Kde nakupujete a aké plienky v akcii?

l3nka
4. mar 2009

Ahoj, nechodia nám v poslednej dobe letáky tak nemám prehľad kde sú aké akcie na plienky, vie mi niekto poradiť kde nakupuje plienky a aké používate?

nathalie111
22. nov 2011

este dnes Pampers v akcii v Bille 🙂

annie13
24. nov 2011
annie13
24. nov 2011

huggies premium vyjde kus u 4ky velkosti 0,13

nathalie111
13. dec 2011

ahojte,pampers premium v akcii aktualne????

salma22
13. dec 2011

my kupujeme z hypernovy ma to cerveny obal s nazvom euro shopper je ich tam 50ks staci nam to na mesiac a stoja 6.50e

nibiru
17. dec 2011

tesco ma momentalne pampers tie giga krabice za 19.90

ewana73
4. jan 2012

baby a co akcie na pampersy v DMku,robia sa vobec este?? sa ani nepamätam kedy bola naposledy nejaka akcia na activ baby ,ci to len tu u nas v KE nic? 😒

asshanti
4. jan 2012

my sme v sobotu kupovali v Tescu Sleep & Play, tusim boli 3, 4, 5-ky. 😉 my sme kupovali 5-ky za 10,49 eur 58 kusov. 😉

nanika
9. jan 2012

@ewana73 myslim, ze naposledy bola akcia na tie biele pampers premium, na zelene si nepamatam...

exupery
13. jan 2012

neviete ,kde maju nejake akcie na plienky?

frick
14. jan 2012

Ahojte.Poraďte mi ktoré plienky na noc aby mi ich neprecikal? Máme 3 pampersky Sleep and Play ale odkedy začali robiť tie za prijateľnú cenu nestoja za nič lebo tam nie sú v zadu tie gumičky.Skúsili sme aj GAGA z tesca ale tie mi preciká tiež.Viem že na začiatku sú o tom príspevky ale rada by som aktuálne rady predsa len kvalita aj druhy sa od vtedy zmenili.

veve39
14. jan 2012

@frick pre nas su jednoznacne najlepsie Pampers premium care - tie su podla mna Nr.1 zo vsetkych u nas dostupnych plienok na trhu a spokojna som aj s Pampers active baby (sleep and play su asi o nicom, vacsina mamin je s nimi nespokojna)
vsetky ostatne co som vyskusala - Huggies premium, Babylove z DM sa na Pampersky podla mna nechytaju
Pre mna osobne boli GAGA z Tesca otrasne....
DM Babylove nie su zle a financne prijatelne - ak su Pampers financne narocne, davala by som ich aspon na noc

frick
14. jan 2012

@veve39 no aspoň na noc chcem poriadne.a fakt od Gaga som čakala viac lebo ich chvália ale nechcela by som ich ani na deň.Ešte som chcela skúsiť tie baby love ale keď vravíš tak aspoň na noc skúsim tie prvé Pampersky čo si mi poradila.Active baby sme mali jeden balík absorbovali dobre ale zdalo sa mi akoby premokali cez povrch malý mal mokré bodky.U nás je aj ten problém že malý spáva na boku a ako keby mu to tadiaľ dajako pretekalo.Pred 6 rokmi sme používali Pampers S and P a boli super ale znížili kvalitu.ďakujem za radu 🙂

veve39
14. jan 2012

@frick za malicko...
ja som po pouzivani a poznani len Pampers premium care chcela vyskusat aj ine-lacnejsie, prva volba bola GAGA a chcela som ich hned vyhodit 😒 , oproti pamperskam boli ako pancier ...muz ma presvedcil douzivat ich aspon na den...
Babylove su dobre, len nie su take makkucke a poddajne ako pampers - ale aj u nas ked ich obcas prestriedam s pamperskami uplne v pohode....pre mna su po pamperskach 2.najlepsie...
Ci sa neprecikaju - to neviem, snad nie, nam mala v noci neprecikala ziadne

