Kde nakupujete a aké plienky v akcii?

l3nka
4. mar 2009

Ahoj, nechodia nám v poslednej dobe letáky tak nemám prehľad kde sú aké akcie na plienky, vie mi niekto poradiť kde nakupuje plienky a aké používate?

rybka13
17. mar 2010

simonka myslim ze okolo 14 Eur, myslim ze vsade stoja bud 14.99 alebo 15.99, ale niekde som videla tusim za 13.99, zeby DM?

dievcata ja som dnes nabehla do rakuska a neviem ci som krepa alebo co, ale pampersky sa mi tam teda vobec nezdali lacnejsie, ked tak o 1 Eur a koli tomu nemienim obiehat polku sveta 😒 a to boli Sleep and Play a to nemali 2 co ja potrebujem 😠 Potom tam boli nejake Pampers Dry & Neviemco a tie stali 15.99, tak to si rovno mozem kupit u nas Pampers premium, ja neviem fakt kam to tie baby chodia nakupovat, je pravda ze som nebola v DM, zeby tam? ale to s tymito vasimi kuponmi ma to vyjde lacnejsie u nas..

rybka13
17. mar 2010

zuzicek17, tak to je jasnacka, johnson je shit... teda nechcem globalizovat, ale z toho sa vyhadzujem aj ja.. nieto este moje mimco .. uz nikdy viac johnson kozmetika ... sudokrem je dobry a aj normalna rybia mast z lekarne

zuz11
17. mar 2010

ja na pampersky chodim do metra ak je tam akcia, tie najvacsie balenia tam potom stoja okolo 13 eur a to tie premium alebo ako sa volaju..... tie najdrahsie co su nie tie play....
a minule ich mali za podobnu cenu aj v tescu....

moko123
19. mar 2010

inak mne pampersky precika tak sme vyskučali lidlove a sme spokojní v rakusku stoja 7,5 čo je si myslim dobra cena a som s nimi spokojnejšia ako s hociktorymi inymi,,, tiež sme mali hug, ale tie už poriadne neoblepíme,,,

pipussa
22. mar 2010

kocky,
plienky z DMky v tych krabiciach... babylove, su aj velkost 2 ???

beadz
22. mar 2010

ahojte, neviem ci ste sa uz o tom nebavili, ale chcem sa opytat, ci ste skusali pouzit kupony na giant balenie. zobrali Vam ?

pipussa
22. mar 2010

beadz, myslis na tie pampers kupony ??
ja som to dnes skusala, a jedine na zlte pampersky to neplati, nenechali sa prekabatit 🙂
sakris

beadz
23. mar 2010

no, myslim tie kupony z netu. tam pisu ze klasicke balenia a giant nie je klasicke, tak neviem...

ollski
23. mar 2010

ahojte ja som s nimi kupovala giant balenia!!! este boli aj v akcii...

pipussa
23. mar 2010

ollski
a ake giant balenie ? aku farbu plienok ? lebo mne nezobrali zlte, new baby... tie jedine niesu napisane na tom kupone...

ceja
25. mar 2010

inak vcera som si uvedomila, ze economy balenie vychadza cenovo lepsie ako giant (cena za ks plienky)... a tie kupony sa viac oplati kupit dva male baliky a pouzit kupony (samozrejme nie na jeden nakup)..

ollski
25. mar 2010

ja som kupovala Gianty zelene tj, activ baby
ceja vidis, asi mas pravdu 😉 s tymi economy 🙂) nenapadlo ma to!! diiiky!!
mne to zobrali v carrefoure na jeden nakup, lebo tak robia nejake kopie blokov ci co...teraz chcem ist do DM vyskusat tak uvidime ;)

cerkris
26. mar 2010

baby neviem tie, ktoré kupujete pampresky u nás v dm ku majú teraz zlacnené napríklad tie naťahovacie plienky maxi kus stojí 4,10 sk, aj plienky tie sú drahšie myslím, že maxi vyjdú na 5 a niečo

zuzanocka
26. mar 2010

caute, baby
no vy teda mate prehlad 🙂
ja kupujem pampersky uz len v dm-ku s kuponmi z knizky - dam 25% zolka a 5% na cely nakup, tak tam vyjde pekna cena. pri tom giant - packu 😉

poradte mi - ten kupon z netu mozem pouzit aj ked dam zolika? moze sa to kombinovat?
vopred diky za odpovede

martinka17
26. mar 2010

zuzka
kombinovať Ti asi nedovolia. Buď jeden alebo druhý 😒

zuzanakarolinka
26. mar 2010

baby, teraz majú v hypernove pampersky sleap and play, ak kúpiš 3 balíky, tak jeden vyjde 6,66€ - 200 Sk, to je super cena a môžeš kombinovať veľkosti

