za 25 eur, je to teda dosť tých 25% nie?

lili777
29. jan 2010

Tak už sme odpísali dve naraz🙂

ollski
29. jan 2010

🙂 sikulky sme 😉

lul
29. jan 2010

no super! Dik, to som nevedela 🙂

nikush
29. jan 2010

my pouzivame babylove 3 a som s nimi velmi spokojna. sleep and play prekakal a mal z nich zapareniny, teraz som nachytro kupila v tescu huggies, lebo boli v akcii, tak som zvedava. len mi na nich vadia tie male lepky ☹

dadis
29. jan 2010

v tom DMku budu vo februari aj Pampers 3ky? Neviete kolko je v tej krabici kusov 3jek? Lebo od pondelka do stredy su Babydays v BIPE, 10% na plienky, tak neviem ci radsej si nenakupim v DMku...mam to predsa len blizsie, tam vychadzaju 12,99/62 ks minus 10%....a este otazka...tych 25% dostanem aj ak mam zatial iba tu papierovu docasnu karticku? a je to na cely nakup, alebo iba na 1 tovar, t.j. 1 krabicu plienok. dik

ollski
29. jan 2010

dadis, ci su aj trojky?? netusim, na letaku su 4, no myslim ze ano, v akcii je mega pack...kolko ich tam je neviem :( isto viac ako 132 😉 uz som ich videla v nasej DM, ale za viac boli...
25% zlava je len na 1 polozku, ta 5,10,15 na cely nakup, takze sa da dat 25% a z toho este napr 5 na cely nakup, ak mas dost bodov, malo by to ist aj na tu papierovu

ewana73
30. jan 2010

ahojte,my sme vcera tiez kupili huggies premium te megapack akciove,dve balenia c.3 midi 86ks a k tomu sme vzali huggies walkers c.4 zdarma.vyskusala som na noc a som velmi spokojna.ale tie clasik s tym "modrym pasom" vo vnutri sa mi zdaju lepsie.

osusko
2. feb 2010

ahojte babenky
ďakujem za prehľad plienok ja som tiež kupovala v tescu ale mala som aj nejaké maďarské to je balenie po 100 ks a su ako pampersky boli super ale teraz sa tiež chystám na tie DM-cke lebo mam dosť bodov na karte chcem to zmeniť