Kde nakupujete a aké plienky v akcii?

l3nka
4. mar 2009

Ahoj, nechodia nám v poslednej dobe letáky tak nemám prehľad kde sú aké akcie na plienky, vie mi niekto poradiť kde nakupuje plienky a aké používate?

ewana73
13. máj 2010

plienky su ok ale vlhcene utierky 😝 .pre nas su nevhodne,mala som jedno dvojbalenie viac nekupim.

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
millada
13. máj 2010

aka cena za 1 ks plienky po preratani, je vyhodna??? Okolo 5 Sk? 😲 Myslim 4-ky.

gloria78
13. máj 2010

Ja viac ako 15 centov za plienku (4-ky) nedám. Babylove aj bez kupóna a zľavy na nákup stoja toľko.

vieraj
13. máj 2010

mna č. 4 babylove vysli na 5sk 😠

gloria78
13. máj 2010

vieraj-možno preto, že si mala menšie balenie, ja počítam len s tými krabicovými (84ks za 13,25)

vieraj
13. máj 2010

mala som krabicu 2x po 42ks, asi bola vyssia cena, ci cena je vzdy tych 13,25? tak uz potom neviem ako som to pocitala 😔

vieraj
13. máj 2010

inak babylove sa mai zacali pacit, su makkucke a aj velkost nam č. 4 bude dlho stacit. no a krabica sa hodi na hracky, takze max. vyuzitie.............

zuzanale
13. máj 2010

Baby a babylove teraz boli aj mega krabice 4ky 126ks za 19,90 € cena je síce výjde rovnako ako pri menšej krabici ale kto používa kupon na zľavu - 25% sa viac oplatí netreba toľko kuponov 😉

salma22
13. máj 2010

my sme kupovali vcera plienky happy dva baliky za 12eur v bille mali akciu tak sme nevahali 🙂

millada
13. máj 2010

salma, tie plienky som ešte neskusala. Su dobre? Ku ktorym by si ich prirovnala - tesco, babylove, huggies? 😲

pia22
13. máj 2010

Kocky ja som plienky Happy vyhodila, nemali elasticke pasiky a boli na maleho s nizkym sedom, no vobec mu nesedeli. Kupujeme Babylove 3-ky, su v akcii 230sk za 50ks, alebo dvojbalenie za 400sk, su super, ale to je individualne.

ewana73
14. máj 2010

pia22,kolko ma tvoj maly kg,ak kupujes 3ky?my sme este babylova nemali,chcem vyskusat,nas ma okolo 7kg ale on je taky prcko po mne a ma malu prdelku 😀

zuzanale
14. máj 2010

ewana babylovky 3jky 4-9kg budú ok moja Laura ich nosila do 1roka 😉 teraz už kupujem 4ky ... aj super sedia lebo v pase tie pásiky sú pružné 😉

ewana73
14. máj 2010

dakujem . 😉

pia22
14. máj 2010

Ewana maly ma tiez tak 7 kg a 3-ky mu sedia od 5 kg. Tiez ma prdelku ako 2 struciky cesnaku🙂

kwetinnka
15. máj 2010

My sme HAppy skusali a mna velmi nenadchli..nasa dost vela pije a precika ich raz dva...a sa mi zdaju dost velke...ze mataku cvojitu ritku

salma22
15. máj 2010

milada podla mna su take iste ako pampers k tescovskym vobec podla mna su happy od nich veeeelmi daleko tie tescovske a hagis sa mi zdali take premokave a lahko sa rozpadavali ☹ sme zatial verne pamper a happy 🙂

millada
15. máj 2010

tak vyskusam tie happy 🙂 Uz som skoro vsetky skusila, ale pampers a babylove su naj. Aj ked babylove sa mi pačia viac preto, ze nie su ničim napustane ako tie pampers.

rainee
16. máj 2010

ja som z tych plienok uplne nestastna. skoro vsetky druhy 4ky su nam male/kratke a to ma len 9kg 😝 vobec neni tucna alebo tak, ja neviem ako to odhaduju u vyrobcu. vy nemate s tymto problem, sedia vam plienky na kila?

lucyso
16. máj 2010

Aj ja mozem povedat, ze babylove plienky su super.

timonko
16. máj 2010

my sme sa vyhádzali z pampers premium, teraz kupujeme od susedy huggies 2ky..je tam 90ks a stoja necelých 13€. a sú výborné.

zuzanale
16. máj 2010

rainee no mne sa nestalo aby nesadli skôr som sa mi stalo že som sa jedno ráno zobudila prebalujem dieťa a ups 3ky malé 😅 😀 ale velkosti sadli a si neskúšala babylove 4 tie sú 7-18kg....

timonko ja jedine ak tak huggies premiumky lebo klasiky nám nesedeli ale zas premiumky tenke a strašne gelove chladia a rýchlo prečúrame tak ako pampersky tiež prečúrame .....

a po všelijakých možných plienkach som sa vždy k babylovkam vrátila 😕

millada
16. máj 2010

babylove maju tušim aj 4 MAXI PLUS alebo tak nejako a su myslim do viac kg 😉

kwetinnka
16. máj 2010

Ako tak citam kazdemu sadnu ine..nam sa tesco pacia..vobec sa nerozpadavaju..teda tie zelene..daveme na noc,a huggies na den,..aj babylove boli dobre...a pampersky mna sklamali na plnej ciare.Ak niektora pouziva sleep and play mam dve balenia 4-9kg po 78ks/10E..rada ich posuniem dalej..

timonko
16. máj 2010

zuzanale...mame huggies premium, no naša malá má len 3m, tak zatiaľ ich neprečúra ..syn zasa mohol len activ baby pampers, no už keď bol starší tak sme kupovali babylove a od známej za dobrú cenu fiexis..tie sú super, ešte ich používame na noc, lebo ho neviem odnaučiť v noci cikať

sunea
16. máj 2010

rainee, nas maly este 9 kg nema, ale uz cca od 7,5 kg musim pouzivat vacsie cislo (4), lebo uz mu boli tie trojky male.

sunea
16. máj 2010

Cislo 4 je az do cca 14 kg, asi si myslela trojky? Inak stvorky sa vyrabaju aj vacsie, 4+.

millada
16. máj 2010

no sleep play su fakt hrozne, tou chemiou napustene 😝 Huggies sa mi zdaju tvrde, vzadu gumička škriabe a po zapnuti aj tak nejako odstavaju. Mam ich na poslednom mieste, ešte aj tesco sa mi zdaju lepšie 😒

alana1111
16. máj 2010

moc to sem asi nepatrí ale chcem sa opýtať že ktoré babylove obrúsky sú lepšie zelené alebo tie biele 🙂