ceja
27. mar 2010

zuzanocka:
no pytala som sa v dmku lebo aj ja mam 25% na polozku a povedali mi, ze s tym sa neda kombinovat, ale so zlavou na cely nakup ano, cize ak mas 5% na cely nakup tak to mozes pouzit spolu s tym z internetu

ollski
28. mar 2010

tak ja som bola vcera vyuzit zlavu z netu v DM...v pohode som pohla pouzit 4 kupony, keby som nebola s malym, tak urobim aj vacsi nakup 🙂)) s koncovou zlavou za nakup sa kuponik kombinovat da v pohode...pamp. aktiv baby economy maju za 399 skk...gianty za 572 skk v eurach si cenu nepamatym, takze sa oplati kupit radsej viac economy vtedy vychadza 1ks pri velkosti 4 na 5,195 skk...pri giante cca. 5,9...tiez sa oplatia sensitivky...tie su stale do 31.3. za 13.95...

rainee
29. mar 2010

mozem vsetky kupony pouzit na 1 balenie ci len 1 kupon na 1 balenie?

pipussa
29. mar 2010

1 kupon = 1 balenie

zuzanocka
29. mar 2010

dakujem, baby
pisu tam na tom kupone, ze je to na klasicke balenie plienok, ale pokladnicka mi povedala, ze aj na giant pack napriklad... ale ako ste uz vyssie pisali, ceja, martinka, tak so zolikom sa nedali kombinovat, tak som ich zobrala len na -25%. ja tych zolikov vyuzivam len na plienky 😅

gloria78
29. mar 2010

zeny, neviete náhodou aká je aktuálna cena "krabicového" balenia babylove plienok? a sú aj vo veľkosti 4? vďaka.

martinex
29. mar 2010

gloria tusim okolo 13 eur... a 4 su... 😉

alana1111
29. mar 2010

teraz sa oplatí ísť do Dm lebo majú akciu http://www.dm-drogeriemarkt.sk/Master_CMS/index...

zamilovana
29. mar 2010

Ahojte, môžem sa vám tu na chvíľku votreť 🙂 chcem sa len poradiť, veľa z vás píše o zľavových kupónoch z dm drogérie. To máte tie cez fú fialovú kartu výhod alebo cez ten baby program čo teraz beží? Lebo ja tej fialovej karte výhod moc nerozumiem 😅 ako to funguje? Oni vám posielajú nejaké tie kupóny alebo si vy na ich stránke kontrolujete koľko bodov máte nazbieraných a potom priamo v predajni dm si ich vymeníte za zľavové kupony? Ďakujem za každú informáciu 🙂

pipussa
29. mar 2010

ahoj
vytlac si toto,
http://www.pampers.cz/cz_CZ/eCoupon/e-coupons-s...

aj ciernobielo a v dm-ke,a inych obchodoch dostanes zlavu 3,5 eur, alebo 2 eur.
ale plati to iba do konca marca, pozor
a 1 kupon - 1 balenie
jedna vec, neplati to na pampers zlte plienky... a teda newbaby

ja som nakupila biele premium za dobru cenu

dalsie zlavy dostanes, za body na fialovej karticke, ale to sa popytaj v dm-ke

zamilovana
29. mar 2010

A ešte sa chcem opýtať tie zlavové kupony z internetu na pampersky, platia aj na premium care newborn? Lebo na tom kupone nie sú napísané, len midi a maxi. Neviete poradiť?

pipussa
29. mar 2010

ano, prave dnes som ich kupovala
kupila som premium 1tky a 2jky
cena je 13,90 minus 3,5 eur
takze super cena

ked si vsimnes, tu tam 3 kupony,
1. je na premium newborn, kde je zlava 3,5 eur
2. je na dalsie druhy pampers, ale jedine na zlte to neplati, a tu je zlava 2 eur
3.kupon je na mokre servitky, na sumu 0,80 eur, ale iba tie premium sensitive tusim

zamilovana
29. mar 2010

Aha to je ten biely však? Ale nevadilo im, že na tom kupone nie je napísané to pre newborn? Sú tam len mini maxi a junior. Ale tak ak ti to uznali.... a mala si to čierno-bielo alebo farebne? Jeden kupon sa dá použit na jeden nákup však? Tak tam ešte asi zajtra skočím nech to využijem 🙂

edusik
29. mar 2010

alana myslíš z aktuálneho newspaper-u? tam je za 4 82 ks cena 18Eur - t.j.0,2/ks - to vôbec nie je výhodná cena... alebo myslíš nejaký iný leták? ak áno - poraď - díkkkkk