mirm
14. jan 2012

@veve39
@frick
suhlasim s veve co sa tyka pampersiek a babylove tiez sa daju, ale na moje pocudovanie (odporucili mi to mamicky v centre) v lidli plienky co su balene normalne ako pampersky (lebo maju este jedny v mensom bal. ale tie niesu take dobre) no tak tie su lepsie ako babylove podla mna

veve39
14. jan 2012

@mirm aha, tak o tych som este nepocula
mozno teda vyskusam aj tie

mirm
14. jan 2012

@veve39 ja som kupovala 3 a jedna myslim vysla 0,14-0,15

frick
15. jan 2012

@veve39 takže včera som kúpila na skúšku Pampers Premium care.Dali sme na noc a super.Vôbec sa neprečúral a to mal ráno riadnu bombu v plienke. 😀 A dokonca lepšie spinkal.Inokedy a budí ráno o 6:30 mokrý s tým že ho v noci prepaľujem a dneska 7:30 a to som ho musela budiť Chodila som ho pozerať či dýcha 😀 normálne som sa zľakla. 😀 Takže ďakujem za tip

veve39
15. jan 2012

@frick to som rada, ze tip pomohol
aj u nas je rano "bomba" v plienke poriadna 😀 , ale zvonku je sucha, co je hlavne
su drahe - ale z tych co u u nas dostupne su podla mna Nr.1

stakat
15. jan 2012

Dievčatá, neviem, či to sem môžem dať, ale ak máte niektorá záujem, predávam 1 balenie Pampers Premium Care veľ.č. 2, od 3 do 6 kg, 72 ks, za 10 €. Osobný odber. Mala som doma 2 balenia a ďalší dostal synátor pod stromček. Takže nevyužijeme, lebo rychle rastieme. Avšak pri tejto značke ostávam naďalej, lebo sa mi ako jediné osvedčili.

annie13
17. jan 2012

Tesco od zajtra 18.11- 31.1
-zelene essentials 8,29 €v 4ke velkosti 54 ks cena za kus 0,153,
-Huggies gigabox 26,49 € v 4ke velkosti 160 ks cena za kus 0,165,
-pampers active baby 23,19 € v 4ke velkosti 132 ks cena za kus 0,175
-utierky 72 ks po 1,29

Billa od zajtra 18.11 - 24,1
- pampers economy a premium po 11,99

😉
,

annie13
17. jan 2012

samozrejme 18.1 som chcela napisat nie 18.11 🙂

hrdzaa
17. jan 2012

Ahojte. Ja viem,že toto je téma o akciových plienkach ale tak ma napadlo či by sa tu nenašla nejaká z vás čo používa tie pampers active baby girl a neposlala mi poštou jednu na skúšku- zaplatím aj plienku,aj poštu aj ochotu .. 🙂 🙂 Rozmýšlala som nad tým,že by som ich kúpila no neviem či by neskončili kdesi v skrini, čo som pozerala na fórach tak niektoré sú s nimi spokojné, niektoré nie. Tak aby som nekupovala zbytočne celý balík.. 🙂 Ak sa niekto nájde poprosím IP. Ďakujem pekne 🙂

foxinecka
19. jan 2012

Baby poradite, ci je nejaka akcia a kde, na pull ups od Huggies, velkost M?Obycajne je v paku 16 ks.Resp. viete, aka je ich normalna cena v supermarketoch?Neovladam to, ale chystam sa na SVK, tak ci mam tahat so sebou...Dakujem!

hrdzaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stakat
23. jan 2012

@stakat Pre info: Pampersky predané.

nanika
23. jan 2012

@foxinecka zda sa mi, ze na mall.sk bola akcia nejaka, skus mrknut

foxinecka
23. jan 2012

@nanika dakujem za info 🙂

nanika
24. jan 2012

@foxinecka prepac, teraz som to pozerala, uz nie su v akcii, ale bezne tam na plienky mavaju dobre ceny 🙂

skeblicka77
25. jan 2012

u nas v lidli maju plienky tou jours za 7.99 do 14.03.... mozno aj inde ich budu mat.. 😉 😉